0

Panowie a Henry to kim jest jak nie napastnikiem ??? My szukamy jego nastepcy i w tej chwili najlepszym wyborem wydaje sie Villa lub rzeczywiście Torres ewentualnie Silva ktory jest troche gorszy od nich(ogólnie) ale co najmniej tak samo dobry na skrzydle . Ja chce ktoregos z nich i zdecydowane nie dla Fabregasa !!!

0

Niektóre momenty bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą mastercard ($REAL)

... i dlatego właśnie dołaczam do grona ludzi szczęśliwych po wczorajszym wieczorze:)

Visca el Barca!!!

0

madridista21 - rozumiem,że Twoja ironiczna odpowiedz jest związana z Twoim nickiem, więc nie będę z kimś takim w ogóle polemizował.

bez pzdr.

Culé a muerte - dzięki, numer zapisałem i niedługo zapewne się do Ciebie odezwe.

pzdr. :)

0

Do redakcji. Wysłałem Wam maila poprzez formularz kontaktowy z prośbą o pomoc w zdobyciu materiałów związanych ze Szkołą Barcy jak również innych materiałów szkoleniowych! Jeżeli nie chcecie mi pomóc lub po prostu nie możecie to ok, ale wypadałoby odpisać. Brak Waszej odpowiedzi pozostawie bez komentarza.

0

Do redakcji. Wysłałem Wam maila poprzez formularz kontaktowy z prośbą o pomoc w zdobyciu materiałów związanych ze Szkołą Barcy jak również innych materiałów szkoleniowych! Jeżeli nie chcecie mi pomóc lub po prostu nie możecie to ok, ale wypadałoby odpisać. Brak Waszej odpowiedzi pozostawie bez komentarza.

0

Ja kibicuje Barcy od 20 lat i powiem szczerze tak źle jak przed przyjsciem Laporty nie było nigdy, dlatego jestem zauroczony tym co stworzył Laporta. Wyprowadził klub na prostą finansową i stworzył klub funkcjonujący wzorowo zarówno na tle właśnie finansowym, sportowym jak i społecznym. Dlatego jeśli Laporta popiera Godala to jestem 100% za!!! Tyle w temacie:)

0

duch toma joad

Moja prośba była(jest) całkiem normalna i na miejscu. Chociaż czytając Twój uszczypliwy komentarz zastanawiam sie czy skierowałem prośbę do odpowiedniej osoby;>

0

szymeniu

Fajnie,że starasz sie byc obiektywnym, ale mimo wszystko nie do konca Ci sie to udaje. O Barce sie nie martw narazie grają słabo,ale to dopiero trwa raptem tydzien wiec spokojnie. I tak predzej Barca zdobedzie CL i LL bo od kilku sezonów ma stabilny skład bez wiekszych gwiazd i kłótni i zawsze po słabszych 2-3 meczach miala nastepnie serie bardzo dobrych, a Real ktory w tym sezonie ma wyjatkowo silny sklad nadal gra himerycznie i jestem pewien ze nic w tym roku nie ugra bo tam gwiazda goni gwiazde a to nigdy nie daje sukcesu.

Ze sportowym pozdrowieniem Bajdinho84

P.S. Prośba - udzielaj sie na forum RM

0

Ibra gra od jakiegos czasu rzeczywiscie bardzo słabo, ale miał już kilka udanych spotkan i na pewno jest swietnym zawodnikiem. Mimo wszystko widac ze mu zalezy i troche za bardzo sie spina, ale moja prosba dajmy mu troche czasu bo nie kazdy adoptuje sie szybko w nowym otoczeniu. poza tym nie zawsze jest sie w formie. Jak zacznie regularnie trafiac to i bedzie lepiej gral a wtedy nagle okaze sie ze wszyscy go kochaja.

0

Obejrzałem mecz tak od 30 minuty a nastepnie widzialem obszerne skroty. Ogolnie w obu polowkach Barca zagrała słabo, ale zdecydowanie słabiej w pierwszej. Wynik ogólnie sprawiedliwy, chociaz uważam,że powinny być zdecydowanie 2 czerwone kartki dla piłkarzy VFB oraz rzut karny. Chodzi mi o zagranie reka po strzale Zlatana i za zagranie Lehmana w strone Puyola. Zwłaszcza Lehmana wyrzuciłbym bez mrugnięcia okiem!!! Dobrze jednak ze

Barca nie dostala tego karnego bo nie chciałbym wygranej po rzucie karnym w tak słabym meczu. Remis sprawiedliwy i dający podstawy do optymizmu przed rewanzem a jednoczesnie dzieki temu nie braknie emocji.

Pozdrawiam:)

0

Powiem tak: Z jednej strony Cruyff przesadza a z drugiej rzeczywiście Barca zagrała bardzo przeciętnie. Myślę również,że mówiąc o zbyt indywidualnych popisach jestem pewien,że miał na myśli Messiego, który w tym meczu grał irytująco a że to już drugi tak słaby mecz w jego wykonaniu to musi niepokoic. Chodzi mi zwłaszcza o jego postawe mentalną a mniej o dyspozycję sportową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?