Jest dobże z Bayernem Monachium gramy tylko ten złosliwy los że gramy pierwsze mecze u siebie ale jesli jestesmy tacy silni to damy rade ogladałem losowanie na żywo i widziałem usmiech na twarzy Fergusona jak się cieszył że wylosowali Fc Porto ale żeby czasami nie było nie spodzianki.Też widziałem mine Laporty że nie był zadowolony że Rewanż gramy na wyjezdzie ale mysle że bedzie dobra lekcja przed pófinałem jak przejdziemy Niemców
Ja bym chciał żeby Barca wylosowała Liverpool żeby uciszyc i zamknac słowa Reportera Barca Zawsze miał sposób na Liverpool i wtedy wy sie okazało czy naprawde jest tak silna.
Wogóle co wy piszecie Barca była lepsza i w koncu jakis sedzia uteperował przyciwnikow Barcy bo ciagle są polowania na nogi Iniesty czy Messiego a już nie wspomne o dani alvesie co wy chcecie szpital zrobic z Barcy.Chyba nie zauważiliscie jednego po każdym mecz jak Barca wygra sedzia jest nie sprawidliwy dla przegranej druzyny z Barcy tak sie tłumaczą porażka poczytajcie sobie wypowiedzi każdego zwyciestwa Barcy a Barca mam czasami słabe mecze ale wygrywa uczciwie ogladam każdy mecz i rywale nie wiedza jak wygrac to szukaja karnego a ile Karnych sedzia przegapił dla parcy.
Jestem fanym barcy 16lat ogladam każdy mecz gra wspaniale ale boje się jedego tu są same hiszpanskie drużyny chciałbym żeby gradiola zorganizował jakis mecz towarzyski np: Menchsterem całkiem iny styl gry tylko że nie mam nato czasu to jest najgorsze.
Komentarze
0
Nie rozumie nie których kometarzy co wy piszecie skad taka pewnosci że Liverpooul jesli ogramy Bayern wpierw mysle że Chelsi wyliminuje Liverpoul
0
Smieszny jest ten kolo co za 3frony tylko dwa bo pucharze hiszpani tylko czeka nas jeden mecz wiedz co za 3fronty
0
Jest dobże z Bayernem Monachium gramy tylko ten złosliwy los że gramy pierwsze mecze u siebie ale jesli jestesmy tacy silni to damy rade ogladałem losowanie na żywo i widziałem usmiech na twarzy Fergusona jak się cieszył że wylosowali Fc Porto ale żeby czasami nie było nie spodzianki.Też widziałem mine Laporty że nie był zadowolony że Rewanż gramy na wyjezdzie ale mysle że bedzie dobra lekcja przed pófinałem jak przejdziemy Niemców
0
za żadne 90baniek go nie sprzedawac mam zostac i koniec kropka
0
Ja bym chciał żeby Barca wylosowała Liverpool żeby uciszyc i zamknac słowa Reportera Barca Zawsze miał sposób na Liverpool i wtedy wy sie okazało czy naprawde jest tak silna.
0
Dlamnie jestes dwulicowy raz gadasz na Barcelone a teraz ją bronisz nigdy cie nie lubiłem
0
Noi gdzie twoje 3punkty pajacu hehe pojechały do Kataloni
0
Wogóle co wy piszecie Barca była lepsza i w koncu jakis sedzia uteperował przyciwnikow Barcy bo ciagle są polowania na nogi Iniesty czy Messiego a już nie wspomne o dani alvesie co wy chcecie szpital zrobic z Barcy.Chyba nie zauważiliscie jednego po każdym mecz jak Barca wygra sedzia jest nie sprawidliwy dla przegranej druzyny z Barcy tak sie tłumaczą porażka poczytajcie sobie wypowiedzi każdego zwyciestwa Barcy a Barca mam czasami słabe mecze ale wygrywa uczciwie ogladam każdy mecz i rywale nie wiedza jak wygrac to szukaja karnego a ile Karnych sedzia przegapił dla parcy.
0
Jestem fanym barcy 16lat ogladam każdy mecz gra wspaniale ale boje się jedego tu są same hiszpanskie drużyny chciałbym żeby gradiola zorganizował jakis mecz towarzyski np: Menchsterem całkiem iny styl gry tylko że nie mam nato czasu to jest najgorsze.
0
za żadne 90baniek go nie sprzedawac mam zostac i koniec kropka