Bajdinho84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsi obiektywnie:
1. Messi
2. C.Ronaldo
3. Iniesta
4. Xavi
Złota piłka w tym roku jednak powinna powędrować dla Xaviego drugie miejsce Iniesta i trzecie Messi.
VeB!!!
Happy New Year Everyone!
0
Pozostaje nam wypożyczyć Bojana i Jeffrena i przedłużyć kontrakt z Alvesem i tyle na okres zimowy. Jakiekolwiek inne wzmocnienia dopiero w lato! A co do Affelaya to widziałem dwa mecze PSV w tym sezonie i gościu jest zajebisty i stylem idealnie pasuje do Barcy! Pozdrawiam wszystkich i z racji,że rzadko dodaje komenty to już teraz życzę Wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt!
Visca el Barca!
0
A ja wiem,ze Ibra i tak zostanie i mam przeczucie,ze to bedzie jego wielki sezon!
0
a ja myśle,że właśnie takie ruchy kadrowe są najlepsze. Barcelona ma najlepszą szkółkę piłkarską na świecie i nie rozumiem tych, którzy wątpią w naszych wychowanków. poza tym obrońców mamy najlepszych i sporo, bo są: Pique, Puyol, Milito na środku Abidal i Maxwell na lewej oraz Alves i Adriano na prawej!!! Uważam,że to zdecydowanie wystarczy wiec ten Fontas i tak dużo nie pogra a trenując z pierwszą drużyną nabierze doświadczenia. Jeśli zaś chodzi o Dos Santosa to uważam iż jest to wielki talent i idealny nastepca Xaviego. Przez najbliższe 2-3 lata powinien trenować z pierwsza drużyną i stopniowo grac coraz wiecej automatycznie wchodząc na pozycje coraz starszego Xaviego! Jesli zas chodzi o defensywnych zawodnikow to mamy Busquetsa i Keite i to tez wystarczy a nadmiar prowadzi tylko do niezadowolenia niektorych zawodnikow(Toure) i psucia atmosfery. Tyle w temacie:)
Visca el Barca!
0
...kurcze w sumie to ten Cesc by sie przydał, ale nie za tyle kasy! W ostateczności za pierwotne 35mln euro byłbym w stanie zaakceptowac ten transfer ;P Mogliby zamknąć już ten temat w lewo albo w prawo.
0
40mln funtów za Cesca, czy ich powaliło ? !!!!!
0
Najlepszym trenerem jest Hiddink !
0
Tylko nie to chyba,że Arsenal dopłaci!
0
KanonierTH1411
widać,że jesteś typowym dzieciakiem neo podejrzewam ze masz pewnie okolo 16-17 lat , ale emocjonalnie stoisz znacznie poniżej tego wieku a o Twojej wiedzy o piłce się nawet nie wypowiadam. Ja gram w piłkę od 9-roku życia a od roku jestem również trenerem. Mam obecnie 26 lat i pracowałem jako piłkarz z wieloma trenerami. Jestem również fanem futbolu i oglądam regularnie 2-3 mecze tyg. od 20 lat czesto również na żywo. oglądam mecze na różnych poziomach poczynając od 4 ligi polskiej kończąc oczywiście na CL i MŚ. Może nie jestem zbyt skromny w tym momencie,ale moja wiedza na temat piłki nożnej jest ogromna i nie sądze byś mógł mi chociaż buty wyczyścić na temat analizy gry poszczególnych zawodników. Nie chciałem nikogo obrażać, ale Ty jestes wyjątkowo pusty.
Na koniec dodam,że oprócz Barcelony lubie również bardzo Arsenal i do Cesca też nic nie mam i uważam go za bardzo dobrego zawodnika. Po prostu nie nadaje sie do Barcelony moim zdaniem a co najwyżej do Schalke 04 na przykład.
