3

Ku*wa to el Mundo to mnie już tak irytuje że szok, niech się zajmą swoim Realem i kontraktem Ramosa który stamtąd zaraz odejdzie i dopiero będzie tam płacz a nie się wpierdzielają w sprawy Barcy. Szmatławiec jeden

0

Czemu De jong gra tak bardzo z tyłu? Prawie jak obrońca

17

Tusquets to taki sam ch*j jak Bartomeu. Aż się boję pomyśleć co by było gdyby zarządzał klubem do końca sezonu

7

Mam nadzieję że dostaną dzisiaj od nas porządny oklep, Bilbao to jedna z 3 drużyn z ligi których najbardziej nie lubię

3

Mi osobiście podczas meczów Barcy brakuje takiego spikera jak w Monachium albo Madrycie który mówiłby o każdym golu. Dodałoby to jeszcze fajniejszego klimatu kiedy kibice wróciliby na stadion

2

@Totti94 chodziło o Frana Garcię, który strzelił gola dla Rayo

12

Bardziej liczę że Ansu już wtedy wróci

1

Znając inteligencję Koemana to Pedri znowu pewnie zagra prawie 90 minut a Puig w nagrodę za ostatniego gola zagra max 5 minut

1

Braithwaite jest a Konrada brak. To już są jakieś nie śmieszne żarty

21

Puig w 3 minuty zrobił więcej niż mistrz świata Griezmann przez 88

4

Jprdl znowu wchodzi ten portugalski nieudacznik, po co Koeman w ogóle go wpuszcza, przecież on nie daje zupełnie NIC gdy wchodzi na boisko. 100 razy lepiej byłoby dawać szanse Konradowi

5

Dobrze że nie żadna drużyna z division B bo gra na tamtych boiskach to jakiś dramat

3

Konrad na stałe do pierwszej 11 a Trincao z powrotem do Bragi

0

W tej drużynie to chyba nikt nie umie karnych strzelać

2

Czemu Alejandro Balde nie został powołany, już lepiej jemu dać szansę niż temu cieniasowi Firpo

2

Odstawić go na stałe od pierwszej 11 i dać na jego miejsce Umtitiego i modlić się żeby nie miał problemów zdrowotnych

23

60 dodatkowych minut w nogach i gówno z tego jest, tylko jeszcze większe zmęczenie i ryzyko kontuzji. A Messiemu się nie dziwię że go nerwy poniosły i wyprowadził 2 sierpy tamtemu, na taką grę każdy by się wku*wił

8

Alba miał udział przy 4 zdobytych bramkach. Co za zawodnik

0

@fryc_86 Myślę że taki chłopak który się nazywa Riqui Puig mógłby coś ciekawego wnieść do gry

1

Koeman to chyba zapomniał że w meczu można robić zmiany

4

Spokojnie, przecież zaraz wejdzie nasza tajna broń Braithwaite i nasz as w tali Trincao

2

W tym meczu to mamy więcej szczęścia niż umiejętności

0

Ale nas cisną pressingiem, aż z połowy nie umiemy wyjść. Przypominają się od razu klęski w LM z ostatnich lat

7

A znając życie w marcu sytuacja będzie taka sama jak teraz i przełożą na czerwiec

44

Courtois, Lloris i Navas przed Ter stegen i Oblakiem XD

16

Za Trincao już dawno powinien wchodzić De la fuente albo właśnie Collado. Z Portugalczyka nie ma naprawdę żadnego pożytku więc nie rozumiem dlaczego Konrad i Alex nie dostają szans

5

Ja pierdziele podróbka Andre Gomesa wchodzi i ma zrobić różnice na boisku XD

6

Na co ten Koeman czeka, na dogrywkę? Niech w końcu wpuści tego Puiga na to boisko

2

Alba jako naczelny amigos Messiego z taką grą chyba chce dołączyć do niego na trybuny

2

W końcu wraca stary dobry Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?