12

Puig musi na stałe grać w pierwszej 11 i to od niego powinno się zaczynać układanie pomocy, a jak Koeman tego nie rozumie to ja bym mu podziękował

0

Ale nas zleją, żeby tylko nie było powtórki z Lizbony

0

Na tytuł już daaawno nie ma szans, trzeba się modlić żeby skończyć w top 4 i zakwalifikować się do LM

9

Jprdl, już zaczynał łapać formę i grać naprawdę nieźle to znowu kontuzja. I teraz zostajemy tylko z jednym skrzydłowym w postaci słabiutkiego Trincao

2

"to niesamowite w jaki sposób straciliśmy drugą bramkę. To nie jest poziom Barcelony." Słyszysz Lenglet to do ciebie, pakuj się i do widzenia z Barcelony

0

Możemy się wymienić na Mbappe w styczniu

1

Co ten Lenglet robi jeszcze w tym klubie. Latem do sprzedania

0

Ja pierdziele ale wstyd, żeby tak grać z beniaminkiem. Po przerwie od razu Dembele za Coutinho i Pjanic za Busquetsa

4

Zdjąć w końcu tego Andre Gomesa i wprowadzić De la fuente

8

Mam nadzieję że Pedri zacznie mecz na ławie, w ostatnich meczach grał piach więc przyda mu się troche odpoczynku

8

Oby tylko Lenglet nie wypadł na jakiś dłuższy czas

2

W końcu 4-3-3 z ofensywnymi pomocnikami. Oby tylko Griezmann na LS był choć trochę widoczny

2

Błagam tylko nie Coutinho albo Pedri na LS

7

Fati - Haaland - Dembele. Taką ofensywną 3 z przyjemnością bym u nas zobaczył

0

A myślałem że 2020 nie może być już gorszy

3

Niech już zostawi tą opaskę na stałe

0

Przypominam że my z nimi mieliśmy problemy u siebie i to w podstawowym składzie i gdyby nie Ter stegen to wynik mógłby być inny. Czuję że dzisiaj będzie jeszcze ciężej

27

Dać sobie spokój z tym Pedrim na LS, chłopak widać że się nie czuje dobrze na tej pozycji, już lepiej tam wystawić De la fuente

2

Coutinho do czasu kontuzji w sezonie 18/19 też grał dobrze, potem wrócił po kontuzji i wszyscy wiemy jak grał, oby historia się teraz nie powtórzyła

40

Uhuhu Messi nawet nie powołany. Brawo za odwagę Ronald

5

Trzeba sobie szczerze powiedzieć że czas Messiego w Barcelonie dobiega końca, on już jest myślami bardziej w City i graniu pod wodzą Pepa niż w Barcy. Ale bardzo wątpię że odejście Messiego coś pomoże, tu potrzeba całkowitej przebudowy, zaczynając na obronie a kończąc na ataku i pozbyciu się paru zbędnych i nic nie dających zawodników

4

Gościu dobry towar tam musi brać jak dla niego to był dobry obraz gry

0

Nie ma obrony, nie ma ataku, nie ma niczego. Liga już jest praktycznie przewalona

1

Oby to nie było zerwane więzadło bo Pique będzie miał już po sezonie

1

Cou za Pedriego w przerwie. Za małe doświadczenie jeszcze na takie mecze, obsrał się na real i teraz tak samo

0

Czemu gramy w tych gównianych żółtych strojach, przecież to są stroje z zeszłego sezonu

3

Kolejny który mówi o tej jego pozycji, to pewnie przez to praktycznie w każdym meczu marnuje bardzo dobre okazję a w ostatnim meczu przez to nawet nie strzelił karnego. A może to przez te jego włosy, przez to że ma takie długie to gra źle a jak je zetnie to znowu zacznie grać dobrze xd

6

A Neymar i Suarez gdzie?

2

"Neymar pokazał chęci i bardzo pragnie wrócić". To pewnie dlatego ostatnio znowu pozwał Barce do sądu i chce wypłacenia 60 mln. Abstrachując od tego to nas i tak nie stać na jego kupno, a o pensji już nie mówię

31

Szkoda że ku*wa jeszcze nie później, dla mnie wybory powinny być na koniec grudnia przed rozpoczęciem okienka żeby nowy zarząd miał czas na potencjalne transfery i negocjacje z Messim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?