0

A czemu nie ma oferty z polskiego zespołu.. 800 tys to nie dużo jak na PL realia :)

0

@blaugrana49 Ja również napisałem do nich maila.. oni są załośni. Nie mam już do nich ani grama szacunku ..

0

To Jest qrw skandal że n sport nie będzie transmitować tego meczu.. ! Ta telewizja i tak jest poniżej wszystkiego i jeszcze takie coś.. tak na dobrą sprawe przedewszystkim mecze Barcy mają jakas oglądalnośc.. BANDA KRETYNÓW. A Kalinowskiego powinni zamknąć w izolatce..

0

adams10

Kwestia wejscia na stadion to koszto 22 euro za osobę w co się wlicza muzeum i samo wejscie na trybune Camp Nou. Pozycja obowiazkowa dla kazdego kibica Barcelony. Jednak mecz to mecz :D

0

Prosze panstwa. Barca rozgrywa Swietne zawody ! Oby tak dalej ! BArca !

0

Jeżeli ktoś ma w planach wyjazd do Pragi na mecz z gdańska jakimkolwiek środkiem komunikacji proszę o kontakt. (jest to długi weekend 1 listopada) gg8698714

0

Gerrard ma pekniete włókno w lewej "dwójce" Nie zagra przez ok. 3 tygodnie. pewne źródło //sport.es

0

page125

Ozil nie przeszedł do Madrytu za kasa ze niby wiecej miał tam dostać tylko że było juz podpisane wstępne porozumienie miedzy klubami ale Pep zablokowal w ostatniej chwili ten transfer. Troche zazenowany Mesut odszedł do blancos..

0

a ja jedynie powiem Sto Lat LEO MESSI !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?