0

Niech strzela Alexis

ewentualnie Ney

0

a w 2 połowie S. Roberto, Song i Dongou

0

Pinto
Montoya, Puyol, Bartra, Adriano
Sergio, Cesc, Iniesta
Pedro, Alexis, Neymar Jr

a z ławki Dongou,Sergi Roberto i Adama
Czeka nas super mecz!!! szkoda, ze nie ma Xaviego i Leo...

0

lepiej kupmy Ozila

0

kolejny...

0

Przewidywany czas powrotu sześć tygodni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no nie
D-:

0

co ty robisz na tej stronie

0

Super byłoby, gdyby CESC został do końca kariery w BARCELONIE. Jest tu bardzo potrzebny, będzie zastępcą XAVIEGO.

visca el barca

0

Definicja z Wikipedii

0

Chodzi mu o paddleboarding(taki wodny sport) :-D

0


:) :)

0

dostanie szansę w pucharze króla

0

ja też...

0

I bardzo dobrze! Pedro zostań w Barcelonie! (-;

0

Alba, wracaj do zdrowia!!!

0

Oj tam...

0

Co??????/

0

Mogą być, chociaż z tego sezonu są lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?