Barca!!!_Kujaw
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Slupsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wkoncu Maja Murzyna :D I POjada w EUROLIDZE :D BO NIE MIELI I NIE JECHALI :D
0
nie ma co gdybac... Zaczyna sie gadanie.. ze prawda jest taka siaka sraka i owaka.... Barca jezeli nie bd sytuacji swoich wykorzystywac to wlasnie w takich meczach bd tracic pkt. A i jeszcze jedno Moge wiedziec Dlaczego Guardiola na trybunie siedzial ?
0
Bedzie skrot ?
0
Szanuje Guardiole Ale moim Zdaniem gdy by Pep poszedl Do jakiegos przecietnego klubu Getafe, Osasuna, Espanyol, Mysle ze nie dal by sobie rady :) Bo Z Takim Skladem Jaki ma Barcelona i Jaka ona Forme Miala Nie mowie ze teraz nie ma To I Przecietny pan Kowalski By To Zrobil :)
0
Pieknie Dzieki Wielkie :D
0
Schaqal 13 :D Wielkie Dzieki :) !
0
Prosze dajcie to na przyklej to Bo tam sie tylko normalnie sciaga :) z Gory Dzieki :)
0
Transfery ? "Po Co Ulepszac Cos Jak jest Dobre" Takie Przyslowie Jest ale Na Temat Barcelony w Slowo Dobre Wstawil bym Najlepsze ?
0
Ta fotka to fotoshop w odbiciu jest ronaldo jak trzyma pilke ;)
0
Zostawcie Go w Spokoju Niech sie marrnuje.. sorry On Juz sie zmarnowal :)) a wierzylem ze Z Niego coS Jeszcze Bedzie.. Ale Skonczyl jak Rivaldo Kasa do glowy i baja Bongo !! :D
0
Nie lubie Jak Barca Jest Faworytem... CHcial bym Ze bY wiedzieli Ze Barca Moze zagrozic.. ale nie odrazu wygrac... Fakt Barca Broni Pucharu.. ALe nie lubie juz jak zaczynaja mowic... Bo wiadomo co bylo jak barca byla faworytem w 9 rozgrywkach... Z Rajkardem Po sezonie co wygrala LM.. NIc Nie wygrala...
0
mam wszytskie od poczatku sciagalem ciagle :))) Ale dobry Post :)
0
NIech On Zacznie Trafiac Do Barmki Nie mowie ze malo strzela ale w meczu ma najwiecej sytuacji i to 90% nie mowie juz ze 100% tez sie zdarzajaa... ON MA strzelic 3 bramki na 3 strzaly Oddane PRzez niego I Koniec Tematu VAMOS !!!
0
Ostrzeżenie by MOD
0
ALE JA GO NIE CHCE !!!
0
Abidal Do Srodka no i Sylwek Na Prawej Proste :))
0
Dzien po Moich NArodzinach xDDD
0
Mamy Bramkarzaaa !!! HEEHEHEHEH :D
0
Ja wiedzialem ze tak bedzie :((((((
0
Smieszny Dla Mnie jest To Podsumowanie... Nudy... A Cieszcie sie Ze tak wygrywaja Bo jak by Tak Nie wygrywali to by byla zenada !!
0
ZDJECIE MISTRZOWSKIE :D !! :D
0
CZEMU NIE MESSI !!! Cieszylem Sie ze Jest Rzut Karny Ale Jak podszedl Do Pilki Samuel Mialem Mieszane Uczucia Bo Wiedzialem Ze tO NIE BD PEWNY rzut karny No i wyszlo jak wyszlo... Ale 2-0 !! Nie zapomnimy !! Vamos !!!!
0
Bedzie Pocisk Albo Remis :)))
0
I BARDZO DOBRZE NIECH SIEDZI I 3 MECZE SPOKOJNIE BEZ MESSIEGO BD TEZ DOBRZE !!! :)) NIECH NA GD SIE KURUJE :))
0
FUCK FUCK NIE NIE NIE NIECH ON SIE KURUJE I NIE GRA PROSZE ONN NIE MOZE MIEC KONTUZJI :((((((
0
Eto 10 , Messi 9 Jak by Strzelil Bramke To wtedy 10 :))
0
Marca ?? Madrycka Gazeta ?? Przeciez On Go Nie Oplul a Pozatym Marca Zaczela Sie Bac Bo Barcelona Sie Rozkreca W Lidze i Juz Jest Liderem No i Boji Sie Ze Srealowi Bd Ciezko Wygrac z Barcelona a Tym bardziej Ze Messi Jest Najlepszy I chca Go Zawiesic !!!! CIoty Puta REAL !!!
0
Moze i Swietny... Zobaczymy CZY REAL POCISNIE NAS Jezeli Wygramy To Wtedy Powaznie zastanowie sie czy Guardiola JEst Dobry
0
Hmmm Wchodze Jak co Rano Na Strone www.fcbarca.com OTwiera Mi Sie Iiiii ??? Zadziwienie bo to nie ta strona ?? Ale pochwili Patrze na andres Jest Ten co Wpisalem Ucieszylem Sie OGromnie POniewaz Strona JEst Swietna :D:D:D VAMOSS !!
0
BELLETII KARACZ !!!!!