0

Hahahah VV DO Reprezentacji o Boze Masakra ON Jest Slaby A Barcelona Ma tyle pieneidzy ze by Boruca Z Palcem w Dupie Kupila !!!!! I BY BYLA Z NIEGO ZADOWOLONA !!!

0

Mam Nadzieje ze nie ma limitu dni na rapidshere Moge te pliki zatrzymac na zawsze a nie ze za pare dni mi sie usuna??? VISCA EL BARCA !!!

0

MAJA PALERA NICZYM PANI BARBARA KURRR CO ONI ROBIA MASAKRAA KOCHAM ICH ZA TOOO!!!!!!!!! :D:D:D::D:D !!!!! VISCA EL BARCA !!!!!

0

Nie ma nic Na SopCast ???????????????????

0

Bramka Messiego Wpadla o GGodzinie :) 0.01 Dokladnie w Moje Urodziny :D Cos W Tym Jest !! Visca el Barca !!!!

0

regulamin

ostatnie ostrzeżenie!

mod

0

Okazywal Swoją Radosc !! shopenhauer997 Jezeli Nie Zrozumiales Dzieciaku Ze Zrobil Dobre ZMiany !!!

0

Bedą Do Sciagniecia ??

0

Wkurzalem Sie NA etooo Bo MIal Duzo Sytuacji W Polu Karnym mogl Strzelac oddac pilke pare razy i byly by lepsze sytuacje a oN sie kiwal tracil pilke Nie rozumiem... Vamos !!

0

Prosze O Inny Link Dzieki :) Vamos !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?