23

Pirlo XDDD i jak tu te doniesienia brać na poważnie

4

Araujo jest lepszy w ataku niż Coutinho hah

3

Araujo po prostu plecy rozbolały od dźwigania całej obrony na swoich barkach

1

Gibraltar to odpowiedni poziom dla niego

0

Jezu przecież w tym klubie praktycznie wszystko jest do zmiany. Trener, do obrony trzeba było by kupić paru obrońców bo Lenglet, Umtiti, Roberto, Alba powinni być pierwsi do odejścia, Pique niestety coraz bliżej do końca kariery, Garcia jest za słaby żeby grać w podstawie i zostaje tylko Araujo. W pomocy Busi już często nie dojeżdża i tutaj także by trzeba było kogoś kupić. W ataku wiadomo priorytet to nowa 9 ale także przydałby minimum jeden skrzydłowy bo Ansu to niewiadoma a Dembele ciągle połamany. Zanim wyjdziemy na prostą minie pewnie jeszcze parę lat

0

Dobrze że ten mecz trwa tylko 90 minut

0

@Ronmes Dest też nie zagra, Mingueza i Roberto xd

10

@foczkyyyhg nie ma żadnych powodów do optymizmu. Oni mają o wiele lepszą kadrę a do tego wyjdą najsilniejszym składem, a u nas obrona jest mega nie pewna a w ataku tylko Depay prezentuje jakiś poziom

0

Jeśli Cou nie wyjdzie w podstawie to na Bayern wychodzimy trójka z przodku Depay - Braithwaite - De jong. Jakaś masakra

0

Rok 2015 w ataku Messi, Suarez, Neymar
Rok 2021 w ataku Braithwaite, De jong i Coutinho. To jest mega przykre co się stało z tym klubem, kiedyś najlepszym na świecie

37

Popatrzmy na pozytywy, schodzimy z jego ogromnej pensji, w większości meczów i tak był niewidoczny a w ataku pewnie będą grali Fati i Cou. Płakać po nim napewno nie będę

0

Ku*wa to jest jakiś cyrk, oddajemy Griezmanna, nawet nie dostajemy za to żadnego hajsu a w zamian sprowadzamy jakiegoś słabiaka z Sevilli. Braithwaite i Luuk de jong w ataku. To już chyba nie jest Barcelona

1

Bardzo mnie cieszy że Griezmann odchodzi ale na miłość boską kogo my sprowadzamy na jego miejsce, przecież ten De Jong to jest jeszcze większy cienias niż Braithwaite.

1

@NaFazieHitman Depay jest naszym najlepszym transferem

0

@VegetaPolska No Griezmann to chyba właśnie z piwnicy uciekł xd

1

Messi nigdy nie schodził po niżej pewnego poziomu, z Griezmannem jest podobnie tylko w jego przypadku z parteru nie ma już gdzie zejść niżej

8

Griezmann to może Depayowi buty czyścić

1

@Sapos93 chłop dopiero co wraca po kontuzji, ciekawe co mówiłeś jak wcześniej z 1000 razy ratował nam wynik

0

@PatrychoO myślę że wytrzyma, będzie tam główną gwiazdą i wszystko się będzie kręcić wokół niego

3

Kurde Mbappe to jest przeogromne wzmocnienie i real będzie miał mega dobrego zawodnika na następną dekadę. Będzie bardzo ciężko z nimi wygrać w klasykach

0

Ja bym chciał Lille, Ajax i Milan

2

@kubix05 Biskup, prezydent i motorniczy w jednym :)

36

Nic mi nie sprawi większej przyjemności niż oglądanie go na trybunach przez cały sezon. Jak to mówią pazerny traci dwa razy bardziej

0

@michal26 no to też zależy od konkretnego przypadku, ja tam miałem bliziutko do szkoły a i też jak już się nie chciało siedzieć to się po prostu wychodziło. Jedynie uczenie się do sprawdzianów było męczące ale to tylko taki mały minus

47

Ci wszyscy co teraz narzekają że w szkole im się nie podoba to dopiero zobaczycie jakie to jest przewalone jak trzeba do pracy wstać o 4 rano albo pracować całą noc. Sam narzekałem na szkołę a teraz żałuję że już ją skończyłem.

0

Coutinho napewno nie dostanie 10, przecież teraz kto by nie dostał tego numeru to wyleje się na niego potężny hejt że nie zasługuje a Cou ze swoją słabą psychiką to już w ogóle się załamie

26

@patrykzmc2000 zrezygnować to powinni ale ci ludzie z funkcji bycia socios za to że w 2015 zagłosowali na bartomeu

9

Przecież jak Messi zostanie po tym wszystkim to szejkowi dupa pęknie 100 razy bardziej niż po 6:1 :)

26

Ładne zachowanie kibiców, mam nadzieję że w każdym naszym meczu u siebie tak będzie

8

Nie dało się powstrzymać łez jak Leo zaczął płakać. Największa legenda tego klubu oficjalnie odeszła. Teraz czuć tylko smutek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?