B4L

0

2-0

B4L

0

SopCast Channel - 60341 śmiga

B4L

0

patryk

Wyczytałeś gdzieś jakieś pierdoły bezmyślnie je powielając (no chyba,że nazywasz się Eto'o lub Mesalles),świadczy to o tobie ,że nie ja,tylko ty jesteś naiwniakiem ''nie wszystko złoto co się świeci''.Wpadasz,dajesz koment jakbyś był znawcą,znawców,wszystkich znawców.Trochę dystansu i własnych przemyśleń nie zaszkodzi.Widać,że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci trudność,więc nie ma sensu wchodzić z tobą w dalszą dyskusję.

B4L

0

y13 i Kid A mają sporo racji.Działania zarządu odnośnie transferów i krytyki RM są po prostu śmieszne,ale zacznijmy od początku.Jeżeli nie chcieli Eto'o mogli załatwić to z klasą,a nie stawiać chłopaka w złym świetle,mianowicie,że leci na kasę.Przecież nie ma nic złego w negocjacji kontraktu na nowych warunkach finansowych w końcu jest to zasłużony zawodnik,który dał klubowi dwukrotnie Puchar Mistrzów i wiele bramek.Zrozumcie jedną rzecz,Eto'o wielokrotnie pytany o to czy odejdzie z Barcy odpowiadał,że nie ma sensu odchodzić z najlepszego klubu na świecie.Zapewne chciał jeszcze długo pograć dla FCB może nawet do końca kariery,więc podwyżka nie powinna nikogo dziwić zważywszy na to,że na propozycje klubów nie musiałby długo czekać.Pamiętajcie,że już rok temu atmosfera była nieciekawa odnośnie pozbywania się kilku zawodników w tym Eto'o.Kameruńczyk zachował spokój rok temu jak również w tym roku.Czekał jak sprawy się potoczą.Myślę,że czuł się troszkę niedoceniony.Rok temu chcieli go sprzedać,a w tym udowodnił,że potrafi jeszcze kopać w piłkę,także nocne proponowanie kontraktu na niezmienionych warunkach jest niestosowne,jeżeli chcieli się go pozbyć,powinni porozmawiać z nim,przedstawić(dużo szybciej)możliwość przejścia do Interu,w końcu to nie byle piłkarz,tylko zawodnik,który zrobił wiele dla klubu mimo iż ten go nie chciał(zalatuje tu totalną amatorszczyzną i hipokryzją).Odnośnie Zlatana podobno to on jest łasy na pieniądze i żądał od Interu podwyżki za podwyżką,miał również zawartą w kontrakcie klauzulę,że w przypadku nie zdobycia przez Inter Ligi Mistrzów w odstępie kilku lat(nie mam pojęcia ilu)będzie mógł odejść z klubu bez żadnych przeszkód.Wydaje mi się,że tymi podwyżkami starał się wymusić na Interze odejście.Każdy wiedział,że tylko Real i Barca mogły pozwolić sobie na jego transfer i wymagania finansowe Ibra również.Real sprowadził Kakę 65mln i CR7 93mln(priorytet),więc Inter oceniając obiektywnie,że następne 93 czy 65 mln za jednego zawodnika Real nie da,musiałby zbić cenę albo zostawić go na kolejny sezon(zależne od kontraktu),także trzymali FCB w garści,mogą sprzedać,ale też nic się nie stanie jak kolejny sezon rozpoczną z Ibrą w składzie.Barca wychyla się z propozycją duże pieniądze+Eto'o sam Murinho powiedział: ''tylko głupiec nie cieszyłby się z takiego zawodnika w składzie",więc sami oceńcie wymiana klasowego napastnika na klasowego+sianko,dobry interes?Oczywiście nie mieli żadnych szans na transfer Zlatana po hurtowej cenie,więc trzeba było podjąć decyzję,czas pokaże czy właściwą.Tak,więc nie piszcie głupot,że Eto'o jest chciwy nie znając go jako człowieka(zasłużył na te pieniądze),moja opinia na temat Czarnej Perły jak i Ibrycadabry wynika oczywiście z własnych przemysleń i obserwacji,to tylko poszlaki,ale mówiące jednoznacznie,że rzekoma chciwość Eto'o to bujda.Normalnością jest takie zachowanie zawodnika,który zrobił wiele dla klubu,kończy mu się kontrakt i czeka na propozycję nowego,a zarząd daje mu ten sam.Kameruńczyk poczuł się urażony kiedyś powiedział,że''będę biegał jak czary,ale chcę zarabiać jak biały'',to nie jest chciwość,tylko poczucie równości,gdyby klub dał mu sensowny kontrakt wyraziłby szacunek i wsparcie jakim go darzy(chyba widać jak postąpili z Messim),jesteś ważnym ogniwem drużyny chcemy abyś został i grał dla nas jak najlepiej,a nie ''murzyn zrobił swoje,murzyn może teraz spierd**ać''.To jest ta wielka polityka transferowa?Ibra(pisałem czas pokaże choć myslę,że podoła),Maxwell(może pokazać wiele zobaczymy),Henrique(nie przekonuje mnie),nie liczę Kerrison'a,kilku młodych może się sprawdzą,wydają się solidni jak nikt nie przyjdzie będzie trzeba nimi grać.

