0

Nie moge się do czekać prezentacji Javiera

0

EL.Guaje

Gazety muszą o czymś pisać ale jak by to było prawdą byłoby super

0

IBRA W MAN CITY A ROBIHO W BARCY.

0

Nie wiadomo czy to Mascherano ale mam nadzieje że tak.

0

Za jakieś dwa sezony może być zmiennikiem Puyola

0

Według mnie Ibra jest Barcelonie niepotrzebny.Wole Bojana przynajmniej będziej częściej wychodzić na boisko a nie siedzieć cały czas na ławce. Niepotrzeba Barcelonie 6 Napastników. Sprzedać Ibre za 35 milonów

0

Nie wiem czy jest Barcelonie potrzebny Mascherano. Zmiennik Busquetsa?Przecież są wychowankowie

0

Według mnie Bojan jest lepszy Ibry

0

janek centrum dobrze mówisz

Ozil jest fanem Barcy a chciał grać w realu i gra. Nie rozumiem go

0

Ozil pewnie zajmie miejsce Kaki. Ale to i tak nic da realowi. Jestem przekonany że BARCA Zrobi powtórkę z sezonu 08 09

0

Jeśli Barca będzie miała w rewanżowym meczu Ville Messiego Inieste Xaviego to Superpuchar z

zostanie w Kataloni

0

królewski94

Ty to chyba z realu więc spadaj na strone real madryt.pl

0

Żal mi Ozila. Najpierw chciał grać w Barcie teraz w realu później może MU i Chelsea

0

Deportivo może sobie pomażyć o Marcu Muniesie

0

Ten mecz przypomina mi mecz z Interem Mediolan.Ale BARCA potrafiła wygrać na Camp Nou 4 0 z Sevillą. Więc mam nadzieje że na rewanż Barca wygra.Oby skład

wyglądał tak.

Valdes Adriano Pique Puyol Dani Alves Iniesta Busquets Xavi Messi

VILLA Pedro

0

Musi to być prawda wreszcie będzie zmiennik Busquetsa

0

Może być. Zakończy kariere za jakieś dwa lata a poźniej pomyśli się nad zmiennikiem Busquetsa

0

Przyda się Barcelonie Fabregas. Xavi ma 30 lat więc pogra 3 albo 4 sezony

0

Do dawz751

Ja myśle że to logo zdobycia przez BARCE ligi mistrzow

0

Czemu praktycznie nie lubiliście Ibre bo szczelił mniej bramek niż Eto

0

Super gra ten zawodnik dobrze że go Barca kupiła

0

Super transfer zastąpi Abidala w składzie

0

Wszystkiego najlepszego Sergio Busquets

0

killer19961996

Zgodzę się z tobą

0

Xavi wygrasz trzymam za ciebie kciuki

0

Dobra oferta brać ją

0

Zamiast Mascherano można kupić Gourcuffa z Bordeaux

a Busquetsa Na ławe

0

Zamiast Mascherano można kupić Gourcuffa z Bordeaux

a Busquetsa Na ławe

0

Nie wiem czy Hiszpania pokona Holandie

Hiszpania nie gra tak jak kiedyś a Holandia pokonała Brazylie wszystko się może zdarzyć

0

Jak Ozil będzie grał w Barcelonie na lewej pomocy to gdzie pójdzie Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?