0

z Realem

0

3 zero

0

Kurde

Sory poniosło mnie tylko nie banujcie.

0

BAN

0

Matt87

Nie masz do nich szacunku bo symulują, czyli do całego Realu i 95% zawodników na świecie też nie masz szacunku?

Ja nie mam szacunku do tych co zachowują tak jak Marcelo, Arbeloa, Ramos, Pepe którzy w bezczelny sposób depczą zawodników i kopią jak bandyci. I jestem pewien że to taktyka Mourinho bo Real kiedyś tak nie grał.

PZDR

0

Matt87

Bezmózgi kibic Realu który się podszywa za kibica Barcelony i myśli że ktoś będzie sądzić tak jak on.

0

D.Vlla

Ale Ty dramatyzujesz to jest sezon przygotowawczy.

Przypuszczam, ze nie jesteś kibicem Barcy tylko Realu zapewne który się podniecił i myśli że jest już po Barsie bo Real wygrywa 6 0 z Chińczykami.

0

A ja myślałem że PEPE jest najlepszym obrońcom.:DDDDD

0

Powiem wam tyle: O PEDRO SIĘ NIE MARTWCIE.

Przekonacie się

0

Ma rysy Adriano Correiry

0

Jestem pewien że z biegiem czasu, piękno futbolu ówczesnej Barcelony będzie wraz z biegiem lat coraz bardziej dostrzegane. Lecz wg mnie nigdy nie będzie wystawała ponad Milan z lat 80,Ajax z lat 70.

0

MIAZGA

MIAZGA

MIAZGA

Takiego czegoś się nie spodziewałem!!!!

0

Ale ten Messi ma długi język :D

0

Ale ten Messi ma długi język :D

0

http://w80.wrzuta.pl/obraz/6s5KoNBTVzT/ronaldo_messi

Najlepsze zdjęcie w historii piłki nożnej

0

Najbardziej lubię Iniestę lecz w tym roku za wiele nie pokazał i było by dziwne jak by on dostał Złotą Piłkę. A Xavi i Messi naprawdę na to zasługują.

0

NA TYM DOLNYM ZDJĘCIU PRZYPOMINA WENTWORTHA MILLERA

0

Barcelona jeszcze nigdy tak cienko nie grała. Z takimi rywalami grać taki futbol to żenada już nigdy nie będę ich meczów :D

0

Przecież Barca próbuje pozyskać wychowanka czyli Fabregasa, a nie spredawać wychowanka, najlepszego zawodnika w tym klubie.

0

Real nie ma wychowanków ponieważ młodzież tam grająca wie że nie dostanie szansy więc nie ma dalszej motywacji ani chęci.Łowcy talentów mają ich w dupie, więc niektórzy bardzo zdolni jak Mata idą do innych klubów, areal pluje sobie w brode i wydaje nastepne wielki pieniadze

0

Messi już jest legendą i pozostanie.

0

Chłopie Xavi jeszcze pogra ze 4 lata, a Ibra to zależy czy nie przejdzie do jakieiejś innej druzyny.

0

Dziwne posunięcie wg mnie Cesc nie powinien przechodzić do Barcelony ponieważ bardziej przydawał sie w Arsenalu

Barcie potrebny jest def pomocnik, chociaż Buscqets tez gra świetnie i jest bardzo młody

BARCA BEZ TRANSFERÓW

0

też to zauważyłem pisali najpierw że 30 000 widzów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?