Twoja niedojrzałość polega też na tym,że nie dopuszczasz myśli,że ktoś inny może mieć racje i co więcej nie potrafisz dyskutować tylko obrażać, ale to już Twój problem. Na pocieszenie dodam,że każdy kiedyś dorasta więc pewnie Ciebie też to jeszcze czeka.
Visca el Barca!!!
0
30 mln to i tak za dużo za gościa który nie ma szans w tej chwili(!!!) na gre w pierwszej jedenastce!
0
nie sadzę by któryś z Was miał większą wiedzę na tematy piłkarskie niż ja, ale coż Wasza głupota jest nie moim problemem. Brakuje jeszcze wpisow typu Iniesta i Xavi to mogą buty czyscic Cescowi ... buhahah musicie sobie uświadomić że to że ktoś z Was obejrzał parę meczy w tv i zagrał kilka meczy pod blokiem z kumplami z ośki to nie znaczy,że wiecie coś o piłce.
0
Ja powtorze raz jeszcze - gosc jest za slaby na nasz klub i nie warto wywalac tyle kasy na niego. 15 mln. euro to owszem - przydalby sie taki kto zna dobrze nasz styl, ale w jego przypadku tylko na ławke rezerwowych!!! Jesli jednak przyjdzie, bede staral sie mu kibicowac i mam nadzieje ze bede mogl przyznac sie do bledu w jego ocenie, ale w tej chwili jest to zwykły sredniak.
0
Czy ktoś może w końcu przetłumaczyć ten tekst Messiego w całości łacznie z tym bluźnierstwem ??????
0
Powiem Wam szczerze,że Barca wczoraj zagrała nie tyle słabo co bez wiary i ambicji i to mnie najbardziej wkurza! Jak widze tak grającą Barce i tak nieuznanego gola, to zaraz mi sie przypominaja słowa mojego kolegi - piłkarza, który troche pograł w piłeczke i to również na poziomie CL, który powiedział mi,że większość takich meczy jest ustawiona przez bukmacherów i że my zwykli kibice i tak nigdy tego nie pojmiemy. Wtedy go wyśmiałem,ale zaczynam węszyć spisek ;>
0
Rewanż bedzie 3:0 i tyle w temacie.
p.s. tak słabego i stronniczego sędziego nie widziałem dawno! Karny na Alvesu ewidentny a ten baran daje żółtą naszemu diabłowi o kartkach dla Puyola i Pique nawet nie wspomne.
Visca el Barca!
0
Messi8191
Zgadzam sie!
Zdecydowanie NIE! dla takiej polityki zwłaszcza dla takiego piłkarza jakim jest Cesc! Mimo jego katalońskich korzeni to mimo wszystko jest on za słaby by dawać za niego 56 mln euro to sa jakies k...rwa żarty. Za 12-15mln oki, ale nie za tyle. Barca nie powinna kupowac zawodnikow za wiecej niz 40mln i jesli juz to znacznie lepszych od Cesca typu Torres czy Silva. Takich jak on to mamy kilu lepszych w La masii za darmo. tak więc oby Rossel nie wygrał!
Choć jeśli już wygra i kupi Cesca to mam nadzieję,że bede miał powodu by przyznać sie do błedu, ale wątpie;/
P.S. Walczyć z Realem o Katalończyka? Bzdura ! Jeśli on ma w sobie chociaż szczypte Barcelony to nigdy za żadne pieniądze nie pójdzie do Realu i jesli wpadnie mu taki pomysl do glowy to dla mnie juz jest skreslony!
0
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,104504,7723480,Arsenal___Barcelona__czyli_cwiercfinaly_Ligi_Mistrzow.html
tak mi sie nudziło i poczytałem, co prawda nie wszystkie sytuacje sa wymienione bo tyle ich bylo,że pewnie nie nadążali, ale uśmiałem się jak to czytałem heh
0
To co dzisiaj Barca zrobiła z Arsenalem to była jedna wielka miazga i do tej pory nie mogę zrozumieć jak to się stało że wynik jest 2:2. Guardiola ma racje gra była super w zasadzie przez pełne 90 minut bo nawet w momentach straty bramek to były jakies pojedyncze sytuacje do których ciezko bylo nie dopuscic, choć wszyscy widzieli,że karny z kapelusza. Rewanż jest nasz na 100% choc dzieki temu wynikowi emocji nie zabraknie:)
Z innej beczki no i gdzie są Ci wielcy fani Fabregasa, podobno najlepszego środkowego na świecie buahaha Xaviemu i Iniescie to on może buty nosić. tyle w temacie.
