11

To niech i on przejdzie do tego klubu

3

Kante zasługuje na złotą piłkę w tym roku i tu nawet nie ma dyskusji

0

@katalonczyk987 dokładnie haha

0

Pep dawaj do nas, u nas nie przegrasz finału LM, możesz być tego pewny :)

2

Spodziewałem się dzisiaj więcej po City w tym finale, ale będę wierzył do ostatniej minuty że drużna Pepa zremisuje

2

To tylko 1:0. Vamos Pep, jedź z tymi smerfami

49

Ale De Gea musi być teraz rozwalony psychicznie

4

Powtórzmy od razu tego karnego Błaszczykowskiego

0

Jeżeli Conte faktycznie odejdzie z Interu to Laporta nie powinien się zastanawiać tylko zwolnić Koemana i zatrudnić na jego miejsce Conte

24

Już to widzę jak wywalą Barce i real które generują najwięcej kasy z praw telewizyjnych a przecież na tym tej romantycznej organizacji najbardziej zależy

0

@normasubiektywna przecież se jaja robię, wiadomo że nigdy by tak nie pokazał xd

9

Całym sercem dzisiaj za Atleti. Zdobądź Luis dzisiaj ten puchar i pokaż Bartomeu środkowy palec do kamery

2

@Lionel_Messi10 DonAndrzejos

19

@DaPidejpi z ławeczką zadzierasz ciulu nie myty? :)

43

Zgadzam się w 100 procentach

1

@Kgorecki2500 Tyle że Kane chce odejść i Tottenham raczej go puści a Borussia Haalanda tego lata na pewno nie puści zwłaszcza że się zakwalifikowali do LM

3

Po co nam ten Felix? My potrzebujemy napastnika a nie kolejnej dziesiątki. Sprzedać Griezmanna i spróbować kupić Harrego z Tottenhamu skoro na Haalanda nie ma szans

0

"Crack docenia przede wszystkim oferowany projekt sportowy w swoich ostatnich latach na najwyższym poziomie." Dobry żart na początek dnia :)

0

Spokojnie, przecież będziemy mieli Aguero, świetnego, młodego napastnika który w ogóle nie jest podatny na kontuzje. A nie czekaj...

1

Co z tego że przyjdzie Depay i Aguero do ataku, jak w pomocy jest taka beznadzieja. Tam tylko De jong gra dobrze, jeśli wrócimy do 4-3-3 to Busi znowu nie będzie nadążał na boisku a Pedri to nie jest jeszcze ten poziom żeby grać w najważniejszych meczach. Najgorsze jest że nie ma kasy żeby wyciągnąć jakiegoś pomocnika z topu

0

Mam nadzieję że Messi odejdzie po tym sezonie do City grać pod wodzą Guardioli. Szkoda żeby zmarnował ostatnie lata kariery w tak słabym zespole. W Manchesterze będzie miał o wiele większe szanse na wygranie LM

2

No to Koeman może już zacząć pakować walizki. Nie wierzę że Laporta go zostawi

1

@Dankhog znając życie to pewnie narazie odpocznie a później przejmie reprezentacje Francji

8

Brawa dla Roberta za strzelenie 40 bramek i wyrównanie rekordu Gerda, ale do 50 bramek Messiego w sezonie jeszcze długo nikt nie będzie miał podjazdu

1

Drżyj Europo, Garcia, Wijnaldum i Aguero nadchodzą do Barcy. Sekstet mamy już w kieszeni

0

@AV0CAD0 Nie śpiewa odpowiednio dobrze, taka Sanah miażdży go muzycznie pod każdym względem

0

Powodzenia Sergi w nowym klubie. Twój czas tutaj dobiegł końca

9

Rafałek Brzozowski to największy przydupas kurskiego w tvp i w ogóle nie zasługuje żeby wystąpić na Eurowizji

29

Pimienta do pierwszego zespołu a Xavi do Barcy b

0

W tej drużynie musi dojść do gruntownych zmian żeby coś się zmieniło. Z Lini obrony do sprzedania powinni być Lenglet, Umtiti i Roberto a Pique i Alba odstawieni na rezerwowych. Trzeba kupić Gaye na LO i nowego ŚO. Do pomocy trzeba awansować z Barcy b Nico Gonzaleza i kupić z jednego nowego zawodnika oraz sprzedać tych nie potrzebnych zawodników z Pjanicem na czele. Z ataku trzeba odpalić Griezmanna, Dembele, Coutinho, Brajtłajta i sprowadzić w ich miejsce Depaya, jakiegoś skrzydłowego i Haalanda który powinien być priorytetem klubu ale wątpię żeby się go udało ściągnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?