Barca23
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
-
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
0
Najlepszy real wygra kazdy mecz bedzie mistrzem hiszpani i wygra lige mistrzow i pozostale rozgrywki
0
Najlepszy real wygra kazdy mecz bedzie mistrzem hiszpani i wygra lige mistrzow i pozostale rozgrywki
0
Jeszcze tylko ten sezon i przyjdzie Fabregas i mam nadzieje że Keita nie zagra żaden mecz
0
szkoda
0
Farciarz
0
Według mnie Arsenal to złodziej skusił Cesca teraz chce Romeu w marzeniach
0
Jak Fabregas dołączy do Barcy będzie super i będzie większa kadra.
0
Żal żal i jeszcze raz żal po co było sprzedawać Eto"O poco poco. Strzelił bramkę Manchesterowi United i teraz wyobraźcie sobie atak Villa Eto Messi.Wstyd Guardiola wstyd
0
Milan zabójczy atak Robinho Ibrahimović Pato to rozniesie serie A
To dobrze że Robinho w Milanie dla Barcy może być Suarez albo Thomas Muller
0
4 lata z 30 letnim zawodnikiem poco 4 lata nie lepiej 2
0
Barca moim zdaniem wygra wszystko co się da. W tamtym sezonie Barca była lepsza od Interu bo w rewanżu Inter tylko się bronił.Barca wygra ligę Mistrzów Ligę Hiszpańską Puchar króla Hiszpanii bo jest lepsza niż w tamtym sezonie
0
Moim zdaniem Leo Messi zostanie najlepszym strzelcem primera division Villa będzie drugi Higuain trzeci c.ronaldo czwarty
0
Czyli nigdy go nie opuści będzie grał tam do emerytury bo nie widze żeby milan wygrał wszystko
0
Zabójczy atak Barcy PEDRO VILLA MESSI to powinno rozwalić Racing
0
Przestańcie mówić że to błąd nie ma tu miejsca dla Ibry przynajmniej Bojan i Pedro sobie więcej pogra
0
100 lat Bojan i wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!
0
O której godzinie będzie prezentacja
0
Super stawiałem na Inter ale byłem za Atletico
0
To byłby dobry transfer Ibrahimovicia sprzedać do Milanu a kupić Robinho
0
Najlepszego Maxwell sto lat
0
Musi odejść nie będzie męczyć się na ławie. Żal mi Guardiole sprzedaż Ibrahimovicia jest wielkim błedem bo wcześniej byłem za tym że by sprzedać Ibre ale teraz się zastanowiłem.Według mnie jak Ibra zostanie i będzie grał szczęki wam odlecą.
0
Nie będzie drugiego realu Barca kupiła Ville Adriano i Mascherano co wychodzi 72 miliony ale jak Barca sprzeda Ibre za 40 milionów.Barca straci tylko 8 milionów bo jeszcze Toure.
0
Super wreszcie Mascherano przyszedł do na
0
Sprzedać go 40 milionów to dużo więcej za niego Barca niedostanie
0
Dać te 30 milionów i sprawa zamknięta.Zrobi się drugi Real jak Barca kupi Mascherano wyda 80 milionów
0
Ale super Barca ma tak łatwą grupe że każdy mecz wygra
0
EL Polaco
Zgodze się z tobą że Ribery uprawiał seks z nieletnią ale mógł zapłacić UEFA za żeby nie poszedł do pudła w końcu to gwiazda piłkarska
0
Na którym kanale idzie mecz o puchar Gampera?
Roonie witaj na Camp Nou czyli w domu
0
Ja bym nie sprzedawał Ibre Milanowi.Zaproponował bym liverpoolowi ofertę Ibra+20 milionów za Torresa byłaby przynajmniej klasyczna 9