BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
To niech i on przejdzie do tego klubu
3
Kante zasługuje na złotą piłkę w tym roku i tu nawet nie ma dyskusji
0
@katalonczyk987 dokładnie haha
0
Pep dawaj do nas, u nas nie przegrasz finału LM, możesz być tego pewny :)
2
Spodziewałem się dzisiaj więcej po City w tym finale, ale będę wierzył do ostatniej minuty że drużna Pepa zremisuje
2
To tylko 1:0. Vamos Pep, jedź z tymi smerfami
49
Ale De Gea musi być teraz rozwalony psychicznie
4
Powtórzmy od razu tego karnego Błaszczykowskiego
0
Jeżeli Conte faktycznie odejdzie z Interu to Laporta nie powinien się zastanawiać tylko zwolnić Koemana i zatrudnić na jego miejsce Conte
24
Już to widzę jak wywalą Barce i real które generują najwięcej kasy z praw telewizyjnych a przecież na tym tej romantycznej organizacji najbardziej zależy
0
@normasubiektywna przecież se jaja robię, wiadomo że nigdy by tak nie pokazał xd
9
Całym sercem dzisiaj za Atleti. Zdobądź Luis dzisiaj ten puchar i pokaż Bartomeu środkowy palec do kamery
2
@Lionel_Messi10 DonAndrzejos
19
@DaPidejpi z ławeczką zadzierasz ciulu nie myty? :)
43
Zgadzam się w 100 procentach
1
@Kgorecki2500 Tyle że Kane chce odejść i Tottenham raczej go puści a Borussia Haalanda tego lata na pewno nie puści zwłaszcza że się zakwalifikowali do LM
3
Po co nam ten Felix? My potrzebujemy napastnika a nie kolejnej dziesiątki. Sprzedać Griezmanna i spróbować kupić Harrego z Tottenhamu skoro na Haalanda nie ma szans
0
"Crack docenia przede wszystkim oferowany projekt sportowy w swoich ostatnich latach na najwyższym poziomie." Dobry żart na początek dnia :)
0
Spokojnie, przecież będziemy mieli Aguero, świetnego, młodego napastnika który w ogóle nie jest podatny na kontuzje. A nie czekaj...
1
Co z tego że przyjdzie Depay i Aguero do ataku, jak w pomocy jest taka beznadzieja. Tam tylko De jong gra dobrze, jeśli wrócimy do 4-3-3 to Busi znowu nie będzie nadążał na boisku a Pedri to nie jest jeszcze ten poziom żeby grać w najważniejszych meczach. Najgorsze jest że nie ma kasy żeby wyciągnąć jakiegoś pomocnika z topu
0
Mam nadzieję że Messi odejdzie po tym sezonie do City grać pod wodzą Guardioli. Szkoda żeby zmarnował ostatnie lata kariery w tak słabym zespole. W Manchesterze będzie miał o wiele większe szanse na wygranie LM
2
No to Koeman może już zacząć pakować walizki. Nie wierzę że Laporta go zostawi
1
@Dankhog znając życie to pewnie narazie odpocznie a później przejmie reprezentacje Francji
8
Brawa dla Roberta za strzelenie 40 bramek i wyrównanie rekordu Gerda, ale do 50 bramek Messiego w sezonie jeszcze długo nikt nie będzie miał podjazdu
1
Drżyj Europo, Garcia, Wijnaldum i Aguero nadchodzą do Barcy. Sekstet mamy już w kieszeni
0
@AV0CAD0 Nie śpiewa odpowiednio dobrze, taka Sanah miażdży go muzycznie pod każdym względem
0
Powodzenia Sergi w nowym klubie. Twój czas tutaj dobiegł końca
9
Rafałek Brzozowski to największy przydupas kurskiego w tvp i w ogóle nie zasługuje żeby wystąpić na Eurowizji
29
Pimienta do pierwszego zespołu a Xavi do Barcy b
0
W tej drużynie musi dojść do gruntownych zmian żeby coś się zmieniło. Z Lini obrony do sprzedania powinni być Lenglet, Umtiti i Roberto a Pique i Alba odstawieni na rezerwowych. Trzeba kupić Gaye na LO i nowego ŚO. Do pomocy trzeba awansować z Barcy b Nico Gonzaleza i kupić z jednego nowego zawodnika oraz sprzedać tych nie potrzebnych zawodników z Pjanicem na czele. Z ataku trzeba odpalić Griezmanna, Dembele, Coutinho, Brajtłajta i sprowadzić w ich miejsce Depaya, jakiegoś skrzydłowego i Haalanda który powinien być priorytetem klubu ale wątpię żeby się go udało ściągnąć