0

0

miejmy nadzieje, ze rizzoli zalatwi nam awans, przeciez uefa straci duzo kasy, jak nie bedzie nas w polfinale...

0

Taka znakomita a i tak nic nie wygrają w tym sezonie z tą ciamajdą na ławce i bezsensownymi transferami.

0

Bo tylko Chelsea trzyma poziom tam, dziś co prawda stracili punkty, ale w kabaretowych okolicznościach (pudło z karnego nieuznana bramka).Za city, arsenal czy liverpool mogliby wstawic everton czy soton i nie byloby wiekszej roznicy w wynikach.

2

Nie ma nadziei dla tego zespołu, kolejny raz grają totalne *****. Luis Enrique to trenerskie zero.

0

Absolutnie beznadziejna anty-kreatywna pomoc.

1

Mecze przeciwko ogórom z czystym kontem trochę widzę niektórym zamazały obraz. Dobrze, że w końcu przyszły mecze z lepszymi ekipami i sprowadziły niektórych na ziemię. ;)

0

Ciebie w tyłek chyba koledzy nabijają.

2

Prawda. Justin Biber futbolu, choć niewykluczone, że nawet Justin jest bardziej męski.

0

Za tydzień z Celtą może się uda, jeśli Lucho poprosi kumpli z byłej roboty o podłożenie się.

1

spokojnie, za tydzien na nowo bedziemy sie podniecac czystym kontem z bezdomnymi czy niewidomymi a w kolejnym meczu z kims ogarnietym znowu oklep :)

0

3. Wystarczy zobaczyć jak punktowała Roma za Enrique, a jak za Rudiego, żeby się dowiedzieć, że trener z niego żaden. 42% wygranych meczów i 70% wygranych odpowiednio. ;)

0

Przez takie artykuly prawdziwych kibicow omijaja ciekawe spotkania. Wstydzcie sie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?