BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepszym rozwiązaniem byłaby sprzedaż filmowca i kupienie Jesusa z city
6
@Borneo jaki jest sens żebyśmy kupili Neymara a później znowu oddali im go z dopłatą xD
0
Czemu gramy w strojach jeszcze z zeszłego sezonu
15
Kpina i śmiech na sali, kapitanem będzie człowiek który jawnie chciał stąd odejść. On nie ma żadnych cech żeby pełnić tę funkcję, jak będziemy przegrywać to znowu spuści głowę w dół i będzie milczał przez parę dni. Z niego jest taki kapitan jak ze mnie baletnica
11
Czyli tak : Busquets zostaje, Suarez też pewnie zostanie, nie kupimy żadnego obrońcy i zostaniemy z Lengletem, starym Pique i wiecznie kontuzjowanym Umtitim, jako podstawowy PO pewnie będzie grać mocno przeciętny Roberto, na LO będzie grać cały sezon Alba który już nie daje rady w najważniejszych meczach. Miał przyjść VDB, Wijnaldum, Depay, Garcia a skończy się na tym że nikt tu nie przyjdzie
0
Zdecydowanie Depay. Zna się z Koemanem z reprezentacji, utrzymuje w miarę wysoki poziom od paru sezonów i jest zdecydowanie tańszy od Lautaro który zagrał dobre pół sezonu a trzeba będzie za niego zapłacić około 80 mln
1
Wijnaldum witamy
8
Czyli już znamy zwycięzcę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Tobi23 no właśnie trochę kiepsko z miejscem w podstawowej 11, dla mnie problemem jest Griezmann który nie powinien w ogóle do nas przechodzić
0
Thiago, Depay, Garcia, Gaya i będę zadowolony z naszych transferów
0
Ale gol Ansu :D czapki z głów
2
Widzę że w przyszłym sezonie będziemy grali z 4 dziesiątkami. Ciekawe jak ten Koeman będzie chciał pomieścić na Boisku Messiego, Cou, Griezmanna i Depaya skoro wszyscy grają na jednej pozycji. Znowu będziemy mieli najdroższą ławkę rezerwowych
11
O jprdl publicznie taka krytyka o Bartomeu ze strony co by nie było największej legendy w historii klubu. Mam nadzieję że to doprowadzi do rezygnacji tego barana
9
Jeśli zostanie to nie wyobrażam sobie żeby dalej był kapitaniem. Jest wielkim piłkarzem ale nie ma charakteru i osobowości żeby nosić opaskę. Według mnie nigdy nie powinien jej dostać
2
Fc Barcelona codziennieee niskie ceny
17
Niech już ta cała szopka się skończy. Jutro zaczyna się presezon a my ani nie możemy nikogo sprzedać ani kupić bo wszystko się kręci wokół Messiego. Jeśli tak bardzo chce odejść to niech mu pozwolą, city niech daje 150 mln + Bernardo i Garcię i do widzenia. Po odejściu Leo może w końcu zaczęlibyśmy budować drużyne w oparciu o cały zespół a nie jednego zawodnika
3
"Nie wiadomo też, jak pomocnik odnalazłby się w drugiej linii Dumy Katalonii, zwłaszcza mając takich konkurentów jak Frenkie de Jong, Sergio Busquets i Miralem Pjanić". Bez urazy ale w tej chwili Busquets nie jest ani troszkę konkurencją dla Wijnalduma. Dalej nie rozumiem dlaczego Koeman chce się pozbyć Suareza a zostawić tragicznego Busiego
1
Klub nie jest przekonany co do Gabriela Jesusa xD dobrze że są przekonani do Lautaro który w większości meczów Interu był najsłabszy na boisku a niektóre mecze zaczynał na ławie. Jeśli city faktycznie złożyłoby taką ofertę to grzechem by było z niej nie skorzystać
4
Skoro Messi odchodzi to niech powie publicznie że ten prezydent to żart. I tak nie ma już nic do stracenia
9
Ja cały czas wierzę że to działanie Messiego spowoduje rezygnacje Bartomeu a Leo zostanie w Barcelonie. Królu usuń tego idiote ze stanowiska i poprowadź Barce do odbudowania w tym ciężkim okresie
4
Jprdl przecież jak to się potwierdzi to Bartomeu będzie musiał chodzić jak Łukaszenka w kamizelce kuloodpornej i z karabinem maszynowym. Jeśli Messi rzeczywiście teraz odejdzie to będziemy w większej dupie niż real po stracie Ronaldo. Nikt w zespole nie da nam tyle jakości co Leo
3
Jaki zmiennik na LO, to Alba powinien być zmiennikiem a my powinniśmy szukać nowego podstawowego LO
50
Jeśli Busquets zostanie to będzie jakaś kpina. Pozbywamy się Suareza który przynajmniej w lidze mógłby nam jeszcze pomóc a zostawiamy paralityka Busquetsa który aktualnie jest za słaby żeby grać w lidze z levante
2
Jeśli zostanie to ok, z dwójki naszych LO zdecydowanie powinien odejść Firpo, Alba jest jaki jest ale na pewno będzie w stanie dać jeszcze sporo drużynie. Dla mnie priorytetami do odejścia są Busi, Rakitic, Vidal i Roberto
2
I dobrze. Brać Grimaldo z benfiki
1
Za rok kończy się mu kontrakt więc lepiej sprzedać go teraz i na nim zarobić niż za rok puścić go za darmo a do tego ma za dużą pensje jak na rezerwowego. Na nową 9 ja bym widział Lukaku który jest o wiele lepszy od tego Lautaro
0
VDB, Wijnaldum, Depay, może jeszcze Van dijk i będziemy mieli drugą Holandie w Barcelonie xD
3
Na cholere nam Wijnaldum który ma 29 lat, już kupiliśmy 30 letniego Pjanicia. O wiele bardziej chciałbym zobaczyć u nas Aouara
1
Powodzenia Ronald! Oby pokazał że ma charakter i odsunął te wszystkie wypalone gwiazdki od składu oraz postawił na młodych którym chce się grać.