BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ku*wa to el Mundo to mnie już tak irytuje że szok, niech się zajmą swoim Realem i kontraktem Ramosa który stamtąd zaraz odejdzie i dopiero będzie tam płacz a nie się wpierdzielają w sprawy Barcy. Szmatławiec jeden
0
Czemu De jong gra tak bardzo z tyłu? Prawie jak obrońca
17
Tusquets to taki sam ch*j jak Bartomeu. Aż się boję pomyśleć co by było gdyby zarządzał klubem do końca sezonu
7
Mam nadzieję że dostaną dzisiaj od nas porządny oklep, Bilbao to jedna z 3 drużyn z ligi których najbardziej nie lubię
3
Mi osobiście podczas meczów Barcy brakuje takiego spikera jak w Monachium albo Madrycie który mówiłby o każdym golu. Dodałoby to jeszcze fajniejszego klimatu kiedy kibice wróciliby na stadion
2
@Totti94 chodziło o Frana Garcię, który strzelił gola dla Rayo
12
Bardziej liczę że Ansu już wtedy wróci
1
Znając inteligencję Koemana to Pedri znowu pewnie zagra prawie 90 minut a Puig w nagrodę za ostatniego gola zagra max 5 minut
1
Braithwaite jest a Konrada brak. To już są jakieś nie śmieszne żarty
21
Puig w 3 minuty zrobił więcej niż mistrz świata Griezmann przez 88
4
Jprdl znowu wchodzi ten portugalski nieudacznik, po co Koeman w ogóle go wpuszcza, przecież on nie daje zupełnie NIC gdy wchodzi na boisko. 100 razy lepiej byłoby dawać szanse Konradowi
5
Dobrze że nie żadna drużyna z division B bo gra na tamtych boiskach to jakiś dramat
3
Konrad na stałe do pierwszej 11 a Trincao z powrotem do Bragi
0
W tej drużynie to chyba nikt nie umie karnych strzelać
2
Czemu Alejandro Balde nie został powołany, już lepiej jemu dać szansę niż temu cieniasowi Firpo
2
Odstawić go na stałe od pierwszej 11 i dać na jego miejsce Umtitiego i modlić się żeby nie miał problemów zdrowotnych
23
60 dodatkowych minut w nogach i gówno z tego jest, tylko jeszcze większe zmęczenie i ryzyko kontuzji. A Messiemu się nie dziwię że go nerwy poniosły i wyprowadził 2 sierpy tamtemu, na taką grę każdy by się wku*wił
8
Alba miał udział przy 4 zdobytych bramkach. Co za zawodnik
0
@fryc_86 Myślę że taki chłopak który się nazywa Riqui Puig mógłby coś ciekawego wnieść do gry
1
Koeman to chyba zapomniał że w meczu można robić zmiany
4
Spokojnie, przecież zaraz wejdzie nasza tajna broń Braithwaite i nasz as w tali Trincao
2
W tym meczu to mamy więcej szczęścia niż umiejętności
0
Ale nas cisną pressingiem, aż z połowy nie umiemy wyjść. Przypominają się od razu klęski w LM z ostatnich lat
7
A znając życie w marcu sytuacja będzie taka sama jak teraz i przełożą na czerwiec
44
Courtois, Lloris i Navas przed Ter stegen i Oblakiem XD
16
Za Trincao już dawno powinien wchodzić De la fuente albo właśnie Collado. Z Portugalczyka nie ma naprawdę żadnego pożytku więc nie rozumiem dlaczego Konrad i Alex nie dostają szans
5
Ja pierdziele podróbka Andre Gomesa wchodzi i ma zrobić różnice na boisku XD
6
Na co ten Koeman czeka, na dogrywkę? Niech w końcu wpuści tego Puiga na to boisko
2
Alba jako naczelny amigos Messiego z taką grą chyba chce dołączyć do niego na trybuny
2
W końcu wraca stary dobry Messi