BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gorszą wiadomością od kontuzji Araujo jest to że za niego będzie musiał grać szaman Umtiti
6
No i git, dawać tu już tego Laporte i niech nas znowu wprowadzi na odpowiednie tory
2
Może od razu przełożyć wybory na czerwiec i do końca sezonu zostańmy bez prezydenta, a te leszcze typu Ala, Rousaud i tak nie mają żadnych szans więc mogą się już wycofać jak im nie odpowiada. W grze są tylko Font i Laporta
6
@PatrychoO Akurat Neymar miał całkiem dobry 2020 rok, ciągnął psg do finału LM i w tej edycji jest jednym z najlepszych strzelców. Bardziej mnie zastanawia obecność Ronaldo
5
Trzeba niestety zrozumieć że aktualnie 1:0 z huescą na wyjeździe to jest max tego zespołu, trzeba czasu na lepsze czasy. A Braithwaita to możemy tam dzisiaj zostawić, huesca to idealny poziom dla niego
6
@Vhaeraun Raczej 14/15
5
Costa jest do wzięcia za darmo, brać go na 9 do końca tego sezonu i sprzedać tego cieniasa Brajtłajta bo to wstyd żeby taki koleś nosił w tym klubie koszulkę z numerem 9
0
Kurde ale przecież Brajtłajt jest w znakomitej formie i to nasz kluczowy zawodnik oraz tajna broń do pokonania psg
6
Oficjalnie : Leo Messi był na zakupach w supermarkecie
3
Braithwaite w znakomitej formie? No nie rozśmieszajcie mnie, chłop który ma problem żeby na pustaka trafić do bramki, zaangażowania mu nie można odmówić ale to wciąż nie jest zawodnik na Barcelone, z nim w składzie mamy ograć psg z Neymarem i Mbappe? Nie bądźmy śmieszni
0
Teraz to sobie mogą mieć wątpliwości, przyjdzie nowy prezydent, dyrekcja sportowa i oni będą decydować kogo kupić a kogo nie
2
Zdrowych i spokojnych świąt dla całej społeczności :)
VeB
0
Nie ma ch*ja że Laporta tego nie wygra
1
UNICEF z przodu koszulki kojarzy mi się z najlepszymi czasami Barcy
3
Do najgorszych dodałbym jeszcze Koemana i jego zmiany. Czemu nie wpuścił Konrada tylko Trincao który kompletnie nic nie wnosi do gry, czemu nie wpuścił wcześniej Pjanica i czemu zamiast wprowadzić na boisko Puiga to on Mingueze do pomocy przesunął
1
Co ten Koeman odwala, niech może jeszcze Firpo wejdzie na boisko
0
Trincao ma być wzmocnieniem z ławki XD
0
Czemu bez De Jonga? Przecież ostatnio naprawdę grał dobrze, w dodatku Pedri na defensywnym pomocniku a Coutinho pewnie znowu na LS. Coraz mniej rozumiem wybory Koemana
3
No i dobrze, Araujo na stałe do pierwszej 11 a Lenglet out po sezonie
0
Co ten Griezmann ma na łbie xd myślałem że to jakaś dziewczyna gra
0
Jak ja nienawidzę jak Gazda komentuje
2
Miałem sen, piękny sen a w tym śnie Barca wygrała LM a Messi uśmiechnięty od ucha do ucha podnosił do góry puchar. Później się niestety obudziłem
2
Dla mnie Koeman to jest trener typowo do reprezentacji a nie do klubu, myślę że będzie tu max do końca tego sezonu ale nie zdziwie się jak nowy zarząd go wywali w styczniu jeśli cały czas będziemy tracić punkty w lidze i grać taką padake jak w ostatnim meczu z levante
51
Jednak Neymar wróci na camp nou xd
0
Dawać Bayern, jak odpadać to z najlepszymi
3
3 dziesiątki w ataku i Lenglet w obronie to kryminał, zgłaszam sprawę do plokułatuły
20
Żadnego Lengleta w podstawie, chłop gra taki kryminał że gra z nim to jak samobójstwo, to samo gra z 4 dziesiątkami z przodu
Mats
Dest Araujo Umtiti Alba
Alena De jong
Messi Puig De la fuente
Braithwaite
1
Mats
Dest Araujo Umtiti Alba
Alena De jong
Messi Puig De la fuente
Braithwaite
Tak bym to widział
1
Z pustego to i Salamon nie naleje, nie mamy dobrych obrońców, nie mamy dobrego napastnika, obaj skrzydłowi są kontuzjowani to o czym tu rozmawiać. A do tego Koeman cały czas upiera się przy systemie 4-2-3-1 w którym ponoć nie ma miejsca dla Puiga który wczoraj w 25 minut zrobił więcej niż te wszystkie gwiazdeczki na które uparcie stawia Koeman z De jongiem na czele
10
Dobrze że wrócił bo na gre Lengleta nie da się patrzeć. Mam nadzieję że Umtiti zagra w niedzielę w podstawie a Lenglet pójdzie tam gdzie jego miejsce, na ławę