1

@DaPidejpi od razu się Roma przypomina haha

17

Jeśli uda nam się sprzedać Firpo za 15 mln to i tak będzie to bardzo dobra cena

8

Pepe mógł wyjechać z Madrytu ale Madryt z niego nigdy

0

@Pilka_jest_okragla Messi oczywiście nie może odpocząć bo bez niego ta reprezentacja nie istnieje

2

Jest okazja, była okazja świetna

8

Dobrze De Ligt, specjalnie odwala takie akcje żeby cena jego transferu do nas była niższa :)

5

Alba młodszy już nie będzie a Gaya to jest świetny LO i jeśli jest możliwość sprowadzenia go to trzeba to zrobić

0

@The_Man mogłeś zobaczyć w sezonie 19/20 jakby to wyglądało

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonMatteo901 Holandia ich wyjaśni w ćwierćfinale

0

Sobota, trzeba się dobrze napić. Nie ma innego wyjścia

0

@Encore i kolejny sezon bez LM :)

0

@Sulimo pierunie zamknij to łokno bo ci piorun do chałupy wleci

0

@CzarnyRycerz i jeszcze Vidala ściągnąć do 4-4-2

0

Może ściągnijmy jeszcze Inieste z Japonii, Alvesa z Brazylii i Pedro z Romy, a na trenera Xaviego z kataru i lecimy na podbój Europy

1

@BorzyKrzys po co ma się podawać do dymisji jak zaraz wybory

0

Jak dla mnie Holandia ma bardzo duże szanse żeby dojść do finału, są po łatwiejszej stronie drabinki i z trudniejszych rywali mogą tylko trafić w półfinale na Anglię lub Niemcy

0

Chociaż honorowy jest

7

Tymek jak ty dalej będziesz tak grał to Wieniawa nigdy tych majtek nie zdejmie

1

Obstawiam że za Martina otrzymalibyśmy więcej niż za Coutinho xd

0

@tristan87 Pedri jeden z najsłabszych w meczu z nami i znowu od pierwszej minuty xd

14

Dobroduszny jednak ten Dembele, wiedział że na boisku nic nam nie da a w klubie potrzeba pieniędzy to doznał kontuzji a dzięki temu Barca będzie mogła mieć kasę z odszkodowania :)

6

@tomek8756 niby żadnemu człowiekowi nie powinno się życzyć źle, ale kaczor to nie człowiek. Stary ch*j, nie ma kto z nim porządku zrobić

0

@abram3k Co tam Pedri robi jak on był jednym z najsłabszych w meczu z nami

0

Widzę że Samuel ma taki sam poziom inteligencji co Dembele, może dlatego mówią na Dembele Eto'o

0

Gikiewicz ekspert.. Jego to chyba wzięli do tej roli tylko dlatego że było o nim trochę głośniej jak go ludzie wyzywali że nie chciał dać Lewemu strzelić gola xd

0

@Kamyk37 w takie dni jak dzisiaj to tylko chłodnik albo jakaś sałatka

4

@macio_944 uwielbiam lato. Dobranoc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

W jakiej ruinie Bartomeu musiał zostawić ten klub że 35 mln to dla nas nieosiągalna kwota. Mam nadzieję że ta kanalia pójdzie siedzieć na długie lata za to co zrobił z tym klubem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?