Baldur
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie to skrzydło. Wygląda, że Deulofeu, a może jeszcze kogoś kupią
2
Cholercia... masz rację, właśnie mi z lodówki wylecieli
14
Wydaje mi się, że zaczynamy szukać pomocnika - partnera dla Busiego do 4-2-3-1. Messi mediapunta.
1
Seri to zupełnie inny typ pomocnika. Kondogbia to bardzie defensywny pomocnik, a Seri to bardziej rozgrywający.
1
A dlaczego ma dementować. Ja przeważnie też bzdur nie komentuje. Poza tym Neymar zarabia nie tylko jako piłkarz. Zarabia również jako celebryta. A w takim przypadku ważne, żeby o nim było głośno.
0
Ostatnio Levy za Eriksena zaśpiewał 120 mln funtów:)
Totki go w życiu nie puszczą. Już swoje na ten sezon sprzedali.
16
To została część VI - Powrót Jedi - czyli Xavi wraca do naszej pomocy :)
0
Tak. Seri może być odpowiedzią na nasze problemy.
20
I czas skończyć tę sagę z Verrattim. Pora szukać innych tańszych. Za te pieniądze można wyciągnąć Seriego i Fabinho.
12
Wszędzie można zapisywać klauzule. We Francji nie jest to obowiązkiem tak jak w Hiszpanii
0
No w takim przypadku to byłoby najlepszym rozwiązaniem
0
Pogbę, Lukaku, Ibrę i Mkhitaryana. A United rzeczywiście chcieliby Verrattiego.
11
Verrattiego trzeba sobie odpuścić i skupić się na kimś innym. Może nie upadał do końca temat tego Seriego?
Ech, ciężko będzie kogoś znaleźć do środka pomocy. Brak zawodników na rynku, a ci co się nadają są nie na sprzedaż.
0
Miesiąc (niecały) temu swoje pięć minut miał Ronaldo. Już odchodził, już był w United. Już miał nigdy w Madrycie nie zawitać. Już nawet w Szczakowiance Jaworzno go widzieli. I co? Teraz swoje pięć minut ma Ney. Skończy się tak samo.
2
To raczej bardziej im się opłaca dać 222 i nie negocjować.
1
Dopóki piszą o tym szmatławce z Brazylii i Mundo oraz Sport to dla mnie nie ma nic na rzeczy. Zacznę się przejmować, jak poda to kto chociaż w małym stopniu wiarygodny.
2
haha jeden z największych brukowców Europy nie dolewałby oliwy? Własnie oni jako pierwsi leją
0
Ja nie twierdzę, ze nie zostanie w PSG. Jedyne co twierdzę to, że nie przejdzie do Barcy. A czy zostanie w PSG, czy pójdzie do United, to mnie już to rybka.
1
Dobra, żyj sobie w swoim własnym świecie, a ja będę żył w swoim. I tak do niczego nie dojdziemy. Mogę tylko zaproponować zakład, że jeżeli rzeczywiście Raiola został agentem Verattiego, to kontraktu z Barcą nie podpisze. Powiedzmy o 10 tys złotych. Załatwię umowę notarialną.
0
Raiola już ma swoje sposoby. Lukaku już był prawie w Chelsea, już był w ogródku, już witał się z gąską... I co najważniejsze bardzo chciał tam być. Pojawił się Manchester i Raiola swoje zrobił.
0
To muszę mieć wtyki, żeby wywiad przeczytać w gazecie ?
0
To jest również bardzo prawdopodobne.
0
Po pierwsze to Raiola powiedział, że z tym zarządem już żadnych interesów robić nie będzie. Po drugie United też mają chrapkę na Verrattiego i mają bardzo dobre relacje właśnie z Raiolą.
1
Czyli o Verrattim możemy już zapomnieć. Trzeba szukać innego pomocnika. Mogliby się skupić na tym Serim z Nicei.
1
Raczej w United. Ostatni Raiola tam robi najlepsze interesy.
1
Nie wiem czy żałosne. Na pewno prawdziwe. Jutro ktoś w The Sun może wstać z łóżka i napisać, że Neymar już jedną nogą i jednym łokciem w United. Wtedy to "żałosne" będzie tu komentowane na pincet sposobów.
1
W sumie wydaje się to dość logiczne. Valverde obejrzy sobie co ma, czym dysponuje, wyciągnie wnioski jak ma i chce grać i stwierdzi co mu potrzebne.
0
Za Verattiego i Dembele o ile ten potrafi grac na lewym skrzydle oddałbym Neymara. Do tego pozbyłbym się Ardy i Rafy i sprowadził Seriego z Nicei.
0
Jakieś 350 mln
0
hehe