0

To samo, co przed chwilą Kamcio944
wielkie--------

0

Brawo Pedrito!
Jeszcze wygramy z 6:2!!!

0

Jest 3:2??????

0

Roberto to właśnie zepsuł 100% okazję.

0

Gdyby coś nie wyszło, można przesunąć Cesca na atak w 2 połowie.

0

Skład według Sportu- suuuper.
Ewentualnie Dongou zamiast Tello, a w 2 połowie Sergi.

0

Kupić Kuna przed meczem ;D

0

Najlepszy skład na Cartagene:
(od prawej)
Pinto
Montoya(Adriano na Getafe) Puyol Mascherano Alba
Song Sergi Roberto Iniesta(ewentualnie ktoś z Barcy B)
Cuenca(jak nie jest kontuzjowany) Neymar/Dongou Tello

0

Kiedy będą oceny za sobotni mecz?

0

A co sie dzieje z Cuenca?

0

Mógłby zagrać Puyol

0

No chyba nie

0

a Real zremisował...
5pkt. przewagi

0

!!!!!!

0

nieeeee
Cesc

0

Xavi się
szykuje

0

-
-
-
-
-

0

Adriano pauzuje za kartki.

0

a może 2 def. pom.

0

Racja

0

Muniain-obiecujący talent. Warto go obserwować.

0

To przewidywane składy

0

Kiedy będą rzeczywiste sklady¿?¿?

0

Hahaha

0

Lepij byłoby:
Iniesta, Alexis, Ney

0

Co koszulki mają do rzeczy?!

0

A czemu nie?

0

Marzę o wysokim zwycięstwie.
Może 8:0. ;D

0

Albo Sanchez jako fałszywa 9, Iniesta na prawe skrzydło, a Ney na lewe.

0

Przecież Pique i Mascherano sa kompletnie bez formy.
Powinien wystąpić Bartra!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?