BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 słuchaj oni go sprzedać nie muszą a my mistrzami negocjacji nie jesteśmy, ten Vanderson to lepsza opcja i powinniśmy negocjować do tych 25mln albo jakieś zmienne. Nasz limit jest na trytytki, jeśli chcemy wzmocnić obronę i atak to nie będzie to więcej niż dwóch graczy wsumie
0
@krol211 Ratiu to podobne koszta jak Vanderson a ten Tagliafico nie ma sensu, lepiej Michell z Crystal Palace ale dwóch nie weźmiemy bo miejsca w FFP za mało
0
@krol211 jak wydamy tyle na niego to o skrzydłowym można pomarzyć no chyba że kogoś sprzedamy dobrze. Tanio nie znajdziemy kogoś kto da jakość na obu bokach niestety
0
Ten obrońca to już chyba główny cel na lato, fajnie by było gdyby Forta wypożyczyli bo kolejny rok bez gry może mieć w jego przypadku duże konsekwencje w rozwoju, to ten typ piłkarza co musi grać regularnie żeby być w formie a teraz to niemożliwe
0
Biorąc pod uwagę że daje opcje na obu stronach w obronie i bez problemu zagra na wahadle zwiększając możliwości taktyczne to super opcja, konkretnie Vanderson mnie średnio przekonuje ale nikogo lepszego na ławkę w tym profilu nie znajdziemy.
Ale z tą cena to bym się targował
1
@blakkudium jakoś za bardzo mnie nie przekonuje ale w wymagany profil się wpisuje, zagra też na obu stronach. Raczej nikogo lepszego w takim kontekście nie znajdziemy. Ciekawe ile zawołają
0
@Konus69 daje opcje gry na wahadle, pomocy i prawej obronie. Mocno zwiększyłby możliwości taktyczne
0
@SinMistico przecież wyciągnął Casado i Bernala xd, tylko ten drugi się połamał ale wejście miał fenomenalnie. Przypomnę tylko że Flick jest tu niecały sezon
2
- Trent (pomarzyć można oczywiście (: )
- Michell
- Tah (przy sprzedaży Christensena)
- David
Te opcje powinniśmy rozpatrzyć z tej listy
0
Kolejny raz puszcza nam oko. Powinniśmy spróbować, zero ryzyko praktycznie
1
@sopa10pl a co ma być z Raphinha xd? Albo przesunięty na ,,10" albo Nico ława, Hiszpan nie jest dla niego zagrożeniem
1
Lookman w takiej cenie to promocja i okazja rynkowa. Jeszcze bym nie spuszczał z oka tego Baeny, nie jest to typowy skrzydłowy ale marzy mi się poprostu, genialny zawodnik i fajnie by mogła wyglądać jego współpraca z Balde
0
twitter.com/_BarcaInfo/status/1903366751397499051
Szkoda bo taka cena to już naprawdę okazja a Lookman świetnie pasuje do tego co gramy
0
@krol211 tak tylko każdy z niego w lato rezygnował przez jego wymagania. Chelsea która była najbliżej jego transferu zrezygnowała odrazu po usłyszeniu ile chce
7
Raczej nas nie wezmą ale za głowę się można złapać jak komentarze czytam. Za sam udział można otrzymać ogromne pieniądze (mówi się o 50mln euro) a tutaj piszą że lepiej nie jechać bo kogo ten turniej obchodzi albo że lepiej odpocząć. Kto normalny odrzuca takie pieniądze w naszej sytuacji? I tak w to miejsce pojedziemy na serie meczy towarzyskich gdzie zarobimy dużo mniej. Nie trzeba się na ten turniej spinać ale pojechanie tam jest w naszej sytuacji zbawieniem
1
@blakkudium ale to byłby fart jakby nas wzięli xd, bardzo wątpię ale szansa jest (:
Mocno by to finansowo pomogło
3
@Safrani nie no gdzie Isak na LS xd, ale nawet nie ma dyskusji bo nas nie stać.
Diaz już prędzej do takiej roli ale jakoś ta cena mnie odstrasza biorąc pod uwagę że ma 28 lat, tylko jeśli konkretnie Flick go chce
2
@Kapitan9 czyli jak masz inne zdanie to jesteś głupi? Nico jeśli utrzyma formę będzie fajna opcja do składu ale nie zgadzam się że konkretnie ON jest potrzebny, są inne ciekawe opcje. O jego sprowadzeniu pogadamy pod koniec sezonu bo zaraz się może okaże że znowu wróci do fatalnej formy jaką prezentował od początku sezonu.
