BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam nadzieję że filmowiec odejdzie po tym sezonie, on od początku nie pasował do stylu gry Barcelony. Kompletnie nie trafiony transfer, zresztą tak jak większość Bartomeu i tej żałosnej dyrekcji sportowej
1
I dobrze, za wysoki poziom dla niego. Latem trzeba się postarać sprowadzić Gaye z Valencii
0
Bardzo go szkoda, mam nadzieję że wróci za te pare miesięcy silniejszy i znowu będziemy mogli oglądać jak błyszczy na murawie, a kontuzje już będą go omijać szerokim łukiem
0
Bardzo martwi mnie nasza obrona, już teraz mamy problemy ze średnimi zespołami z ligi a co to będzie jak będziemy grali z drużynami z wyższej półki w LM. Pique już lata lecą i nie jest w stanie grać na odpowiednim poziomie a Lenglet moim zdaniem to nie jest zawodnik na Barce, czasem zdarzą mu sie dobre mecze ale ogólnie gra bardzo nie regularnie. Po tym sezonie będziemy musieli całkowicie przebudować naszą obronę
13
@xBoMBoWiECx Cou nie wyjdzie w podstawie od razu po kontuzji, więc pewnie zagramy z Pedrim na LS, Messim jako Mediapunta, Dembele na PS i Griezmannem na szpicy
0
@Tomek54321 pisze bo poprawili
0
O ile się nie myle to Barca gra z Atletico 21 listopada a nie za tydzień :)
0
Fati schodzi a filmowiec zostaje? Jedyne wytłumaczenie tego to że Ansu ma jakieś dolegliwości
2
Ku*wa ten karny to już jest kwintesencja gry Griezmanna, w przerwie obowiązkowo do zmiany i następne mecze jako rezerwowy dopóki się nie nauczy celować
0
@lukasz159 Pedri przed chwilą mógł mieć genialną asystę gdyby nie ten ślepak Griezmann
0
Może zamiast De Jonga na obronie to ustawiać tam Griezmanna, bo w ataku to mu coś nie idzie
2
Ja pierdziele, Griezmann to chyba naprawdę musi się udać do okulisty
9
@gurales Faktycznie niech tak trzyma, jak klub w styczniu będzie ogłaszać upadłość to też się będziesz cieszyć? Messiemu trzeba w styczniu podziękować, niech idzie do tego City jak tu mu tak źle i tyle
1
Griezmann to chyba okulary powinien na boisku nosić
1
Klub jest na skraju bankructwa a oni myślą o transferach zimą, może jeszcze Depaya i Wijnalduma kupią
1
Archiwum x haha jakby ta gówniana gazeta nie napisała o sędziowaniu i varze to by było nie ważne przecież
0
Co ten Neto odj*bał xdd. Dobrze że Ter stegen już z drużyną trenuje
24
Znowu w tych ochydnych strojach, czemu my nie gramy w ogóle w tych czarnych strojach które są najładniejsze tylko w tym różowym gównie
2
Dembele na lewej zazwyczaj gra piach, Griezmann to wiadomo że na prawej zawsze gra piach a Pedri mimo mojej sympati do niego to w el clasico pokazał że jeszcze nie jest gotowy na takie mecze.
1
Skład marki jest chyba najlepszy z tych wszystkich, tylko jeszcze Pjanic za Busquetsa i będzie git
0
W końcu!!! Od czasu zdobycia trypletu w 2015 to dla mnie najwspanialsza wiadomość jako tylko mogłaby być. Jak będzie oficjalka to upije się ze szczęścia :))
0
Ile razy on już się miał podać do dymisji? Rzygam już tymi plotkami z których zawsze gówno wynika
6
De jong to chyba najbardziej prze hypowany zawodnik w ostatnim czasie. Zagrał jeden dobry sezon w ajaxie i już się z niego robiło jednego z najlepszych obecnie pomocników na świecie, a taki Valverde z realu wciąga go nosem
41
Francuzik w końcu będzie mógł zagrać na tej swojej ulubionej pozycji w środku. Ale i tak pewnie będzie grał piach i pójdzie na ławe
0
Valverde po sytuacji z karnym by powiedział : Nie wiem, nie widziałem tej sytuacji
9
Dobrze że nasze skały w obronie Pique i Lenglet przedłużyły kontrakt i będziemy się mogli jeszcze długo cieszyć ich świetnymi popisami w obronie. Proponuję żeby następny w kolejce był jakże niezawodny filar pomocy Busquets
1
Nasza obrona to jest tragedia jakaś, ani Pique ani ten Lenglet się nie nadają na podstawę
1
Koeman proszę cię zmień tego Lengleta bo to jest jakaś tragedia a nie obrońca
1
"Mundo Deportivo przewiduje że do głosowania nie dojdzie", a szefem tej gazety jest przydupas Bartomeu. Cóż za przypadek
0
Griezmann powinien być pierwszym do sprzedaży a nie jeszcze te barany mu kontrakt będą przedłużać. Busi po sezonie powinien się już pożegnać a Roberto też powinien być sprzedany