7

Dalej będziecie go bronić?

3

@Matheu12 Lecz się

7

Sam jest sobie winien.
Trochę więcej pokory i treningów, bo nie jeden zapowiadający się talent przepadł na zawsze.

1

@Elvisek W zeszłym roku było ochy i achy jak ogrywaliśmy w grupie porządnych rywali. Nie da się grać pół roku na maksa. MC też dostało wczoraj w łeb.
Mam nadzieję, że wczorajsza porażka da do myślenia trenerowi i piłkarzom.

0

@lithotripter Mógł zostać Mistrzem Europy, Mistrzem Świata, wygrać Ligę Narodów z drużyną.

6

Też nie trawię Realciniaka.
Ale tak na chłodno Lewandowski nie zdobył dla Polski żadnego tytułu w porównaniu do w/w.
Dla mnie nie ma dla niego miejsca nawet w 20.

6

Był, jest i będzie wielki.

2

Oczywiście że nie ma.
Chamstwo, bractwo i agresja to typowe dla prześcieradła.

4

No jak to gdzie?
W łóżku starszej pani.

0

" klub czekał od tygodni" - tak gdzieś od 42 tygodni.

0

Jakby grali z mocniejszą drużyna to nie wyszedłby z szatni.
Ale ze słabiakami można podkręcić statystyki, kolejny mecz z Holandią, po co się kompromitować?

0

@Muhitos masz rację

4

@Ja Cule zawsze możesz włączyć trwam lub russpublikę, nikt ci nie broni.

1

Spokojnie, w zeszłym sezonie po udanym początku też był zjazd formy a jak się skończyło wiemy.
Do tego wyleciało ze składu 4 podstawowych graczy.
Oby Flick wyciągnął z tego wnioski.
Powinien też zmienić wykonawcę karnych.
Dobrze, że teraz przerwa reprezentacyjna

1

W klubie panuje optymizm....

0

Trochę pokory w tym obrażaniu.
Przegraliśmy pierwszy mecz w sezonie z najlepszą obecnie drużyną świata.
Niestety fizycznie odstajemy.

1

@Pussy Patrol nie było.
Był za linią piłki.

2

@Eto'o9 R10 Od razu widać w których krajach w rządach zasiadają potomkowie żydowskich ludobójców.

0

@Messner Nie będzie w sprzedaży. 27 tysięcy to przyjdzie z karnetami.

5

To teraz biali zawsze będą tłumaczyć, że przypadkowo wystawili nogę, rękę, złapali za koszulkę.

21

Chyba dostali po ryju od Hansiego

2

Kto darł japę na Rekina?

0

@kamillek88 powiększył obrys, słuszny karny.
Niestety gramy piach

4

Yamal został z lalunią w hotelu.
Poza Pedrim reszta dramat.

2

Tym większy szacunek dla drużyny, że mimo kompromitacji zarządu dźwigają poziom sportowy.
Cyrk jak w polskiej polityce od 15 lat.

1

Luzik, właśnie zwinęli piękną, zakorzenioną trawę.
Pewnie na sprzedaż, do uruchomienia kolejnej dźwigni.

0

@Marusek Tylko po co?
O puchar pietruszki i selera?
Poza kasą żadnej wartości dodanej z tego "teleturnieju" (chociaż z danych to totalna klapa) nie ma.
Zobaczymy kto będzie w lepszej formie w sezonie.

0

@RonMes10 Pedri ma 22 lata, więc kontrakt na 5 to żadna przesada.

3

Niestety Flixbus nie dojechał.
Żal, że mając 3:2 na kilka minut przed finałem nie potrafimy postawić autobusu i narażamy się na kontry wiedząc jak Inter gra.
Szkoda, ale brawo za charakter po dwóch ciosach.

0

@Fake69 To jak jak z "facofcami" od budowy domów.
W poniedziałek murują fundamenty a za tydzień stawiają mury.
Później płacz, że ściany po roku popękały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?