BarcaOrgull
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To mnie cieszy, że wiesz jak piszemy: )
0
PAMIĘTAJ CHŁOPKU PISZEMY FC BARCELONA.
0
Do lukkii9090
A Ty cwaniaku co tu robisz? Nie wiesz jak piszemy Barcelona? To ci pomogę. FC Barcelona. Tak jest poprawnie:-)
2
Cześć wszystkim
powiem wam, że strasznie podoba mi się Barca Valverde. Nie gramy w każdym meczu tak samo, Valverde zmienia ustawienie, raz 4-3-3, raz 4-4-2 więc rywalowi trudniej przeczytać naszą grę. Nasza gra stała się bardzo wyważona i przemyślana. Myślę, że to również zasługa Paulinho, który daje nam te możliwości ustawień. A jak wróci Dembele to stworzymy oszałamiającą mieszankę. Jak mawiał kiedyś Małysz ja chcę oddać tylko dwa dobre, równe skoki w następnych zawodach więc my też róbmy te małe kroczki w drodze po coś bardzo cennego:) nie mówię głośno, ale wszyscy wiemy o co chodzi:) życzę tego nam wszystkim. Kocham Cię Barco od tylu już lat! Pozdrawiam wszystkich, Barcelonista
2
Dziękuję Ci Barco za kapitalny mecz i cudowne zwycięstwo!!!:-) siedzę właśnie w szaliku Barcelony i do znudzenia oglądam drugą bramkę Messiego:-) tym razem szczęście opuściło piłkarzy Realu, w ty sezonie to już stawało się mega irytujące, momentami frustrujące.. tym razem to my strzelamy bramkę w ostatniej minucie:-) widok piłkarzy Realu na kolanach, kibiców Realu niedowierzających w to, co się stało i Messiego pokazującego im swoją koszulkę żeby na długo go zapamiętali BEZCENNY:-) Moje serce wypełnia nieopisana radość:-)
0
Z natury jestem optymistą i muszę przyznać, że wiele razy pomógł mi w życiu:)
4
Jeśli w rewanżu zagramy na swoim normalnym, bardzo wysokim poziomie to jesteśmy w stanie strzelić 3 bramki i doprowadzić do dogrywki. Dziś po raz kolejny bardzo szybko tracimy bramkę i już na starcie musimy odrabiać, a wtedy ciężko się gra z takim balastem. W rewanżu musimy stłamsić rywala, zamknąć go na swojej połowie i wtedy sunie atak za atakiem. A wtedy mało która drużyna jest w stanie nie popełnić błędu broniąc się przez 90 minut. W dzisiejszym meczu Juventus też popełniał błędy w obronie tylko że ich nie wykorzystaliśmy. Wierzę w Ciebie Barco! Zawsze i wszędzie! Pokażmy wszystkim po raz kolejny, że to my jesteśmy najlepszą drużyną na świecie! W tym roku mija 20 lat odkąd kibicuję Barcelonie i było wiele momentów, w których wiara czyniła cuda! Finał 2006 kiedy przegrywaliśmy z Arsenalem 0:1 i Anglicy umiejętnie się bronili ale w końcu ich złamaliśmy, remis z Chelsea 1:1 w 2009 roku kiedy po meczu na drugi dzień sąsiad mnie pytał czy oglądałem mecz, a ja na to że tak, a on odparł wiem bo było cię słychać u mnie w domu hehe:) tak się darłem. Rewanż z Milanem 4:0, rewanż z PSG 6:1. Dramatyczny finał o Superpuchar Europy z Sevillą gdzie prowadziliśmy 4:1, a potem 4:4 i 5:4 dla nas. Przykładów jest jeszcze co najmniej kilka, które można wymienić więc apeluję do wszystkich kibiców Barcelony o gorącą wiarę w końcowy sukces dwumeczu z Juventusem słowami SOM UN EQUIP!!! (kat. jesteśmy zespołem)!!! Pozdrawiam wszystkich.
0
Myślę że mamy dużą szansę pokonać Juventus, ale musimy spełnić dwa warunki. Pierwszy to zagrać na swoim optymalnym, bardzo wysokim poziomie. Trzeba stłamsić ich w środku pola co będzie na pewno trudne, wystrzegać się niepotrzebnych strat piłki, głupich szkolnych błędów i grać bardzo szeroko skrzydłami żeby rozerwać ich skomasowaną obronę. A po drugie musimy strzelić bramki na ich stadionie. Te bramki mają olbrzymią wartość i w rewanżu będzie nam się dużo łatwiej grało. I oczywiście musimy zagrać tak jakby to był już rewanż, już w Turynie musimy zbudować podwaliny pod nasz awans, nie możemy wszystkiego zostawić na mecz na Camp Nou. Wierzę w Ciebie Barco!