0

Jeśli Laporcie uda się odpalić Coutinho i Griezmanna za jakieś w miarę dobre pieniądze i kupić w ich miejsce Hallanda to na starcie zrobi już więcej niż ten klaun Bartomeu przez 6 lat

4

Wczorajsza porażka na pewno w jakimś stopniu boli, może nie tak jak Roma czy Liverpool ale boli. Trzeba poczekać 2, 3 lata kiedy Araujo będzie totalnym kotem w obronie, Pedri będzie totalnym kotem w pomocy, Fati będzie totalnym kotem w ataku i będziemy mieć topowego napastnika i dobrego śpd a nie Brajtłajta z leganes i już nie ogarniającego Busiego. Jeszcze wrócą czasy że będą się nas bać w Europie

0

@Kamileq96 ja na pewno nie widzę Dembele w przyszłym sezonie, gościu zupełnie nic nie daje w defensywie a w ofensywie to jest nadal jeździec bez głowy co pokazał idealnie wczorajszy mecz.

0

Messi podobno jutro jest umówiony na korepetycje z francuskiego

0

"Barcelona jest tylko statystą"

0

Jeszcze niech Neymar wróci na rewanż i z Mbappe zgwałcą naszą obronę

0

Ale nas cisną. Nie istaniejmy już w tym meczu od czasu tej straconej bramki

2

Dembele to jest dramat, nic w ofensywie, jeszcze mniej w defensywie

2

"aktywność Geja" co to za komentator xd

0

Ale mi brakuje tych gwizdów podczas tego hymnu :)

2

Mam nadzieję że ostro ich zlejemy i znowu zobaczymy tą piękną minę wkurzonego szejka :D

2

@MarcelNJ11 jaki Umtiti xd na środku zagra na pewno Mingueza z Lengletem. Umtiti w tragicznej formie i popełnia mnóstwo błędów

3

@Filip1212 oczywiście przez nas straconymi po jego błędach :)

2

@kaamil1910 nas nie było stać na Depaya za 10 mln

0

Dobra można już zdjąć Messiego i Griezmanna i wpuścic Konrada i Dembele

0

@barcelonaLM Przypominam że my gramy z nimi dwumecz i do tego rewanż na wyjeździe w którym i Neymar i reszta na pewno zagra

2

Żeby się nie okazało że tą bramką Rakitic nas wyeliminuje z pucharu króla a Neymar nas pogrąży w LM xD

3

Rakitic nie zawiedź mnie i zagraj dzisiaj tak jak na anfield

4

Już dzisiaj o 19:30 : niemieckie media się buntują, przez nich Polacy stracili możliwość oglądania telewizji, tvp to jedyna telewizja która dba o dobro widza

6

Kurde ja nie wiem jak my sobie poradzimy z tą Sevillą bez naszego najlepszego pomocnika i najlepszego napastnika. Co teraz zrobią te miernoty z De jongiem i Messim na czele bez naszych największych gwiazd. To już chyba dla nas koniec sezonu bo tacy zawodnicy jak oni się nie do zastąpienia

3

Dziennikarze z beIN Sports poinformowali że mecz Atletico - Chelsea odbędzie się w Warszawie z powodu restrykcji związanych z przemieszczaniem się. Ciekawe czy to faktycznie prawda

0

W takie dni jak dzisiaj zazdroszczę ludziom którzy mieszkają w bloku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

No to teraz jesteśmy w głębokiej dupie, jeśli Araujo wypadnie na dłużej to polegniemy na wszystkich frontach

3

W wieku 83 lat zmarł aktor Krzysztof Kowalewski. Spoczywaj w pokoju "święty Mikołaju"

2

Ja się cieszę, najbardziej nie chciałem Bilbao, a do tego gramy rewanż u siebie. Mamy spore szanse na finał

7

Jedyny pozytyw to że betis też będzie grał dogrywkę

47

Gdyby tylko takie nastawienie i charakter były w meczach z Romą i Liverpoolem. Przy golu na 2:2 przypomniał mi się gol z psg w ostatniej akcji meczu. Piękne uczucie

1

Tak powinniśmy grać zawsze, do końca nie poddawać się, za wszelką cenę starać się strzelić gola

0

La masia miażdży la fabrike. Kiedy ostatni raz ktoś stamtąd awansował na stałe do pierwszego zespołu i grał na stałe w pierwszej 11? No właśnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?