0

@Yoshi94 Messi musi odpocząć w tym meczu, bo mamy wymagające mecze z Realem i Juventusem, a Griezmann i tak nic nie wnosi

0

Neto - Firpo - Lenglet - Araujo - Dest - Pjanic - De Jong - Fati- Pedri - Trincao- Braithwaite taki skład bym widział

2

Nie przetrwamy do stycznia bez typowej 9

5

Griezmann znowu setke zmarnował. Ten chłop się aktualnie nie nadaje na podstawowy skład

18

Błagam nie on posadzi na ławie tego francuzika i wystawi w jego miejsce Dembele

37

Jutro ława dla Griezmanna, niech wie kto tu rządzi

3

Jak Griezmann się nie czuje tu dobrze to trzeba go pożegnać w lato. Wyjdzie to na dobre i jemu i Barcy, on kompletnie nie pasuje do naszego zespołu, przed transferem wiedział że u nas są Messi i Coutinho którzy też grają na 10, a teraz płacze że nie gra na swojej pozycji.

4

A co nas to obchodzi, skupmy się na naszych zawodnikach a nie na grubych piłkarzach realu madryt

0

@johny11 Dla mnie to i jeden i drugi mógłby odejść, ale w 1 kolejności Griezmann

11

Numer jeden do odejścia to powinien być Griezmann, gościu w ogóle nie pasuje do drużyny, cały czas jest najsłabszy na boisku a do tego nie ma u nas miejsca w zespole żeby grał w środku. Jego transfer to była okropna pomyłka

18

No i git, będziemy grali z De jongiem na 9 jak w ostatnim meczu

2

Miał przyjść Depay, miał przyjść Garcia a jest już prawie godzina 21 i nie ma żadnego z nich. Te wszystkie doniesienia mediów można sobie wsadzić głęboko

8

Teraz poproszę taki sam wynik 25 października

104

Bardzo cenie Koemana za tą szczerość

5

Bardzo dobrze że Griezmann zszedł, i tak grał o 45 minut za długo

0

Co to za drużyna ten ferencvaros xd

20

Pjanic i Trincao za Busiego i Grieza i będzie git

0

Psg, Lipsk i Lokomotiw. Taką grupę chciałbym dla nas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nowy mocny skład xD

0

Szkoda strasznie że odchodzi, zwłaszcza do naszego bezpośredniego rywala o mistrzostwo. Jeden z naszych najlepszych transferów ostatnich lat i najlepsza 9 w historii Barcy. Dzięki Luis za te wszystkie bramki, asysty i grę dla zespołu. Trzymaj się tam w tym Atletico. Z fartem byku

1

Płacimy za Desta 20 mln i jeszcze musimy to rozkładać na 2 lub 3 raty xD. Bartomeu doprowadził ten klub do skraju bankructwa

2

Bye bye Semedo, tęsknić nie będę. Teraz czekam na Desta

43

Koeman zostawia Alene, Busiego, Roberto a pozbywa się takigo diamentu jak Puig. Ostatnio grał w parze z De jongiem i pokazał że równie dobrze może grać w ustawieniu 4-2-3-1. Na prawdę nie rozumiem jego decyzji. Później się dziwić że mamy tartak w pomocy jak sie pozbywa kreatywnych i rokujących graczy a zostawia same drewna

0

@cat_r37 w ustawieniu 4-2-3-1 które pewnie będzie najczęściej stosowane będą 2 wolne miejsca w pomocy, 1 pewnie będzie miał De jong a o 2 Puig pewnie by musiał rywalizować z tą całą resztą

0

Jaką konkurencję? Człapaka Busquetsa który już dawno powinien być w Japonii, Alene który nawet w betisie był za słaby żeby grać w podstawie, 30 letniego Pjanicia który najlepsze lata ma już za sobą. Jeśli to jest ta konkurencja to ja dziękuję. Rudy Out

30

Jprdl on jest chyba chory na głowę. Zostawia średniaka Alene który nawet na betis był za słaby a chce się pozbyć takiego diamentu jak Puig. Przecież jak my go stracimy to będzie taka sama sytuacja jak z Thiago. Coraz bardziej podoba mi się pomysł Fonta że jak zostanie prezydentem to zwolni Koemana

5

@333tricampeones333 Semedo pokazał jaki z niego gość do podstawy jak Davies zabawiał się z nim jak z jakimś amatorem

9

Cudowna wiadomość. Bartomeu Out na zawsze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?