O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 40
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wkoncu Maja Murzyna :D I POjada w EUROLIDZE :D BO NIE MIELI I NIE JECHALI :D

0

nie ma co gdybac... Zaczyna sie gadanie.. ze prawda jest taka siaka sraka i owaka.... Barca jezeli nie bd sytuacji swoich wykorzystywac to wlasnie w takich meczach bd tracic pkt. A i jeszcze jedno Moge wiedziec Dlaczego Guardiola na trybunie siedzial ?

0

Bedzie skrot ?

0

Szanuje Guardiole Ale moim Zdaniem gdy by Pep poszedl Do jakiegos przecietnego klubu Getafe, Osasuna, Espanyol, Mysle ze nie dal by sobie rady :) Bo Z Takim Skladem Jaki ma Barcelona i Jaka ona Forme Miala Nie mowie ze teraz nie ma To I Przecietny pan Kowalski By To Zrobil :)

0

Pieknie Dzieki Wielkie :D

Zobacz wszystkie

0

Nie ma nic Na SopCast ???????????????????

0

Ja wiedzialem ze tak bedzie :((((((

0

Transfery ? "Po Co Ulepszac Cos Jak jest Dobre" Takie Przyslowie Jest ale Na Temat Barcelony w Slowo Dobre Wstawil bym Najlepsze ?

0

Abidal Do Srodka no i Sylwek Na Prawej Proste :))

0

FUCK FUCK NIE NIE NIE NIECH ON SIE KURUJE I NIE GRA PROSZE ONN NIE MOZE MIEC KONTUZJI :((((((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?