nie ma co gdybac... Zaczyna sie gadanie.. ze prawda jest taka siaka sraka i owaka.... Barca jezeli nie bd sytuacji swoich wykorzystywac to wlasnie w takich meczach bd tracic pkt. A i jeszcze jedno Moge wiedziec Dlaczego Guardiola na trybunie siedzial ?
Szanuje Guardiole Ale moim Zdaniem gdy by Pep poszedl Do jakiegos przecietnego klubu Getafe, Osasuna, Espanyol, Mysle ze nie dal by sobie rady :) Bo Z Takim Skladem Jaki ma Barcelona i Jaka ona Forme Miala Nie mowie ze teraz nie ma To I Przecietny pan Kowalski By To Zrobil :)
Komentarze
0
Wkoncu Maja Murzyna :D I POjada w EUROLIDZE :D BO NIE MIELI I NIE JECHALI :D
0
nie ma co gdybac... Zaczyna sie gadanie.. ze prawda jest taka siaka sraka i owaka.... Barca jezeli nie bd sytuacji swoich wykorzystywac to wlasnie w takich meczach bd tracic pkt. A i jeszcze jedno Moge wiedziec Dlaczego Guardiola na trybunie siedzial ?
0
Bedzie skrot ?
0
Szanuje Guardiole Ale moim Zdaniem gdy by Pep poszedl Do jakiegos przecietnego klubu Getafe, Osasuna, Espanyol, Mysle ze nie dal by sobie rady :) Bo Z Takim Skladem Jaki ma Barcelona i Jaka ona Forme Miala Nie mowie ze teraz nie ma To I Przecietny pan Kowalski By To Zrobil :)
0
Pieknie Dzieki Wielkie :D
0
Nie ma nic Na SopCast ???????????????????
0
Ja wiedzialem ze tak bedzie :((((((
0
Transfery ? "Po Co Ulepszac Cos Jak jest Dobre" Takie Przyslowie Jest ale Na Temat Barcelony w Slowo Dobre Wstawil bym Najlepsze ?
0
Abidal Do Srodka no i Sylwek Na Prawej Proste :))
0
FUCK FUCK NIE NIE NIE NIECH ON SIE KURUJE I NIE GRA PROSZE ONN NIE MOZE MIEC KONTUZJI :((((((