Bamber
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kłodzko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z Realem
0
3 zero
0
Kurde
Sory poniosło mnie tylko nie banujcie.
0
BAN
0
Matt87
Nie masz do nich szacunku bo symulują, czyli do całego Realu i 95% zawodników na świecie też nie masz szacunku?
Ja nie mam szacunku do tych co zachowują tak jak Marcelo, Arbeloa, Ramos, Pepe którzy w bezczelny sposób depczą zawodników i kopią jak bandyci. I jestem pewien że to taktyka Mourinho bo Real kiedyś tak nie grał.
PZDR
0
Matt87
Bezmózgi kibic Realu który się podszywa za kibica Barcelony i myśli że ktoś będzie sądzić tak jak on.
0
D.Vlla
Ale Ty dramatyzujesz to jest sezon przygotowawczy.
Przypuszczam, ze nie jesteś kibicem Barcy tylko Realu zapewne który się podniecił i myśli że jest już po Barsie bo Real wygrywa 6 0 z Chińczykami.
0
A ja myślałem że PEPE jest najlepszym obrońcom.:DDDDD
0
Powiem wam tyle: O PEDRO SIĘ NIE MARTWCIE.
Przekonacie się
0
Ma rysy Adriano Correiry
0
Jestem pewien że z biegiem czasu, piękno futbolu ówczesnej Barcelony będzie wraz z biegiem lat coraz bardziej dostrzegane. Lecz wg mnie nigdy nie będzie wystawała ponad Milan z lat 80,Ajax z lat 70.
0
MIAZGA
MIAZGA
MIAZGA
Takiego czegoś się nie spodziewałem!!!!
0
Ale ten Messi ma długi język :D
0
Ale ten Messi ma długi język :D
0
http://w80.wrzuta.pl/obraz/6s5KoNBTVzT/ronaldo_messi
Najlepsze zdjęcie w historii piłki nożnej
0
Najbardziej lubię Iniestę lecz w tym roku za wiele nie pokazał i było by dziwne jak by on dostał Złotą Piłkę. A Xavi i Messi naprawdę na to zasługują.
0
NA TYM DOLNYM ZDJĘCIU PRZYPOMINA WENTWORTHA MILLERA
0
Barcelona jeszcze nigdy tak cienko nie grała. Z takimi rywalami grać taki futbol to żenada już nigdy nie będę ich meczów :D
0
Przecież Barca próbuje pozyskać wychowanka czyli Fabregasa, a nie spredawać wychowanka, najlepszego zawodnika w tym klubie.
0
Real nie ma wychowanków ponieważ młodzież tam grająca wie że nie dostanie szansy więc nie ma dalszej motywacji ani chęci.Łowcy talentów mają ich w dupie, więc niektórzy bardzo zdolni jak Mata idą do innych klubów, areal pluje sobie w brode i wydaje nastepne wielki pieniadze
0
Messi już jest legendą i pozostanie.
0
Chłopie Xavi jeszcze pogra ze 4 lata, a Ibra to zależy czy nie przejdzie do jakieiejś innej druzyny.
0
Dziwne posunięcie wg mnie Cesc nie powinien przechodzić do Barcelony ponieważ bardziej przydawał sie w Arsenalu
Barcie potrebny jest def pomocnik, chociaż Buscqets tez gra świetnie i jest bardzo młody
BARCA BEZ TRANSFERÓW
0
też to zauważyłem pisali najpierw że 30 000 widzów