O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3386
  • Liczba komentarzy 8
  • Polecenia 8

Komentarze

0

To mnie cieszy, że wiesz jak piszemy: )

0

PAMIĘTAJ CHŁOPKU PISZEMY FC BARCELONA.

0

Do lukkii9090
A Ty cwaniaku co tu robisz? Nie wiesz jak piszemy Barcelona? To ci pomogę. FC Barcelona. Tak jest poprawnie:-)

2

Cześć wszystkim

powiem wam, że strasznie podoba mi się Barca Valverde. Nie gramy w każdym meczu tak samo, Valverde zmienia ustawienie, raz 4-3-3, raz 4-4-2 więc rywalowi trudniej przeczytać naszą grę. Nasza gra stała się bardzo wyważona i przemyślana. Myślę, że to również zasługa Paulinho, który daje nam te możliwości ustawień. A jak wróci Dembele to stworzymy oszałamiającą mieszankę. Jak mawiał kiedyś Małysz ja chcę oddać tylko dwa dobre, równe skoki w następnych zawodach więc my też róbmy te małe kroczki w drodze po coś bardzo cennego:) nie mówię głośno, ale wszyscy wiemy o co chodzi:) życzę tego nam wszystkim. Kocham Cię Barco od tylu już lat! Pozdrawiam wszystkich, Barcelonista

2

Dziękuję Ci Barco za kapitalny mecz i cudowne zwycięstwo!!!:-) siedzę właśnie w szaliku Barcelony i do znudzenia oglądam drugą bramkę Messiego:-) tym razem szczęście opuściło piłkarzy Realu, w ty sezonie to już stawało się mega irytujące, momentami frustrujące.. tym razem to my strzelamy bramkę w ostatniej minucie:-) widok piłkarzy Realu na kolanach, kibiców Realu niedowierzających w to, co się stało i Messiego pokazującego im swoją koszulkę żeby na długo go zapamiętali BEZCENNY:-) Moje serce wypełnia nieopisana radość:-)

Zobacz wszystkie

4

Jeśli w rewanżu zagramy na swoim normalnym, bardzo wysokim poziomie to jesteśmy w stanie strzelić 3 bramki i doprowadzić do dogrywki. Dziś po raz kolejny bardzo szybko tracimy bramkę i już na starcie musimy odrabiać, a wtedy ciężko się gra z takim balastem. W rewanżu musimy stłamsić rywala, zamknąć go na swojej połowie i wtedy sunie atak za atakiem. A wtedy mało która drużyna jest w stanie nie popełnić błędu broniąc się przez 90 minut. W dzisiejszym meczu Juventus też popełniał błędy w obronie tylko że ich nie wykorzystaliśmy. Wierzę w Ciebie Barco! Zawsze i wszędzie! Pokażmy wszystkim po raz kolejny, że to my jesteśmy najlepszą drużyną na świecie! W tym roku mija 20 lat odkąd kibicuję Barcelonie i było wiele momentów, w których wiara czyniła cuda! Finał 2006 kiedy przegrywaliśmy z Arsenalem 0:1 i Anglicy umiejętnie się bronili ale w końcu ich złamaliśmy, remis z Chelsea 1:1 w 2009 roku kiedy po meczu na drugi dzień sąsiad mnie pytał czy oglądałem mecz, a ja na to że tak, a on odparł wiem bo było cię słychać u mnie w domu hehe:) tak się darłem. Rewanż z Milanem 4:0, rewanż z PSG 6:1. Dramatyczny finał o Superpuchar Europy z Sevillą gdzie prowadziliśmy 4:1, a potem 4:4 i 5:4 dla nas. Przykładów jest jeszcze co najmniej kilka, które można wymienić więc apeluję do wszystkich kibiców Barcelony o gorącą wiarę w końcowy sukces dwumeczu z Juventusem słowami SOM UN EQUIP!!! (kat. jesteśmy zespołem)!!! Pozdrawiam wszystkich.

2

Dziękuję Ci Barco za kapitalny mecz i cudowne zwycięstwo!!!:-) siedzę właśnie w szaliku Barcelony i do znudzenia oglądam drugą bramkę Messiego:-) tym razem szczęście opuściło piłkarzy Realu, w ty sezonie to już stawało się mega irytujące, momentami frustrujące.. tym razem to my strzelamy bramkę w ostatniej minucie:-) widok piłkarzy Realu na kolanach, kibiców Realu niedowierzających w to, co się stało i Messiego pokazującego im swoją koszulkę żeby na długo go zapamiętali BEZCENNY:-) Moje serce wypełnia nieopisana radość:-)

2

Cześć wszystkim

powiem wam, że strasznie podoba mi się Barca Valverde. Nie gramy w każdym meczu tak samo, Valverde zmienia ustawienie, raz 4-3-3, raz 4-4-2 więc rywalowi trudniej przeczytać naszą grę. Nasza gra stała się bardzo wyważona i przemyślana. Myślę, że to również zasługa Paulinho, który daje nam te możliwości ustawień. A jak wróci Dembele to stworzymy oszałamiającą mieszankę. Jak mawiał kiedyś Małysz ja chcę oddać tylko dwa dobre, równe skoki w następnych zawodach więc my też róbmy te małe kroczki w drodze po coś bardzo cennego:) nie mówię głośno, ale wszyscy wiemy o co chodzi:) życzę tego nam wszystkim. Kocham Cię Barco od tylu już lat! Pozdrawiam wszystkich, Barcelonista

0

Do lukkii9090
A Ty cwaniaku co tu robisz? Nie wiesz jak piszemy Barcelona? To ci pomogę. FC Barcelona. Tak jest poprawnie:-)

0

PAMIĘTAJ CHŁOPKU PISZEMY FC BARCELONA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?