@Chaoss Ojj ja też, co za film! Ile razy go oglądam tyle razy płaczę i nie potrafię przestać. Cudowny ^^ Jako że jestem wielką romantyczką i strasznie wrażliwą to nie ciężko mi jest się wzruszyć...
@July_6_BcN Dokładnie to samo myślę . I żeby nie było, nie jestem w fanką wyborów korespondencyjnych. :/ Wolała bym żeby były za rok lub pół roku normalnie przy urnach... Ale co do Dudy to jako Prezydent mi odpowiada, nie chce kojarzyć go z partią chodź zawsze będą mu to przeciwnicy wytykać ale jako osobna jednostka da się lubić tak po prostu.
@Rastafarnianin Jaki by nie był Prezydent to trochę szacunku się należy.. Wkurza mnie to że wszyscy piszą Adrian albo Anżej.. Nie jestem zagorzałą fanką PiS ale PO jeszcze bardziej nie lubię. Głosowałam wcześniej na Kukiza15..Nie mam nic do Dudy, pasuje mi jako Prezydent. Super gdyby był bardziej samodzielny i nie bał się PiS ale niestety jest jak jest... Jednak doceniam również że ma zalety, bo ma jakieś wbrew pozorom. I ma poparcie ludzi, to nie są zmyślone sondaże. Nawet gdyby wybory były za rok lub kilka miesięcy jak chce opozycja to czy naprawdę wierzysz że ktoś go pokona? Pani MKB lub Kosiniak Kamysz? Jeśli tak to keep dreaming dalej. :)
@Kleps0n No już się pośmialeś. :) Nie będę tłumaczyć, ja wierzę i mogę chyba nikt mi tego nie zabroni. Nie życzę Ci tego żebyś kiedyś się musiał o tym na własnej skórze przekonać :D
@SkN Ja wierzę... W mojej rodzinie było dużo przypadków nie do wytłumaczenia... Będąc dzieckiem i mieszkając na wsi w domu u Babci nie raz słyszałam na strychu różne dźwięki. Ktoś powie że to wyobraźnia dziecka ale skoro nie tylko ja to slyszalam ale również moja Babcia i Mama jednocześnie nie sądzę żeby mi się wydawało.
@bartekvisca Myślę podobnie jak Ty. Polakom nigdy nie dogodzi... Zawsze znajdą dziurę w całym. Nie mówię że PiS jest remedium na całe zło, ale przynajmniej stara się coś robić w tym trudnym czasie żeby zminimalizować skutki tego koronawirusa.. A co do Pana Prezydenta Dudy to jestem pewna że gdyby siedział tylko w Pałacu Prezydenckim to było by na odwrót. Mówili by że olał naród, zaszył się i pilnuje żyrandola... Tak źle i tak nie dobrze. Taka Polska mentalność ;)
@bartekvisca To smutne. :( Przykro mi... Trzeba jednak wierzyć że będzie lepiej, sytuacja się unormuje z tym koronawirusem i jeszcze będą powody do radości w tym roku, zobaczysz. :) Grunt, to pozytywne myślenie. :)
I pomyśleć że kiedyś kochałam Ronaldinho kiedy grał w Barcelonie.. Ah ta jego magia... Piłkarzem był wybitnym, szkoda że poza boiskiem już mu tak dobrze się nie układało... Ta Brazylijska mentalność. -. -
@Colon Pierwszy sezon był mega wciągający i nieprzewidywalny. :) Drugi to już dużo kombinowania tak jakby trochę na siłę robiony... Zamierzam obejrzeć trzeci ale nie mam już wielkich wymagań do niego...Może się mile zaskoczę. ;)
0
@Avada Kedavra Czy w tym avatarze jest aby Pan Trzaskowski? Rozumiem Pana idol.. :)
0
@Commando "Polityk najwyższej klasy" Aha... - _-
1
@Chaoss Ojj ja też, co za film! Ile razy go oglądam tyle razy płaczę i nie potrafię przestać. Cudowny ^^ Jako że jestem wielką romantyczką i strasznie wrażliwą to nie ciężko mi jest się wzruszyć...
