0

Nie rozumie nie których kometarzy co wy piszecie skad taka pewnosci że Liverpooul jesli ogramy Bayern wpierw mysle że Chelsi wyliminuje Liverpoul

0

Smieszny jest ten kolo co za 3frony tylko dwa bo pucharze hiszpani tylko czeka nas jeden mecz wiedz co za 3fronty

0

Jest dobże z Bayernem Monachium gramy tylko ten złosliwy los że gramy pierwsze mecze u siebie ale jesli jestesmy tacy silni to damy rade ogladałem losowanie na żywo i widziałem usmiech na twarzy Fergusona jak się cieszył że wylosowali Fc Porto ale żeby czasami nie było nie spodzianki.Też widziałem mine Laporty że nie był zadowolony że Rewanż gramy na wyjezdzie ale mysle że bedzie dobra lekcja przed pófinałem jak przejdziemy Niemców

0

za żadne 90baniek go nie sprzedawac mam zostac i koniec kropka

0

Ja bym chciał żeby Barca wylosowała Liverpool żeby uciszyc i zamknac słowa Reportera Barca Zawsze miał sposób na Liverpool i wtedy wy sie okazało czy naprawde jest tak silna.

0

Niech Bojan teraz pogra a Eto odpocznie i Henry bo Henry mam już swoje lata też był bym posadził na Ławce Messiego przez cały mecz nawet jak Barca bedzie przegrywac dlatego że musi się nauczyc grac bez Messiego bo jak nie daj boże Messiego zabraknie to bede wtedy problemy.

0

Noi jest dobże w koncu na zero Real w koncu bedzie musiał zgubic punkty mysle że za tydzien z Almeria własnie bo mam pecha strasznego do Almeri ale dzis w pierwszej połowie zacinał sopcast pozdrowienia dla wszystkich fanów mojej kochanej Barcy

0

Dlamnie jestes dwulicowy raz gadasz na Barcelone a teraz ją bronisz nigdy cie nie lubiłem

0

Ważne jest to że nie robic fauli blisko bramki bo Junino może każdy prawie wolny wykorzystać a jak wiecie mam słabego bramkarza jak zawsze gdy w bramce stał iny bramkarz tylko nie valeds nie martfił bym, sie tym wolnymi a Valdes jest bardzo słaby nie wiem co jest grane że on jeszcze gra w Barcelonie.Mamy Inieste a to bardzo dużo zauwazyłem że Xavi lepiej sie czuje na boisku jak gra iniesta bo z tych ostatnich 4meczów zagrał Własnie ten z Iniestą w sobote dobże a nie liczym ciagle na Messiego musi grac cały zespół oni pokryja inieste i Messiego i Eto wtedy niech jaja ture wypusci sie w buj jak to już nie pokazał w jednym meczu

0

Mądrem słowa bravo hehe dzieki że chcecie żeby Barca utrzymywała się długo przy piłce samobójstwo z Barca tak jak pisałem przed meczem ligowym jesli bedziemy się utrzymywac przy piłce to Lon może pakowac walizki móje prognozy sie sprawdzaja utrzymywanie się przy piłce meczy rywala dlatego idą płyne szybki akcije i rywal nie nadaża

0

Ile też mogą faulowac w koncu ktoś wyleci z boiska jesli sedzia bedzie dobże sedziował to Lon skonczy mecz ósemke hehe

0

Nie narzekajciej jest dobże bałem się o ten mecz ale bóg mnie wysłuchał co napisałem wczorajszym kometarzu że jesli Barca chce wygrac musi pokazac swoja najsilniejsza bron czyli utrzymywanie się przy piłce bo wtedy rywale musza biegac i nie maja siły by atkowac wazny było te zwyciestwo przed meczem ligi mistrzów żeby były nastroje przed meczem dobre nastepne mecz też trzeba wygrac a jestem prawie pewien że Atletico wygra z Realem bo Bilbo gra u siebie super

0

Zagrac swoje co Baarca najlepiej potrafi utrzymywanie się przy piłce i to bedzie bardzo dużo i atakowac a w koncu strzelimy a Atletico bedzie zmeczone bieganiem za Piłką.

