BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi od razu się Roma przypomina haha
17
Jeśli uda nam się sprzedać Firpo za 15 mln to i tak będzie to bardzo dobra cena
8
Pepe mógł wyjechać z Madrytu ale Madryt z niego nigdy
0
@Pilka_jest_okragla Messi oczywiście nie może odpocząć bo bez niego ta reprezentacja nie istnieje
2
Jest okazja, była okazja świetna
8
Dobrze De Ligt, specjalnie odwala takie akcje żeby cena jego transferu do nas była niższa :)
5
Alba młodszy już nie będzie a Gaya to jest świetny LO i jeśli jest możliwość sprowadzenia go to trzeba to zrobić
0
@The_Man mogłeś zobaczyć w sezonie 19/20 jakby to wyglądało
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonMatteo901 Holandia ich wyjaśni w ćwierćfinale
0
Sobota, trzeba się dobrze napić. Nie ma innego wyjścia
0
@Encore i kolejny sezon bez LM :)
0
@Sulimo pierunie zamknij to łokno bo ci piorun do chałupy wleci
0
@CzarnyRycerz i jeszcze Vidala ściągnąć do 4-4-2
0
Może ściągnijmy jeszcze Inieste z Japonii, Alvesa z Brazylii i Pedro z Romy, a na trenera Xaviego z kataru i lecimy na podbój Europy
1
@BorzyKrzys po co ma się podawać do dymisji jak zaraz wybory
0
Jak dla mnie Holandia ma bardzo duże szanse żeby dojść do finału, są po łatwiejszej stronie drabinki i z trudniejszych rywali mogą tylko trafić w półfinale na Anglię lub Niemcy
0
Chociaż honorowy jest
7
Tymek jak ty dalej będziesz tak grał to Wieniawa nigdy tych majtek nie zdejmie
1
Obstawiam że za Martina otrzymalibyśmy więcej niż za Coutinho xd
0
@tristan87 Pedri jeden z najsłabszych w meczu z nami i znowu od pierwszej minuty xd
14
Dobroduszny jednak ten Dembele, wiedział że na boisku nic nam nie da a w klubie potrzeba pieniędzy to doznał kontuzji a dzięki temu Barca będzie mogła mieć kasę z odszkodowania :)
6
@tomek8756 niby żadnemu człowiekowi nie powinno się życzyć źle, ale kaczor to nie człowiek. Stary ch*j, nie ma kto z nim porządku zrobić
0
@abram3k Co tam Pedri robi jak on był jednym z najsłabszych w meczu z nami
0
Widzę że Samuel ma taki sam poziom inteligencji co Dembele, może dlatego mówią na Dembele Eto'o
0
Gikiewicz ekspert.. Jego to chyba wzięli do tej roli tylko dlatego że było o nim trochę głośniej jak go ludzie wyzywali że nie chciał dać Lewemu strzelić gola xd
0
@Kamyk37 w takie dni jak dzisiaj to tylko chłodnik albo jakaś sałatka
4
@macio_944 uwielbiam lato. Dobranoc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
W jakiej ruinie Bartomeu musiał zostawić ten klub że 35 mln to dla nas nieosiągalna kwota. Mam nadzieję że ta kanalia pójdzie siedzieć na długie lata za to co zrobił z tym klubem