Nie masz do nich szacunku bo symulują, czyli do całego Realu i 95% zawodników na świecie też nie masz szacunku?
Ja nie mam szacunku do tych co zachowują tak jak Marcelo, Arbeloa, Ramos, Pepe którzy w bezczelny sposób depczą zawodników i kopią jak bandyci. I jestem pewien że to taktyka Mourinho bo Real kiedyś tak nie grał.
Jestem pewien że z biegiem czasu, piękno futbolu ówczesnej Barcelony będzie wraz z biegiem lat coraz bardziej dostrzegane. Lecz wg mnie nigdy nie będzie wystawała ponad Milan z lat 80,Ajax z lat 70.
Komentarze
0
z Realem
0
3 zero
0
Kurde
Sory poniosło mnie tylko nie banujcie.
0
BAN
0
Matt87
Nie masz do nich szacunku bo symulują, czyli do całego Realu i 95% zawodników na świecie też nie masz szacunku?
Ja nie mam szacunku do tych co zachowują tak jak Marcelo, Arbeloa, Ramos, Pepe którzy w bezczelny sposób depczą zawodników i kopią jak bandyci. I jestem pewien że to taktyka Mourinho bo Real kiedyś tak nie grał.
PZDR
0
też to zauważyłem pisali najpierw że 30 000 widzów
0
D.Vlla
Ale Ty dramatyzujesz to jest sezon przygotowawczy.
Przypuszczam, ze nie jesteś kibicem Barcy tylko Realu zapewne który się podniecił i myśli że jest już po Barsie bo Real wygrywa 6 0 z Chińczykami.
0
Ma rysy Adriano Correiry
0
Jestem pewien że z biegiem czasu, piękno futbolu ówczesnej Barcelony będzie wraz z biegiem lat coraz bardziej dostrzegane. Lecz wg mnie nigdy nie będzie wystawała ponad Milan z lat 80,Ajax z lat 70.
0
Przecież Barca próbuje pozyskać wychowanka czyli Fabregasa, a nie spredawać wychowanka, najlepszego zawodnika w tym klubie.