0
@July_6_BcN Dokładnie to samo myślę . I żeby nie było, nie jestem w fanką wyborów korespondencyjnych. :/ Wolała bym żeby były za rok lub pół roku normalnie przy urnach... Ale co do Dudy to jako Prezydent mi odpowiada, nie chce kojarzyć go z partią chodź zawsze będą mu to przeciwnicy wytykać ale jako osobna jednostka da się lubić tak po prostu.
2
@Rastafarnianin Jaki by nie był Prezydent to trochę szacunku się należy.. Wkurza mnie to że wszyscy piszą Adrian albo Anżej.. Nie jestem zagorzałą fanką PiS ale PO jeszcze bardziej nie lubię. Głosowałam wcześniej na Kukiza15..Nie mam nic do Dudy, pasuje mi jako Prezydent. Super gdyby był bardziej samodzielny i nie bał się PiS ale niestety jest jak jest... Jednak doceniam również że ma zalety, bo ma jakieś wbrew pozorom. I ma poparcie ludzi, to nie są zmyślone sondaże. Nawet gdyby wybory były za rok lub kilka miesięcy jak chce opozycja to czy naprawdę wierzysz że ktoś go pokona? Pani MKB lub Kosiniak Kamysz? Jeśli tak to keep dreaming dalej. :)
1
@MesQueUnClub_87 Też to oglądam. :)
1
@KapiFCB Też polecam ten serial wciągnąl mnie na maxa. Czekam na drugi sezon. :) Polecam jeszcze "The Stranger" według książki Harlana Cobena. :)
0
@Kleps0n No już się pośmialeś. :) Nie będę tłumaczyć, ja wierzę i mogę chyba nikt mi tego nie zabroni. Nie życzę Ci tego żebyś kiedyś się musiał o tym na własnej skórze przekonać :D
0
@SkN Ja wierzę... W mojej rodzinie było dużo przypadków nie do wytłumaczenia... Będąc dzieckiem i mieszkając na wsi w domu u Babci nie raz słyszałam na strychu różne dźwięki. Ktoś powie że to wyobraźnia dziecka ale skoro nie tylko ja to slyszalam ale również moja Babcia i Mama jednocześnie nie sądzę żeby mi się wydawało.
0
@HRYNIU "Nie otwieraj oczu" z Sandrą Bullock :)
0
@xofcbxo Haha nie wszystkie :D
0
@Vhaeraun " Z archiwum X" ^^
5
@bartekvisca Myślę podobnie jak Ty. Polakom nigdy nie dogodzi... Zawsze znajdą dziurę w całym. Nie mówię że PiS jest remedium na całe zło, ale przynajmniej stara się coś robić w tym trudnym czasie żeby zminimalizować skutki tego koronawirusa.. A co do Pana Prezydenta Dudy to jestem pewna że gdyby siedział tylko w Pałacu Prezydenckim to było by na odwrót. Mówili by że olał naród, zaszył się i pilnuje żyrandola... Tak źle i tak nie dobrze. Taka Polska mentalność ;)
0
@barcelonaLM I dobrze, młodziej wygląda. :) Zawsze wolałam go bez brody. ^^
0
@bartekvisca To smutne. :( Przykro mi... Trzeba jednak wierzyć że będzie lepiej, sytuacja się unormuje z tym koronawirusem i jeszcze będą powody do radości w tym roku, zobaczysz. :) Grunt, to pozytywne myślenie. :)
0
I pomyśleć że kiedyś kochałam Ronaldinho kiedy grał w Barcelonie.. Ah ta jego magia... Piłkarzem był wybitnym, szkoda że poza boiskiem już mu tak dobrze się nie układało... Ta Brazylijska mentalność. -. -
1
@Janiama Zapomniałeś dodać 3 ze Śląskiego. U nas w Tychach już 3 osoby łącznie zarażone koronawirusem... :/
0
@Colon Pierwszy sezon był mega wciągający i nieprzewidywalny. :) Drugi to już dużo kombinowania tak jakby trochę na siłę robiony... Zamierzam obejrzeć trzeci ale nie mam już wielkich wymagań do niego...Może się mile zaskoczę. ;)