0

Wygrac nawet 1:0 ale wygrac żeby uwierzyli w siebie przed mecz Ligi mistrzów jest nam bardzo potrzebne te zwyciestwo.

0

Messi nie odejdzie tym arabą chyba woda sodowa uderzyła do głowy mysla że wszystko można kupic za pieniadze.

0

Coś mi tu nie pasuje z Valdesem chyba to jakaś rodzina z Laportą bo Valdes jestes bardzo słaby i coraz gorzej gra gdy widze żute rożne czy wolne to już mi serce bije czy Valeds sobie poradzi albo jak mu trzeba podac piłke to już totalna katastrofa to unas w pierwszej lidze mamy lepszy bramkarzy.

0

Miał racje Eto że straszył odjesciem bo chcieli sie go pozbyc a nagle ja zaczoł strzelac bramki chca go zatrzymac hehe.,

0

Barca zagrała bardzo słabo dużo szczescia mieli że nie odpadli jestem kibicem już 17lat i wkurzyło mnie to że jak szczelili bramek na remis nie próbowali wygrac tego meczu tylko grali na czas jesli tak zagraj z Lonem w lidze mistrzów to jestem pewny że odpadna nie mogą grac na remis bo Lon to wykorzysta i szczeli nam gola na sam koniec i sie pożegnamy z liga mistrzów i wtedy przyjdzi dopiero kryzys że to Rela bedzie mistrzem

0

Nastepnego spotkania ligowego nie możemy stracic ani jednego punkt bo Real wygra napewno jestem tego pewien Atlecito jest zmeczone po mecz z Barca i już nic wielkiego nie pokaże

0

Moje zdanie jest takie kupić David Villa nikogo inego jesli chodzi o napastników a Eto niech zostanie piekną pare wy stworzyli na szpicy Eto, David Villa ,Messi a Henry sprzedac.

0

Barcelona zawsze miała problemy z Bramkarzami jedny bramkarz który był dobry to był Zubizareta dlamnie Valedes jest bardzo słaby nie umie grac na przed polu a to że mało bramek wpuszcze dzieki obronie miała okazje Barca kupić Boruca to tego nie zrobiła ja tam do Barcy bym kupił Fabianskiego i tak ławe grzej w aresenalu.

0

To jest smutna wiadomosc jak messi z Xavim i Henry nie wrócą do formy to odpadniem z Ligi mistrzów

0

BAN!

mod

0

Musimy wygrac i się odblokowac przed ligą mistrzów zwyciestwo dam na pewnosc w grze z Francuzami i coś przeczów że Real w koncu zgubi punkty i to jeszcze na własnym stadionie jest to bardzo ważny sprawdzian przed ligą mistrzów bo Espanoli mimo pozycij w tabeli jest agresywny i cieżko Barcie się znim gra już pokazały mecze w pucharze króla pozdrawiam wszystkich fanów Barcy.

0

Dlamnie ci którzy twierdza że karnego nie było są pajacami widocznie sie nie znaja na piłce to piłka nożna a nie rugby hehe

0

Był karny i sam się przewrócił hehe przestacie pisac że nie było bo jestes zabawni był karny jak huj

0

MQuC ty madralo smieszny jestes Betis nie przegrał tego meczu dzieki bramkarzowi betisu bo miał dzien a po drugie nie przegrali tylko zremisowali i obecnie nie mam drużyny która barce nie może pokonac pajacu spójrz na tabele zobaczysz Barce na czele.

0

Już sprawdziłem super że jest tylko nie wiem jak przekonac kobiete żebym mógł obejrzec mecz bo to Waletynki a ona jest uparta a chce uniej obejrzec.

0

Maciek a o której bedzie tak samo jak jest planowany na 20:00

0

no prawda Larsen zrobił wtedy bardzo dużo ale Eto strzelił i mu noga nie drgneła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?