A dlaczego ma dementować. Ja przeważnie też bzdur nie komentuje. Poza tym Neymar zarabia nie tylko jako piłkarz. Zarabia również jako celebryta. A w takim przypadku ważne, żeby o nim było głośno.
Oj widzę, że ton komentarzom nadają ludzie, którzy nie mają pojęcia o czym piszą. Uwielbiam coś takiego. Nie znam się, więc podyskutuję.
Po pierwsze całe sprawozdanie Barcelony musi być złożone do Registros Mercantiles. Jest to odpowiednik naszego Sądu Rejestrowego. I tutaj nie ma miejsca na przekręty. Dlatego teksty typu "nie wierzę temu zarządowi" w tym przypadku są po prostu śmieszne.
Po drugie wypracowany zysk netto rzędu 18 mln Euro to jak na taką specyfikę działalności jest dużo. Wątpię, że jest na świecie choćby pięć klubów, które wypracują podobny zysk netto. Ba, wątpię, że są trzy takie kluby. I w sumie dziwię się, że zarząd dopuścił do wypracowania takiego zysku.
Po trzecie. Dla zwykłego kibica, zjadacza chleba najważniejsza jest informacja, że przychody z roku na rok rosną. To świadczy o dobrej kondycji spółki (czyt. klubu).
On ma takie samo prawo do stawiania warunków jak Iniesta czy ktoś inny. To jest jego życie i o jego przyszłość tu chodzi i to on jest za siebie i swoją rodzinę odpowiedzialny.
Komentarze
0
No właśnie to skrzydło. Wygląda, że Deulofeu, a może jeszcze kogoś kupią
2
Cholercia... masz rację, właśnie mi z lodówki wylecieli
14
Wydaje mi się, że zaczynamy szukać pomocnika - partnera dla Busiego do 4-2-3-1. Messi mediapunta.
1
Seri to zupełnie inny typ pomocnika. Kondogbia to bardzie defensywny pomocnik, a Seri to bardziej rozgrywający.
1
A dlaczego ma dementować. Ja przeważnie też bzdur nie komentuje. Poza tym Neymar zarabia nie tylko jako piłkarz. Zarabia również jako celebryta. A w takim przypadku ważne, żeby o nim było głośno.
62
"Widziano także osła, którego mrówka niosła"
34
O tym wywiadzie, to można jedynie powiedzieć, że sie odbył. Nic nie wniósł nowego. Wiadomo po nim tyle co przed nim.
30
Oj widzę, że ton komentarzom nadają ludzie, którzy nie mają pojęcia o czym piszą. Uwielbiam coś takiego. Nie znam się, więc podyskutuję.
Po pierwsze całe sprawozdanie Barcelony musi być złożone do Registros Mercantiles. Jest to odpowiednik naszego Sądu Rejestrowego. I tutaj nie ma miejsca na przekręty. Dlatego teksty typu "nie wierzę temu zarządowi" w tym przypadku są po prostu śmieszne.
Po drugie wypracowany zysk netto rzędu 18 mln Euro to jak na taką specyfikę działalności jest dużo. Wątpię, że jest na świecie choćby pięć klubów, które wypracują podobny zysk netto. Ba, wątpię, że są trzy takie kluby. I w sumie dziwię się, że zarząd dopuścił do wypracowania takiego zysku.
Po trzecie. Dla zwykłego kibica, zjadacza chleba najważniejsza jest informacja, że przychody z roku na rok rosną. To świadczy o dobrej kondycji spółki (czyt. klubu).
26
On ma takie samo prawo do stawiania warunków jak Iniesta czy ktoś inny. To jest jego życie i o jego przyszłość tu chodzi i to on jest za siebie i swoją rodzinę odpowiedzialny.
21
Jeżeli oni od początku myśleli o sprowadzeniu Verattiego i prawego obrońcę, nieważne czy Semedo, czy Bellerina, to jakoś nie wierzę w te 60 mln.
Ale jeżeli to prawda i trzeba liczyć na sprzedaż, żeby kupić, to zapomnijmy o Verattim.