Z tą przystępną ceną to trochę przesadziłeś, 58mln których nie zamortyzujemy bo trzeba to wpłacić odrazu + dużo wymagania finansowe, okazja to bym tego nie nazwał.
Tu jest moje stanowisko
https://www.fcbarca.com/125018-barcelona-nadal-potrzebuje-nico-williamsa-ankieta,dyskusja-15435489.html#comment-15435489
1
twitter.com/_BarcaInfo/status/1903083984419979689
Nie rozumiem czemu nie chcą go puścić, prawie wyleciał z kontuzją i mimo to chcą żeby grał z urazem a mają kim grać w obronie
0
@Metalowy14 xd, Nico nie posadzi ani Yamala ani Raphinhi bo nie ma do nich podjazdu. Albo przesuwamy wtedy Raphinhe na ,,10" albo Nico ławka i nic innego nie wchodzi w grę. Nie obchodzi mnie co on zaakceptuje, na pierwszy skład trzeba zapracować. I tak dużo by się nagrał bo rotacje są potrzebne
2
Według mnie decyzja powinna należeć do Flicka. Osobiście wolę odwróconych skrzydłowych i bardziej pasują do tego co gramy ale ok, jeśli Nico utrzyma OBECNĄ formę i Flick będzie go chciał to ok ale jak zaraz wróci do fatalnej formy którą prezentawał od początku sezonu to poprostu nie. Dużo też będzie zależeć ile sobie zarzyczy, jeśli będzie miał takie wymagania jakie miał podobno mieć rok temu czyli wysokie premie i podwojenie pensji z Bilbao to nie ma mowy, proponujemy kontrakt na normalnych warunkach i albo się zgadzasz albo szukamy innych opcji (i prosze nie mówić że nie ma bo są inne opcje, nawet lepsze). Przypomnę tylko że trzeba wyłożyć 58mln na raz co razem z taką pensja ogromnie obciąży budżet.
Podsumowując decyzja powinna należeć do Flicka i również zależeć od kwestii finansowych
1
I na co ten Gomes? Mało mamy pomocników? Kompletnie niepotrzebny ruch tym bardziej że mamy ograniczone miejsce w FFP a przydałby się ktoś do ataku i boczny obrońca
11
@TR3YWAY nie nie można, tym tokiem myślenia to Inigo już do kostnicy się nadaje. Le Normand ma jeszcze przynajmniej 5-6 lat gry na najwyższym poziomie przed sobą
5
@TR3YWAY 28 lat to dziadek?
2
twitter.com/_BarcaInfo/status/1902657253368344836
Fajnie by było gdyby wrócił na stałe w końcu tym bardziej że Casado wyleciał
1
@Faro cała kadra zawodziła na tych turniejach xd. Jak napastnik w tak słabym zespole ma coś zrobić? I tak ma chore liczby, taki Lato i Lubański razem wzięci mają tylko 9 goli więcej co on a grali w najlepszym okresie kadry a Lewy w najgorszym. Nie wiem czego wy oczekujecie, nawet Messi by nic z nimi nie ugrał
1
@Faro ,,Może jakby sie przyczynil znacząco dla kadry to by zdobyl większe uznanie a on gra "dla niemca""
Jak miał się bardziej przyczynić xd? I tak jest najlepszym naszym graczem w historii a z tą kadra się nie da więcej osiągnąć, to sport zespołowy.
W Polsce jest strasznie niedoceniony, zawistni ludzie co chwilę próbują mu umniejszać. Już za granica ma większy szacunek podejrzewam
3
Ciekawe kiedy doczekamy się normalnego prezydenta i zarządu
0
@krol211 jak chciałbyś kogoś z nich wypożyczyć jak nie mieli nawet miejsca w Barcy B? Nie dostaliby żadnej oferty gry w podstawie w mocniejszej lidze. Kochen właśnie betonuje sobie pierwszy skład w rezerwach i dopiero będzie szansa go wypożyczyć, to też nie może wyglądać tak że wypożyczamy byle gdzie
0
@krol211 zbyt duże talenty, zwłaszcza Kochen. Wątpię że uda się ich utrzymać jeśli klub wyda duże pieniądze na niewiele starszego bramkarza od nich. Między nimi a tym Garcia jest 4 lata różnicy tylko.
Idealnie by było żeby ten Wojtek został na jeszcze dwa lata chociaż a młodzi łapali doświadczenie, jeszcze jakby wypożyczenie do mocniejszej ligi zaliczyli byłoby super