Barca!!!_Kujaw
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Slupsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahah VV DO Reprezentacji o Boze Masakra ON Jest Slaby A Barcelona Ma tyle pieneidzy ze by Boruca Z Palcem w Dupie Kupila !!!!! I BY BYLA Z NIEGO ZADOWOLONA !!!
0
Mam Nadzieje ze nie ma limitu dni na rapidshere Moge te pliki zatrzymac na zawsze a nie ze za pare dni mi sie usuna??? VISCA EL BARCA !!!
0
MAJA PALERA NICZYM PANI BARBARA KURRR CO ONI ROBIA MASAKRAA KOCHAM ICH ZA TOOO!!!!!!!!! :D:D:D::D:D !!!!! VISCA EL BARCA !!!!!
0
Nie ma nic Na SopCast ???????????????????
0
Bramka Messiego Wpadla o GGodzinie :) 0.01 Dokladnie w Moje Urodziny :D Cos W Tym Jest !! Visca el Barca !!!!
0
regulamin
ostatnie ostrzeżenie!
mod
0
Okazywal Swoją Radosc !! shopenhauer997 Jezeli Nie Zrozumiales Dzieciaku Ze Zrobil Dobre ZMiany !!!
0
Bedą Do Sciagniecia ??
0
Wkurzalem Sie NA etooo Bo MIal Duzo Sytuacji W Polu Karnym mogl Strzelac oddac pilke pare razy i byly by lepsze sytuacje a oN sie kiwal tracil pilke Nie rozumiem... Vamos !!
0
Prosze O Inny Link Dzieki :) Vamos !!!