0
On na pewno tak mysli i jest to zajebisty skromny czlowiek i najlepszy piłkarz, a co by było gdyby naprawde mial grac za darmo nie majac na chleb? pewnie by nie gral, ale to nie znaczy ze klamie tylko po prostu nie wie i nigdy juz sie nie dowie jak to jest gdy Ci nie placa i nie masz na przyslowiowy chleb. Jednak jak malo kto zasluzył na to by nie musiec sie o nic martwic!
0
Kanonier333
Po Twoim oburzeniu i wypowiedzi domyślam się , że chodzisz jeszcze do podstawówki i w piłkę to grałeś co najwyżej z kolegami na placu zabaw, dlatego nie będę z Tobą polemizował. Za stary jestem na kłotnie z takimi gówniarzami. Żyj dalej w swojej wyobraźni.
Nie pozdrawiam.
0
majormati
Moim zdaniem te oceny można wlożyc między bajki. Ja oglądałem mecz osobiście i uważam zupełnie co innego, a choć Ty tego nie zrozumiesz to znam sie na piłce troche lepiej od przecietnego osobnika. Nie mówie,że Ci co oceniali się nie znają,ale... W Angli jest jakas dziwna nagonka(w sensie pozytywnym) na Fabregasa i każde złe zagranie jest niezauważane a dobre podwójnie wybielane czy jak wolisz mocno podkolorowywane. Obejrzyj mecz osobiscie i przyjrzyj sie temu najlepszemu podobno pomocnikowi
0
Wystep Cesca był powiedzmy udany, ale na tle swojej drużyny był obok Bendtnera najslabszy na boisku. Ponownie chcialem zaznaczyc ze jesli rzeczywiscie Barcelona chce go sprowadzic to jestem na tak jesli mowimy o sprowadzeniu kogos na ławke za góra 10mln euro i to tylko ze wzgledu na jego katalonskie korzenie! Jesli zas ma on byc przymierzany do pierwszego skladu i mamy wydac na niego grubo ponad 30 mln to zdecydowanie NIE!!! przeznaczmy te pieniadze na kogos naprawde dobrego - Villa, Torres, Ribery, Robinho - jeden z nich lub najgorzej Silva.
0
to co mnie Ibra zirytowal to naprawdekino, ale szczerze...
... współczuje mu. Każdy kto gra w piłke wie co mam na mysli. ja wiem,że On w koncu odpali i to we właściwym momencie(santiago bernabeu x2) Chociaz jego agent moze zamknie gebe. a co do naszej pchełki to poezja i jeszcze raz poezja. od 1 do 10 dałbym 100!!!
Bedzie dobrze dajcie Ibrze spokoj i cieszmy sie dobra gra calego zespolu!!!
0
Nick elback
...
no i właśnie m.in. te błędy w obronie jak i kilka słabszych punktów drużyny(zwłaszcza Almunia , Campbell czy Bendtner) sprawia że w ich przypadku piękno gry nie zawsze przekłada się na wynik i zwłaszcza w decydujących meczach ich młoda drużyna nie wytrzymuje presji. Brakuje im paru dobrych zwodników ktorzy dali bym więcej jakości, doświadczenia i wyrachowania, które jest niezbędne w meczach o najwyższa stawke. Grają najpiękniej, ale nie najlepiej dlatego to Barca zwycięży.
