Bo tylko Chelsea trzyma poziom tam, dziś co prawda stracili punkty, ale w kabaretowych okolicznościach (pudło z karnego nieuznana bramka).Za city, arsenal czy liverpool mogliby wstawic everton czy soton i nie byloby wiekszej roznicy w wynikach.
Mecze przeciwko ogórom z czystym kontem trochę widzę niektórym zamazały obraz. Dobrze, że w końcu przyszły mecze z lepszymi ekipami i sprowadziły niektórych na ziemię. ;)
Komentarze
0
0
miejmy nadzieje, ze rizzoli zalatwi nam awans, przeciez uefa straci duzo kasy, jak nie bedzie nas w polfinale...
0
Taka znakomita a i tak nic nie wygrają w tym sezonie z tą ciamajdą na ławce i bezsensownymi transferami.
0
Bo tylko Chelsea trzyma poziom tam, dziś co prawda stracili punkty, ale w kabaretowych okolicznościach (pudło z karnego nieuznana bramka).Za city, arsenal czy liverpool mogliby wstawic everton czy soton i nie byloby wiekszej roznicy w wynikach.
2
Nie ma nadziei dla tego zespołu, kolejny raz grają totalne *****. Luis Enrique to trenerskie zero.
2
Nie ma nadziei dla tego zespołu, kolejny raz grają totalne *****. Luis Enrique to trenerskie zero.
2
Prawda. Justin Biber futbolu, choć niewykluczone, że nawet Justin jest bardziej męski.
1
spokojnie, za tydzien na nowo bedziemy sie podniecac czystym kontem z bezdomnymi czy niewidomymi a w kolejnym meczu z kims ogarnietym znowu oklep :)
1
Mecze przeciwko ogórom z czystym kontem trochę widzę niektórym zamazały obraz. Dobrze, że w końcu przyszły mecze z lepszymi ekipami i sprowadziły niektórych na ziemię. ;)
0
Za tydzień z Celtą może się uda, jeśli Lucho poprosi kumpli z byłej roboty o podłożenie się.