To Jest qrw skandal że n sport nie będzie transmitować tego meczu.. ! Ta telewizja i tak jest poniżej wszystkiego i jeszcze takie coś.. tak na dobrą sprawe przedewszystkim mecze Barcy mają jakas oglądalnośc.. BANDA KRETYNÓW. A Kalinowskiego powinni zamknąć w izolatce..
Kwestia wejscia na stadion to koszto 22 euro za osobę w co się wlicza muzeum i samo wejscie na trybune Camp Nou. Pozycja obowiazkowa dla kazdego kibica Barcelony. Jednak mecz to mecz :D
Kwestia wejscia na stadion to koszto 22 euro za osobę w co się wlicza muzeum i samo wejscie na trybune Camp Nou. Pozycja obowiazkowa dla kazdego kibica Barcelony. Jednak mecz to mecz :D
Jeżeli ktoś ma w planach wyjazd do Pragi na mecz z gdańska jakimkolwiek środkiem komunikacji proszę o kontakt. (jest to długi weekend 1 listopada) gg8698714
To Jest qrw skandal że n sport nie będzie transmitować tego meczu.. ! Ta telewizja i tak jest poniżej wszystkiego i jeszcze takie coś.. tak na dobrą sprawe przedewszystkim mecze Barcy mają jakas oglądalnośc.. BANDA KRETYNÓW. A Kalinowskiego powinni zamknąć w izolatce..
Komentarze
0
A czemu nie ma oferty z polskiego zespołu.. 800 tys to nie dużo jak na PL realia :)
0
@blaugrana49 Ja również napisałem do nich maila.. oni są załośni. Nie mam już do nich ani grama szacunku ..
0
To Jest qrw skandal że n sport nie będzie transmitować tego meczu.. ! Ta telewizja i tak jest poniżej wszystkiego i jeszcze takie coś.. tak na dobrą sprawe przedewszystkim mecze Barcy mają jakas oglądalnośc.. BANDA KRETYNÓW. A Kalinowskiego powinni zamknąć w izolatce..
0
adams10
Kwestia wejscia na stadion to koszto 22 euro za osobę w co się wlicza muzeum i samo wejscie na trybune Camp Nou. Pozycja obowiazkowa dla kazdego kibica Barcelony. Jednak mecz to mecz :D
0
Prosze panstwa. Barca rozgrywa Swietne zawody ! Oby tak dalej ! BArca !
0
adams10
Kwestia wejscia na stadion to koszto 22 euro za osobę w co się wlicza muzeum i samo wejscie na trybune Camp Nou. Pozycja obowiazkowa dla kazdego kibica Barcelony. Jednak mecz to mecz :D
0
Jeżeli ktoś ma w planach wyjazd do Pragi na mecz z gdańska jakimkolwiek środkiem komunikacji proszę o kontakt. (jest to długi weekend 1 listopada) gg8698714
0
To Jest qrw skandal że n sport nie będzie transmitować tego meczu.. ! Ta telewizja i tak jest poniżej wszystkiego i jeszcze takie coś.. tak na dobrą sprawe przedewszystkim mecze Barcy mają jakas oglądalnośc.. BANDA KRETYNÓW. A Kalinowskiego powinni zamknąć w izolatce..
0
@blaugrana49 Ja również napisałem do nich maila.. oni są załośni. Nie mam już do nich ani grama szacunku ..
0
Prosze panstwa. Barca rozgrywa Swietne zawody ! Oby tak dalej ! BArca !