Barca-the-best
Dołączył/a: listopad 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech strzela Alexis
ewentualnie Ney
0
a w 2 połowie S. Roberto, Song i Dongou
0
Pinto
Montoya, Puyol, Bartra, Adriano
Sergio, Cesc, Iniesta
Pedro, Alexis, Neymar Jr
a z ławki Dongou,Sergi Roberto i Adama
Czeka nas super mecz!!! szkoda, ze nie ma Xaviego i Leo...
0
lepiej kupmy Ozila
0
kolejny...
0
Przewidywany czas powrotu sześć tygodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no nie
D-:
0
co ty robisz na tej stronie
0
Super byłoby, gdyby CESC został do końca kariery w BARCELONIE. Jest tu bardzo potrzebny, będzie zastępcą XAVIEGO.
visca el barca
0
Definicja z Wikipedii
0
Chodzi mu o paddleboarding(taki wodny sport) :-D
0
:) :)
0
dostanie szansę w pucharze króla
0
ja też...
0
I bardzo dobrze! Pedro zostań w Barcelonie! (-;
0
Alba, wracaj do zdrowia!!!
0
Oj tam...
0
Co??????/
0
Mogą być, chociaż z tego sezonu są lepsze.