Pzdr. :)
0
Z innej beczki. Zastanawiałem się ostatnio nad Barca i Arsenalem i szkoda,że nie trafiamy na nich w finale. Po cięzkich przemyśleniach z bólem wewnetrznych rozterek postanowiłem to przyznać - kocham Barcelone, ale to Arsenal gra najpiękniejszy futbol na ziemi. I niech nikt nie mówi,że nas naśladują bo Oni już dawno wypracowali swój własny niepowtarzalny styl. Grają po prostu cudownie i nawet Barca nie moż sie z nimi równać.
Chciałbym abyście odstawili na bok swoje uczucia do Barcelony i potrafili przyznać,że Oni w tej chwili mają styl idealny w pewnym sensie podobny do Barcy - techniczny, ofensywny i widowiskowy, ale bardziej udoskonalony poprzez Wengera - czyli szybszy i spontaniczny co sprawia,że nad ich grą można się po prostu jedynie podniecić czy też rozmarzyć.
...
tym bardziej będzie mi szkoda,że odpadną z ligi mistrzów już na ćwierćfinale, gdyz chciałem podkreślić ,że niestety piękno nie zawsze idzie w parze z jakością i wynikami. Dlatego pomimo pieknej gry i wielu wspaniałych graczy jakich posiadaja to jednak Barca jest w tej chwili piłkarsko najlepsza na świecie i myśle, że w dwumeczu bezapelacyjnie to udowodni.
Jesli jednak jakims cudem to Arsenal zwyciezy to jak to napisał jeden z naszych fanów - jeśli już odpaść to tylko z Arsenalem.
Jedno jest pewne - będziemy świadkami 2 wspaniałych meczy i nie ważne kto wygra, to zwycięży piękno futbolu.
Visca el Barca:)
0
...w ciągu 11 dni a nie 10 ;P
0
"orzeł"
Widać,że jesteś dzieckiem neo i z Twojej marnej wiedzy oraz stylu wypowiedzi łatwo wywnioskować,że o piłce nie wiesz za dużo, ale można Ci wybaczyć bo najprawdopodobniej nie masz jeszcze nawet 18 lat. Apeluje do kibiców Barcy - dajcie sobie spokój z tym leszczem i nie odpisujcie juz na jego posty, niech dalej tkwi w swojej wyobraźni.
0
Wierze w Ibre, ale denerwują mnie takie gadki ze strony ludzi, którzy gówno sie znają i nie bardzo są obiektywni i tak jak napisał "siemper!" : takim pieprzeniem na pewno nie pomaga Zlatanowi tylko podsysa zlą atmosfere rodem z Madrytu. Niech Ibra zacznie w koncu grac jak potrafi a nie agent mu bedzie o miejsce walczył.
0
Co do ocen to w sumie można się zgodzić chociaż ja bym chyba wyzej w tym meczu ocenił Xaviego od Iniesty. Dlatego Xavi 6/7 a Iniesta 5/6. Cieszy dobry wystep Henryka i myśle,że jednak Bojan nie jest jeszcze gotowy do rywalizacji na najwyzszym poziomie. Chyba dobrze by było go wypożyczyć. Henryk i tak odejdzie i na ich miejsce jednego z wymienionych: Ribery, Silva, Torres lub Villa.
W tym sezonie znowu La liga i CL będą nasze.
Visca el Barca!
0
Właśnie sobie przeanalizowałem sytuacje Zigica i błąd obrońców w takiej sytuacji jest taki że staneli i probowali łapać na spalony. Ładnie wyjaśnił taką sytuacje Mirek Szymkowiak w Canal+ przy okazji omawiania bramki dla Polonii w meczu z Legią gdzie było bardzo podobnie. Obrońcy muszą w takiej sytuacji spowalniać akcje przeciwnika cofając się po mału do własnej bramki. Od siebie dodam,że VV też powinien być ustawiony znacznie wyżej żeby móc asekurowac linie obrony,choc akurat w tej sytuacji i tak by nie zdążył bo podanie było idealne i całe szczęście,że był źle ustawiony.