Baldur
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja nie wierzę, że ktoś może uwierzyć w te bzdury. Czytam komentarze i nie wierzę!
Żadne powtarzam ŻADNE poważne media nawet wzmianki na ten temat nie piszą. Tylko na zmianę dwa brukowce z Barcelony.
0
Ja bardzo współczuje ludziom, którzy to łykają i się jeszcze tym podniecają.
1
Temat Paulinho to już tylko żyje własnym dziennikarskim życiem. Być może było coś na rzeczy parę tygodni temu. Być może Barca złożyła jakąś tam ofertę, ale teraz to już są zwykłe kaczki dziennikarskie, jakich nie mało w tym okresie. Trzeba czymś zapchać rubryki w gazecie.
0
Sam jesteś brat. Sergio ma brata Pola, który gra na bramce.
Oriol, to tylko zbieżność nazwisk
2
Nie
2
Dla kibica na pewno tak. Ale dla piłkarza już nie koniecznie. Poza tym żaden zawodnik nie jest niewolnikiem i ma prawo do własnych wyborów.
26
On ma takie samo prawo do stawiania warunków jak Iniesta czy ktoś inny. To jest jego życie i o jego przyszłość tu chodzi i to on jest za siebie i swoją rodzinę odpowiedzialny.
7
Nie można przyrównywać Manchesteru United do FC Barcelona. Tam mają tylko sekcje piłki nożnej. A Barca? Od diabła różnych dyscyplin i to wszystko musi się równoważyć. Tam zarobione pieniądze idą tylko na sprawy związane z piłka, a w Barcelonie na wszystkie dyscypliny. Trzeba pamiętać, że nie wszystkie dyscypliny są rentowne.
21
Jeżeli oni od początku myśleli o sprowadzeniu Verattiego i prawego obrońcę, nieważne czy Semedo, czy Bellerina, to jakoś nie wierzę w te 60 mln.
Ale jeżeli to prawda i trzeba liczyć na sprzedaż, żeby kupić, to zapomnijmy o Verattim.