Barca-the-best
Dołączył/a: listopad 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To samo, co przed chwilą Kamcio944
wielkie--------
0
Brawo Pedrito!
Jeszcze wygramy z 6:2!!!
0
Jest 3:2??????
0
Roberto to właśnie zepsuł 100% okazję.
0
Gdyby coś nie wyszło, można przesunąć Cesca na atak w 2 połowie.
0
Skład według Sportu- suuuper.
Ewentualnie Dongou zamiast Tello, a w 2 połowie Sergi.
0
Kupić Kuna przed meczem ;D
0
Najlepszy skład na Cartagene:
(od prawej)
Pinto
Montoya(Adriano na Getafe) Puyol Mascherano Alba
Song Sergi Roberto Iniesta(ewentualnie ktoś z Barcy B)
Cuenca(jak nie jest kontuzjowany) Neymar/Dongou Tello
0
Kiedy będą oceny za sobotni mecz?
0
A co sie dzieje z Cuenca?
0
Mógłby zagrać Puyol
0
No chyba nie
0
a Real zremisował...
5pkt. przewagi
0
!!!!!!
0
nieeeee
Cesc
0
Xavi się
szykuje
0
-
-
-
-
-
0
Adriano pauzuje za kartki.
0
a może 2 def. pom.
0
Racja
0
Muniain-obiecujący talent. Warto go obserwować.
0
To przewidywane składy
0
Kiedy będą rzeczywiste sklady¿?¿?
0
Hahaha
0
Lepij byłoby:
Iniesta, Alexis, Ney
0
Co koszulki mają do rzeczy?!
0
A czemu nie?
0
Marzę o wysokim zwycięstwie.
Może 8:0. ;D
0
Albo Sanchez jako fałszywa 9, Iniesta na prawe skrzydło, a Ney na lewe.
0
Przecież Pique i Mascherano sa kompletnie bez formy.
Powinien wystąpić Bartra!!!