0

Gorszą wiadomością od kontuzji Araujo jest to że za niego będzie musiał grać szaman Umtiti

6

No i git, dawać tu już tego Laporte i niech nas znowu wprowadzi na odpowiednie tory

2

Może od razu przełożyć wybory na czerwiec i do końca sezonu zostańmy bez prezydenta, a te leszcze typu Ala, Rousaud i tak nie mają żadnych szans więc mogą się już wycofać jak im nie odpowiada. W grze są tylko Font i Laporta

6

@PatrychoO Akurat Neymar miał całkiem dobry 2020 rok, ciągnął psg do finału LM i w tej edycji jest jednym z najlepszych strzelców. Bardziej mnie zastanawia obecność Ronaldo

5

Trzeba niestety zrozumieć że aktualnie 1:0 z huescą na wyjeździe to jest max tego zespołu, trzeba czasu na lepsze czasy. A Braithwaita to możemy tam dzisiaj zostawić, huesca to idealny poziom dla niego

6

@Vhaeraun Raczej 14/15

5

Costa jest do wzięcia za darmo, brać go na 9 do końca tego sezonu i sprzedać tego cieniasa Brajtłajta bo to wstyd żeby taki koleś nosił w tym klubie koszulkę z numerem 9

0

Kurde ale przecież Brajtłajt jest w znakomitej formie i to nasz kluczowy zawodnik oraz tajna broń do pokonania psg

6

Oficjalnie : Leo Messi był na zakupach w supermarkecie

3

Braithwaite w znakomitej formie? No nie rozśmieszajcie mnie, chłop który ma problem żeby na pustaka trafić do bramki, zaangażowania mu nie można odmówić ale to wciąż nie jest zawodnik na Barcelone, z nim w składzie mamy ograć psg z Neymarem i Mbappe? Nie bądźmy śmieszni

0

Teraz to sobie mogą mieć wątpliwości, przyjdzie nowy prezydent, dyrekcja sportowa i oni będą decydować kogo kupić a kogo nie

2

Zdrowych i spokojnych świąt dla całej społeczności :)
VeB

0

Nie ma ch*ja że Laporta tego nie wygra

1

UNICEF z przodu koszulki kojarzy mi się z najlepszymi czasami Barcy

3

Do najgorszych dodałbym jeszcze Koemana i jego zmiany. Czemu nie wpuścił Konrada tylko Trincao który kompletnie nic nie wnosi do gry, czemu nie wpuścił wcześniej Pjanica i czemu zamiast wprowadzić na boisko Puiga to on Mingueze do pomocy przesunął

1

Co ten Koeman odwala, niech może jeszcze Firpo wejdzie na boisko

0

Trincao ma być wzmocnieniem z ławki XD

0

Czemu bez De Jonga? Przecież ostatnio naprawdę grał dobrze, w dodatku Pedri na defensywnym pomocniku a Coutinho pewnie znowu na LS. Coraz mniej rozumiem wybory Koemana

3

No i dobrze, Araujo na stałe do pierwszej 11 a Lenglet out po sezonie

0

Co ten Griezmann ma na łbie xd myślałem że to jakaś dziewczyna gra

0

Jak ja nienawidzę jak Gazda komentuje

2

Miałem sen, piękny sen a w tym śnie Barca wygrała LM a Messi uśmiechnięty od ucha do ucha podnosił do góry puchar. Później się niestety obudziłem

2

Dla mnie Koeman to jest trener typowo do reprezentacji a nie do klubu, myślę że będzie tu max do końca tego sezonu ale nie zdziwie się jak nowy zarząd go wywali w styczniu jeśli cały czas będziemy tracić punkty w lidze i grać taką padake jak w ostatnim meczu z levante

51

Jednak Neymar wróci na camp nou xd

0

Dawać Bayern, jak odpadać to z najlepszymi

3

3 dziesiątki w ataku i Lenglet w obronie to kryminał, zgłaszam sprawę do plokułatuły

20

Żadnego Lengleta w podstawie, chłop gra taki kryminał że gra z nim to jak samobójstwo, to samo gra z 4 dziesiątkami z przodu
Mats
Dest Araujo Umtiti Alba
Alena De jong
Messi Puig De la fuente
Braithwaite

1

Mats
Dest Araujo Umtiti Alba
Alena De jong
Messi Puig De la fuente
Braithwaite
Tak bym to widział

1

Z pustego to i Salamon nie naleje, nie mamy dobrych obrońców, nie mamy dobrego napastnika, obaj skrzydłowi są kontuzjowani to o czym tu rozmawiać. A do tego Koeman cały czas upiera się przy systemie 4-2-3-1 w którym ponoć nie ma miejsca dla Puiga który wczoraj w 25 minut zrobił więcej niż te wszystkie gwiazdeczki na które uparcie stawia Koeman z De jongiem na czele

10

Dobrze że wrócił bo na gre Lengleta nie da się patrzeć. Mam nadzieję że Umtiti zagra w niedzielę w podstawie a Lenglet pójdzie tam gdzie jego miejsce, na ławę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?