Baranek163
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czego oni dodają do wody w Madrycie?
Myślałem, że tylko po białej stronie, ale wychodzi na to, że w całym mieście.
1
Za takie pieniądze lepiej wziąć 2 zawodników za 50-60 mln.
Jedna, czy druga kontuzja i 150 baniek siedzi na ławce bez alternatywy.
To nie Messi, który potrafi zrobić różnicę w wieku 39 lat.
0
Na stojąco to można zjeść frytki w fastfoodzie.
Jak chcieli odpoczywać to jazda na maksa przez 30 minut, strzelić ze 2-3 bramki a potem luz.
Nigdy na odwrót, 80 minut luzu a w 10 minut próbować wygrać.
To nie wypali.
3
@Barcaa12 A za co klechy się modlą?
Tajemnica wiary: złoto i dolary...
1
WHO pilnie proszone o sprawdzenie, czy w Madrycie nie doszło do skażenia wód lub powietrza.
Nagromadzenie idiotów na metr kwadratowy przekracza wszelkie dopuszczalne normy.
1
Odklejony jak pomarańczowy Donald i Jarek.
2
Poziom intelektualny Kaczyńskiego
0
@ArcziArtt Dzięki
17
Trzymaj się trenerze.
Znam ten ból, mój ojciec odszedł w środę.
Razem do mistrzostwa!!!
1
@Safrani na willę plus i inne plusy
1
@Sinirsey raczej ZJebas
2
Co klasa, to klasa.
Brawo.
4
@BISHBASHBOSH Jaka pogoda w Madrycie?
Mówią, że od wczoraj -8.
To prawda?
0
@Cardinale oby nie.
Pięknie sobie nie radzi.
2
Temu Tebasu że starości to się Madryt z Barceloną pomylił jak mówił kto nie wygra wszystkiego do końca ????
1
No nie pykło.
Wejdźcie sobie w skrót meczu na stopklatkę.
Pech madryckich sędziów jest taki, że Ferran był ustawiony praktycznie na linii pola karnego.
Jak narysujecie linię równoległą do pola karnego to ostatni fragment Ferrana nawet nie jest stykowy z ostatnim fragmentem obrońcy.
Stopklatka z momentem podania.
1
Najwyższy czas zmienić przepisy i za zabranie, odkopnięcie piłki po gwizdku dawać czerwone kartki.
Tak jak w ręcznej nie masz prawa dotknąć piłki.
1
@zbyglu Do tak wysokiej obrony trzeba by mieć ze dwóch Usainów Boltów.
Tak jak napisałeś, też mnie to wkurza, jak wiedząc o szybkości graczy Atletico Flick uparcie realizuje swoją taktykę.
3
Chyba biorą korepetycje w Republice.
2
@Natalia12345 no to masz
0
@turhiay i milionach euro niestety.
Oby nie.
9
Czego się spodziewać po sprzedajnych ku...ach FIFA i UEFA?
1
@xavi890 Ok, masa większa, wzrost też.
Ale to nie usprawiedliwia jego nonszalancji.
Od co najmniej miesiąca poziom dokładności jego zagrań to IV liga.
1
@Dako Też to zauważyłem, jak jest 0;0 to klepią jak starą po...
Jak grunt się pali to nagle potrafią więcej biegać i przyspieszyć grę.
Niestety niewiele drużyn daje się na to nabierać.
0
Tak kończą protesty przy beznadziejnej grze
0
@DAM1ANOo a star od born
0
@damcio24 Tu masz rację. To kolejny mecz z szybką drużyną, z którą przegrywamy przez wysoko ustawioną obronę.
Po co?
Można było spokojnie zagrać na remis i pyknąc ich na CN.
0
Oj tam, Janek po prostu wrócił z przeszłości, widział mecz z Atletico.
Ma trochę racji. Fizycznie jesteśmy o kilka poziomów niżej.
1
@Rastafarnianin Pomódl się do Rydzyka lepiej
1
Jak ja ich nienawidzę.
To mają być wzory dla dzieci?
U Pedriego to powinni w ogrodzie w ogrodzie pracować i basen czyścić.