BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Puig musi na stałe grać w pierwszej 11 i to od niego powinno się zaczynać układanie pomocy, a jak Koeman tego nie rozumie to ja bym mu podziękował
0
Ale nas zleją, żeby tylko nie było powtórki z Lizbony
0
Na tytuł już daaawno nie ma szans, trzeba się modlić żeby skończyć w top 4 i zakwalifikować się do LM
9
Jprdl, już zaczynał łapać formę i grać naprawdę nieźle to znowu kontuzja. I teraz zostajemy tylko z jednym skrzydłowym w postaci słabiutkiego Trincao
2
"to niesamowite w jaki sposób straciliśmy drugą bramkę. To nie jest poziom Barcelony." Słyszysz Lenglet to do ciebie, pakuj się i do widzenia z Barcelony
0
Możemy się wymienić na Mbappe w styczniu
1
Co ten Lenglet robi jeszcze w tym klubie. Latem do sprzedania
0
Ja pierdziele ale wstyd, żeby tak grać z beniaminkiem. Po przerwie od razu Dembele za Coutinho i Pjanic za Busquetsa
4
Zdjąć w końcu tego Andre Gomesa i wprowadzić De la fuente
8
Mam nadzieję że Pedri zacznie mecz na ławie, w ostatnich meczach grał piach więc przyda mu się troche odpoczynku
8
Oby tylko Lenglet nie wypadł na jakiś dłuższy czas
2
W końcu 4-3-3 z ofensywnymi pomocnikami. Oby tylko Griezmann na LS był choć trochę widoczny
2
Błagam tylko nie Coutinho albo Pedri na LS
7
Fati - Haaland - Dembele. Taką ofensywną 3 z przyjemnością bym u nas zobaczył
0
A myślałem że 2020 nie może być już gorszy
3
Niech już zostawi tą opaskę na stałe
0
Przypominam że my z nimi mieliśmy problemy u siebie i to w podstawowym składzie i gdyby nie Ter stegen to wynik mógłby być inny. Czuję że dzisiaj będzie jeszcze ciężej
27
Dać sobie spokój z tym Pedrim na LS, chłopak widać że się nie czuje dobrze na tej pozycji, już lepiej tam wystawić De la fuente
2
Coutinho do czasu kontuzji w sezonie 18/19 też grał dobrze, potem wrócił po kontuzji i wszyscy wiemy jak grał, oby historia się teraz nie powtórzyła
40
Uhuhu Messi nawet nie powołany. Brawo za odwagę Ronald
5
Trzeba sobie szczerze powiedzieć że czas Messiego w Barcelonie dobiega końca, on już jest myślami bardziej w City i graniu pod wodzą Pepa niż w Barcy. Ale bardzo wątpię że odejście Messiego coś pomoże, tu potrzeba całkowitej przebudowy, zaczynając na obronie a kończąc na ataku i pozbyciu się paru zbędnych i nic nie dających zawodników
4
Gościu dobry towar tam musi brać jak dla niego to był dobry obraz gry
0
Nie ma obrony, nie ma ataku, nie ma niczego. Liga już jest praktycznie przewalona
1
Oby to nie było zerwane więzadło bo Pique będzie miał już po sezonie
1
Cou za Pedriego w przerwie. Za małe doświadczenie jeszcze na takie mecze, obsrał się na real i teraz tak samo
0
Czemu gramy w tych gównianych żółtych strojach, przecież to są stroje z zeszłego sezonu
3
Kolejny który mówi o tej jego pozycji, to pewnie przez to praktycznie w każdym meczu marnuje bardzo dobre okazję a w ostatnim meczu przez to nawet nie strzelił karnego. A może to przez te jego włosy, przez to że ma takie długie to gra źle a jak je zetnie to znowu zacznie grać dobrze xd
6
A Neymar i Suarez gdzie?
2
"Neymar pokazał chęci i bardzo pragnie wrócić". To pewnie dlatego ostatnio znowu pozwał Barce do sądu i chce wypłacenia 60 mln. Abstrachując od tego to nas i tak nie stać na jego kupno, a o pensji już nie mówię
31
Szkoda że ku*wa jeszcze nie później, dla mnie wybory powinny być na koniec grudnia przed rozpoczęciem okienka żeby nowy zarząd miał czas na potencjalne transfery i negocjacje z Messim