B4L

0

Barcelonista87

Nie czytasz ze zrozumieniem.Napisałeś:''prowadził piłke przy nodze niczym Iniesta",więc nie jest to porównanie?(człowieku ręce opadają).Ta rozmowa do niczego nie prowadzi.Moim zdaniem Hleb pasuje bardziej do ligi niemieckiej(już o tym pisałem)i niech tam sobie gra.Barca powinna sprzedać go VFB(zapewne będą próbować),dlatego że wypożyczenie nic tu nie zmieni.Hleb nie pasuje do Barcelony i za rok jak wróci nie będzie miał szans walczyć o pierwszą jedenastkę,ponieważ jest już kilku młodych,którzy prezentują się znacznie lepiej od Hleb'a(już o tym pisałem),a za rok będą następni koniec.

B4L

0

Barcelonista87

(Tylko przeczytaj dokładnie,abyś znów nie wysuwał pochopnych wniosków:)

Utwierdzasz mnie w przekonaniu,że głupota ludzka nie zna granic.Przecież nie oceniam zawodników na podstawie filmików. Widać,że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną (nie tylko to:).Podesłałem te vidy,żeby przypomnieć występ Henry'ego i Iniesty,do którego szalenie porównałeś Hleba,abyś zerknął,a jeżeli masz w swoim profesjonalnym zbiorze nagrań,to możesz przeanalizować dokładniej jak Iniesta grał mając mniejsze doświadczenie niż dziś (zjadał wtedy i zjada do dziś średniaka Hleba),więc nie rozbawiaj ludzi do łez.Już nie będę się rozpisywał na temat H14,dlatego że ty wiesz lepiej (VHS,Rubin i te rzeczy:) dodam jeszcze,że jeżeli nie ogarniasz określenia piłkarza mianem Crack'a to twoja ''wiedza'' musi być naprawdę rozległa.Jak jesteś jakimś super fanem Hleba to jedź do Stuttgartu,chwyć go za rękę,śmigajcie do Holandii i weź z nim ślub.

B4L

0

Barcelonista87

Hahahahaha!!! Dobre.

W finale LM o ile mnie pamięć nie myli,to Henry był najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem w Arsenalu(asysta przy bramce Campbell'a i niesamowita walka).Macie tu filmiki z wystepu młodego Iniesty i walecznego Henry'ego w finale LM



lub wpiszcie w wyszukiwarce tuba:Andres Iniesta performance vs Arsenal in 2006 CL final



lub wpiszcie w wyszukiwarce tuba:Thierry Henry vs Barcelona 2005/06 FINAL by hmarekh

Barcelonista87 musisz zajrzeć koniecznie,to przestaniesz wypisywać głupoty.

B4L

0

Osobiście uważam,że jest przeciętnym zawodnikiem,który nie pasuje do Barcelony.Wypożyczenie go nic nie zmieni.Gwarantuję wam,że sprawdzi się w VFB,dlatego że on pasuje do ligi niemieckiej,a gdy wróci z wypożyczenia będzie dalej grał słabo.Jego żalenie się,że nie dają mu szansy jest śmieszne.Tevez też był niezadowolony,że nie gra w pierwszym składzie MU,lecz gdy wchodził na murawę pokazywał wielką walkę,klasę,że to jemu należy się miejsce w składzie i wszyscy to widzieli poza Fergusonem,który chyba postradał zmysły trzymając go na ławce,a Hleb co pokazał? kompletnie nic.To jest FC Barcelona,a nie FC Dajcie Mi Szansę albo pokazujesz co potrafisz albo wypadasz z gry.Na jego miejsce jest już kilku młodych,którzy pokazują na co ich stać i zapewne wygryzą go ze składu.Wybacz Hleb,ale każdy będąc na twoim miejscu harowałby jak wół,niż oddał miejsce w składzie bez walki.

B4L

0

Duży błąd popełniono rok temu w sprawie niewłączenia go do pierwszej drużyny.Oglądałem jego występy podczas przygotowań do sezonu 08/09 i prezentował się bardziej pozytywnie niż dziś(zaliczył kilka asyst i zdobył bramkę w spotkaniu z Fiorentiną),jeżeli nie zostanie włączony w tym roku do drużyny,to musi zostać wypożyczony.Szkoda mi osobiście chłopaka wyczytałem,że rok temu miał różne propozycje,z których nie skorzystał,myśląc że w sezonie 09/10 zostanie z pierwszą drużyną,a tu takie rozczarowanie.Nie mam pojęcia,dlaczego Pep nie dał mu szansy rok temu,mogli też wypożyczyć go w 08/09 i dziś byłby bardziej ukształtowanym zawodnikiem i może rozwiałby wątpliwości Pepa,a tak rok w plecy dla rozwoju jego kariery :( nie popisali się :(

B4L

0

prawie go rozerwali

B4L

0

Ibra będzie śmigał z 9

B4L

0

poprawny link to

http://www.mitele.telecinco.es/t5/eventos/presentacion-Ibra/index.html

nic nie przycina i jakość good

B4L

0

http://www.justin.tv/accionsoccer/old

jeśli wyskoczy jakiś komunikat lub przytnie to wystarczy odświeżyć stronę i oglądasz dalej wszystko :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?