Barca2003
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ściągnijcie sobie Veetle i bez problemów oglądajcie na GOL TV ;D
0
Mam takie bardzo ważne pytanie !
Ibrahimovic będzie w stanie zagrać w sobotnim pojedynku z Realem ? !
0
Dobra!! Koniec wszystko mi przecina i wgl. :((
Ide spać a jutro rano przed pracą sprawdze wynik!!
Cya! Miłego oglądania! Mi nerwy juz puściły czas zaopatrzyć się w Canal+ :D
0
Ja tam oglądam Na IraqGoals to nie GranDerbi więc można spokojnie bez przerywanie oglądać.
Pozdrawiam Wszystkich którzy oglądają przez neta mecz ;))
Co do składu to jestem ciekaw Henrego bo nie jest coś w formie ostatnio.
0
KOOOOOOOOONIEC!!!!!!!!!!
0
91 minuta 42 sekunda
0
Jak ktoś mi znajdzie transmisje gdzie wgl sie da oglądać i nie wywala to jest hardrockowy.
Odwiedziłem ponad 50 linków i nigdzie się nie da!
0
KURRRRRRWA MAĆ!!
Nie wchodzi mi :((((((((((((((
Ja pierdole!!! W takim momencie ten jeb*** IraqGolas mi sie zaciął!!
0
LUDZIE!! NIECHCE WAS OBRAŻAĆ ALE MAJĄC PARE MEGA MACIE W ZASIĘGU KAŻDĄ DOBRĄ TRANSMISJE!! JA MAM 1MB I WSZYSTKO MI WCHODZI!!
0
Ja mam tylko 1MB i jakoś IraqGoals mi chodzi :D
Barca sie podniesie!!
Pozdrowienie!
0
REAL GRA PRESSINGIEM!!
Wszystko sie walki kurwa!
Nic, nic!
Jeszcze Henry jest wolny i fauluje!
0
Nic, nic nic.
Oo! Ładna Akcja była!
Ale to za mało!
DALEJ BARCA!!!
0
MASAKRA!!!
Nic prawie teraz nie grają real rozdaje karty i pokazuje Barcei kag sie gra w futbol.
Ronaldo też gra o niebo lepiej niż każdy barcelończyk.
jednym słowem! Niech Bóg Da Im Siłe!
0
Mam 1MB i link omena mi wgl nie idze?!
0
Iniesta74
Masz racje.
Tu Chelsea gra otwarty futbol.
Ja ogl na IragGoals i na wszelki wypadek mam jeszcze Fredocast. ;))
0
http://www.sport.es/default.asp?idpublicacio_PK=44&idioma=CAS&idnoticia_PK=666136&idseccio_PK=1402
To oficjalny skład Barcy na mecz!!
0
PROSZE O POMOC!
Gdzie można przez internet oglądać mecz!!!???
Ja planuje przez FREDOCAST albo Al Jazeri.
Ale to czasem nie wchodzi co innego w internecie dobrego przez www można znaleść?!!
0
Mój własny mini tekst. Proszę o oceny!
Wielki El Clasico, Chyba każdy pamięta i kręci mu sie łza w oczu gdy przypominamy sobie derby w 2004 roku gdy to min. Ronaldinho zagrał bajeczny mecz. Teraz Real wielcy Galacticos znów chcą byc wielcy, napotykają przeszkodę jeszcze większą, rozwścieczoną Dumę Kataloni, która znów chce zdobyc wszystko na drodze. Od prawie dekady na wejście oglądamy obrazek piękny, Puyol i Raul, obaj są legendami klubu i obaj zawsze wyprowadzają swoje legiony do walki. Puyol widział na swoje oczy pokolenie - Kluiverta, Figo, Ronaldinho, Eto-a teraz Messiego i Xaviego. Nie wiem kto wygra w wielkim El Clasico, ale jeśli bóg istnieje to da nam wielki mecz który zapamięta cały świat i raz na zawsze nikt nie powie że Barcelona nie jest wielka. Niech Duma zaciśnie pięści i pokaże Hiszpani że `Catalonia isn`t Spain`
0
David Villa jest wart 45 mln euro. nie więcej ale po ostatnich transferach w europie Valencia poczuła łatwą kase.
0
Widać że termin jest zrobiony lekko pod Barcelonę ;)
Termin jest ok myśle że zadyszki nie powinno być bo po dobrej drużynie gramy z słabą.
0
ostrzeżenie
0
Jeszcze złota piłka i nagroda FIFA a nie będzie złudzeń kto jest najlepszy.
0
Mef90
Trzeba, trzeba jeśli Gudjonhsen odejdzie zostajemy tylko z Krticiem na ławce więc jeśli Eto i Islandczyk odejdą to trzeba będzie zprowadzić silnego zmiennika na poziomie Rafaela Sobisa czy Podolskiego.
Przydałby się jakiś skrzydłowy najlepiej LP jeśli Hleb odejdzie a jeśli nie to PP i ew. LS lub PS.
Opróćz tego środkowy pomocnik i jakiś dobry o obrońca.
0
Goal.com to moim zdaniem wiarygodne źródło i jeśli coś piszą to nie jest to PLOTKA.
Myśle że to prawda ale moim zdaniem informacja zostanie oficjalnie ogłoszona za pare dni.
0
Dajmy sobie spokój z Riberym. Bayern powiedział nie to nie. Może to i by wzmocniło atak ale powinniśmy oszczędzać na inne transfery jak Fabregasa.
0
Dajmy sobie spokój z Riberym. Bayern powiedział nie to nie. Może to i by wzmocniło atak ale powinniśmy oszczędzać na inne transfery jak Fabregasa.
0
Czy to Prima Aprilis. Tyle w temacie.
0
Jeśli przyjdzie Fabregas to Yaya Toure i Keita usiądą na Ławce rezerwowych. Myśle że po przyjściu Fabregasa ożywi nam się walka o pierwszą jedenastke a jeśli jeszcze przyjdzie Villa a Eto nie odejdzie do będziemy mieli wspaniałą kadre.
0
Jeśli to prawda to raczej to nie wpływa na transfer bo w przypadku nowego prezesa długi Valenci nagle nie zniknął. AVE BARCA!!!
0
Benzema może i talent ale moim zdaniem na poziomie Rafaela Sobisa czy Nuno Gomesa.
Jeśli Van Nisterloy odejdzie do atak realu jest poprostu słąby bo Raul ma swoje lata a Benzema tak jak już pisałem.