BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Laporcie uda się odpalić Coutinho i Griezmanna za jakieś w miarę dobre pieniądze i kupić w ich miejsce Hallanda to na starcie zrobi już więcej niż ten klaun Bartomeu przez 6 lat
4
Wczorajsza porażka na pewno w jakimś stopniu boli, może nie tak jak Roma czy Liverpool ale boli. Trzeba poczekać 2, 3 lata kiedy Araujo będzie totalnym kotem w obronie, Pedri będzie totalnym kotem w pomocy, Fati będzie totalnym kotem w ataku i będziemy mieć topowego napastnika i dobrego śpd a nie Brajtłajta z leganes i już nie ogarniającego Busiego. Jeszcze wrócą czasy że będą się nas bać w Europie
0
@Kamileq96 ja na pewno nie widzę Dembele w przyszłym sezonie, gościu zupełnie nic nie daje w defensywie a w ofensywie to jest nadal jeździec bez głowy co pokazał idealnie wczorajszy mecz.
0
Messi podobno jutro jest umówiony na korepetycje z francuskiego
0
"Barcelona jest tylko statystą"
0
Jeszcze niech Neymar wróci na rewanż i z Mbappe zgwałcą naszą obronę
0
Ale nas cisną. Nie istaniejmy już w tym meczu od czasu tej straconej bramki
2
Dembele to jest dramat, nic w ofensywie, jeszcze mniej w defensywie
2
"aktywność Geja" co to za komentator xd
0
Ale mi brakuje tych gwizdów podczas tego hymnu :)
2
Mam nadzieję że ostro ich zlejemy i znowu zobaczymy tą piękną minę wkurzonego szejka :D
2
@MarcelNJ11 jaki Umtiti xd na środku zagra na pewno Mingueza z Lengletem. Umtiti w tragicznej formie i popełnia mnóstwo błędów
3
@Filip1212 oczywiście przez nas straconymi po jego błędach :)
2
@kaamil1910 nas nie było stać na Depaya za 10 mln
0
Dobra można już zdjąć Messiego i Griezmanna i wpuścic Konrada i Dembele
0
@barcelonaLM Przypominam że my gramy z nimi dwumecz i do tego rewanż na wyjeździe w którym i Neymar i reszta na pewno zagra
2
Żeby się nie okazało że tą bramką Rakitic nas wyeliminuje z pucharu króla a Neymar nas pogrąży w LM xD
3
Rakitic nie zawiedź mnie i zagraj dzisiaj tak jak na anfield
4
Już dzisiaj o 19:30 : niemieckie media się buntują, przez nich Polacy stracili możliwość oglądania telewizji, tvp to jedyna telewizja która dba o dobro widza
6
Kurde ja nie wiem jak my sobie poradzimy z tą Sevillą bez naszego najlepszego pomocnika i najlepszego napastnika. Co teraz zrobią te miernoty z De jongiem i Messim na czele bez naszych największych gwiazd. To już chyba dla nas koniec sezonu bo tacy zawodnicy jak oni się nie do zastąpienia
3
Dziennikarze z beIN Sports poinformowali że mecz Atletico - Chelsea odbędzie się w Warszawie z powodu restrykcji związanych z przemieszczaniem się. Ciekawe czy to faktycznie prawda
0
W takie dni jak dzisiaj zazdroszczę ludziom którzy mieszkają w bloku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No to teraz jesteśmy w głębokiej dupie, jeśli Araujo wypadnie na dłużej to polegniemy na wszystkich frontach
3
W wieku 83 lat zmarł aktor Krzysztof Kowalewski. Spoczywaj w pokoju "święty Mikołaju"
2
Ja się cieszę, najbardziej nie chciałem Bilbao, a do tego gramy rewanż u siebie. Mamy spore szanse na finał
7
Jedyny pozytyw to że betis też będzie grał dogrywkę
47
Gdyby tylko takie nastawienie i charakter były w meczach z Romą i Liverpoolem. Przy golu na 2:2 przypomniał mi się gol z psg w ostatniej akcji meczu. Piękne uczucie
1
Tak powinniśmy grać zawsze, do końca nie poddawać się, za wszelką cenę starać się strzelić gola
0
La masia miażdży la fabrike. Kiedy ostatni raz ktoś stamtąd awansował na stałe do pierwszego zespołu i grał na stałe w pierwszej 11? No właśnie