0

No sylvinho wraca do formy ale bym go sprzedał za dużo błedów robi i drażni mnie to że teraz powinien posadzic na Lawce Eto żeby mógł odpoczac tak samo henry i dac pograc krciciowi i hlebowi i gudujesonowi w lidze żeby byli ograni bo zbliża się Liga mistrzów a trzeba miec zmieników co są ograni i czuja piłke.Boje sie tego mecz bo to bedzie prawdziwy sprawdzian bo to jest druzyna Francuska a Barca narazie ogrywa tylko hiszpanskie kluby.

0

Ja bym nie sprzedał Eto bo już się zgrał z drużyną a to jest nawzniejsze każdy zawodnik mam słabe dni Eto jest potrzebny nie mozna tak poprostu go sprzedac potym co zrobił dla Barcy nie potrzebny nam Vila chociasz jest dobry ale nie mam zgrania z drużyną,wystarczy kupic na lewa pomoc młodego zawodnika i z jednego dobrego pomocnika sprzedac Eto to jest samobojstwo i niech Mornio pali wrotki a Laporta ma wszystko zrobic żeby Eto zatrzymac i niech sobie przypomni dzieki komu wygrali Finał ligi mistrzow z Arsenalem

0

Bedzie dobże wygramy a za tydzien jestem pewny że Real w koncu straci punkty w Gjonie bo ile tak można wygrywac fuksami po 1:0

0

Wogóle co wy piszecie Barca była lepsza i w koncu jakis sedzia uteperował przyciwnikow Barcy bo ciagle są polowania na nogi Iniesty czy Messiego a już nie wspomne o dani alvesie co wy chcecie szpital zrobic z Barcy.Chyba nie zauważiliscie jednego po każdym mecz jak Barca wygra sedzia jest nie sprawidliwy dla przegranej druzyny z Barcy tak sie tłumaczą porażka poczytajcie sobie wypowiedzi każdego zwyciestwa Barcy a Barca mam czasami słabe mecze ale wygrywa uczciwie ogladam każdy mecz i rywale nie wiedza jak wygrac to szukaja karnego a ile Karnych sedzia przegapił dla parcy.

0

Super bardzo sie ciesze

0

Barca zagrała słabo martfi mnie forma eto z meczu na mecz graz gorzej i nie jest waleczny mi się wydaje że to jest już zmecznie dlatego posadził bym go nawałke i dac mu odpoczac i wstawił bym krcicia niech sie rozwija a Eto potrzebuje odpoczynku bo zbliża się liga mistrzów.

0

Smieszny jest własciciel City co może nie długo bedzie chciał kupić połowe składu Barcy hehe pajace.

0

Jestem fanym barcy 16lat ogladam każdy mecz gra wspaniale ale boje się jedego tu są same hiszpanskie drużyny chciałbym żeby gradiola zorganizował jakis mecz towarzyski np: Menchsterem całkiem iny styl gry tylko że nie mam nato czasu to jest najgorsze.

0

Witam wszystkich jak zainstalowac Barca TV kanał i czy tam lecą mecze Barcy i czy jest lepszy obraz nisz na sopcascie

0

Noi gdzie twoje 3punkty pajacu hehe pojechały do Kataloni

0

Mecz był cieżki ale ciekawe jestem co powie teraz do prasy te pajac z pampeluny czyli napastnik był pewny że Barca nie wywiezie punktu i teraz bedzie się tłumaczył i zgoni wine na sedziów hehe.

0

Smieszny jest widziałwem ostatni mecz Barcy mojej kohanej jesli zagra na poziomie tym co z Atlecitco to bedzie 0:7

0

To wyglądało jak by Madrycki klub chciał zrobić szpital z Barcy a zwłaszcza polowanie na nogi Mesiego i Iniesty i Alvesa ogladałem ten mecz i coś mi tu nie pasowało jak by byli w spółce z Realem i dostali koperty żeby zrobić szpital skoro Real nie może dogonic Barcy w normalny sposób to posuwa się do tego stopnia kto ogladał mecz widział że te faule były bez piłki brutalne dobże że się im nie udało pozdrawiam wszystkich fanów Barcy.

0

ogladałem ten mecz na żywo mimo że jestem kibicem Barcy już 16lat to się nie zgodze z tym co wygaduje trener Majorki nie mam chyba zielonego pojecia o spalonych bo nie było nawet minimalnego spalonego bo piłka była po rykoszecie i wszystko na temat.Niech dziekuje sedzią że wiecej jego zawodników nie wyleciało z boiska bo fałlowali brutalnie.

0

Nie zle w głowach się poprzewracało nowym własciciela MENCZESTERU CITy mysla że za pieniadze można kupić wszystko jestem pewien że Eto chce grac w Barsie i żadne kwoty go nie złamią.

0

christo wiele dobrych żeczy zrobiłeś dla barcy mimo że już nie byłeś piłkarzem cenie cię za to.

0

Cruyff jestes dlamnie pajacem ogladałeś mecz chyba że sam dałeś koperte sedziemu że piłkarze Realu w koncu upolowali nogi mesiego jestes dlamnie pusty.

0

Wiesco salgado masz bujną wyobraznie ten sezon należy do Barcy a to że w sobote zagrała słaby mecz to wina była tego że odpuscili mecz z Szachtarem i byli rozkojarzeni ale już jest ok i w Reważu już nie bedzie o co grac bo Barca bedzie miała pewny tytuł mistrza.Dla kibicu Barcy Salgado do pajac i Nie cierpie Realu i Chelsi

0

Łukasz z Włocławka jestem kibicem Barcy 16lat co sadze o meczu Barca zagrała słabo a sedzia chyba dostał koperte od Realu bo polowanie na nogi Mesiego były przez cały mecz a sedzie nic nie widział pozdrawiam wszystkich fanów.

0

Nie mam mowy żeby mesii odeszedł z barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?