0

Wchodzi kolejny wirtuoz w obronie żeby nie było za nudno w końcówce

0

Ale ten Araujo gra tragicznie po tej kontuzji

0

@bz1992 Jeśli przejdzie tą operacje to w przyszłości może się to okazać tragiczne w skutkach dla jego kariery. Umtiti też w tym wieku przeszedł operacje usunięcia łąkotki i teraz ma takie problemy z kolanami że praktycznie nie może grać

2

Najlepiej jakby się wykartkowali w meczu z Villarrealem i pauzowali z granadą, bo później gramy z Valencią i Atletico więc muszą być wtedy dostępni

2

Nie no szanujemy się, Messi zagrał świetnie ale to De jong zasłużył na MVP tego meczu

0

Pique powinien zakończyć karierę po tym sezonie. Ma coraz więcej problemów z kolanami i nie powinien rozmieniać się na drobne

1

Powinien czerwoną ten pajac dostać. Niesamowicie irytujący piłkarz

0

Ale ten Juventus jest fatalnie zarządzany. Zamiast sprzedać tych starszych graczy z Ronaldo na czele i kupić młodych perspektywicznych to oni chcą kupić Aguero po 30

0

@BarcaInfo haha jeszcze się sezon 20/21 nie skończył a oni już publikują stroje na sezon 22/23

3

Mnie ciekawi przypadek Herthy Berlin, jakby nie patrzeć klubu ze stolicy Niemiec, w innych krajach kluby ze stolicy są dobre albo bardzo dobre a w Niemczech Hertha słabiutka.

2

Przecież jak do realu trafi Mbappe a do nas nie przyjdzie Haaland to nam odjadą na lata świetlne. Już teraz z nimi nie możemy wygrać a co dopiero jak tam będzie jeszcze Mbappe

1

Ciekaw jestem czy jeśli nie wygramy ligi i przegramy puchar króla to Laporta zostawi Koemana na jeszcze jeden sezon. Niby wyniki by go nie broniły bo przegrałby praktycznie wszystkie ważne mecze w tym sezonie, ale wiadomo jaką kadrę dostał i jednak coś udało mu się zrobić z tym zespołem, więc ja bym mu dał jeszcze jeden sezon ale zobaczymy co Laporta zdecyduje

4

Mam nadzieję że Laporta nie przedłuży kontraktu z Dembele. Gościu zagra raz na jakiś czas w miarę dobry mecz i jaki to nie jest dobry, a w większości meczów w sezonie albo jest niewidoczny albo jest kontuzjowany albo marnuje setki. Sprzedać go w lato póki jeszcze się nie połamał i będzie można na nim chociaż w miarę zarobić

1

Cytując klasyka. Pierd*lne sobie whisky, bo co mi zostało

2

W końcu czerwona kartka dla tego pajaca

26

Jak ten Griezmann 3 razy został ojcem to ja nwm

2

Ale by było zajebiscie jakby Laporta w lato pogonił całą francuską kolonie z Griezmannem, Dembele, Umtitim i Lengletem

0

@ParlesCuyol5 Wejdzie na max 5 minut

0

Najgorsze jest że my nawet nie mamy kogo wpuścić z ławki żeby zrobił różnice w takim meczu bo mamy tak chu*ową kadrę

3

Skład jak najbardziej na plus. Mam nadzieję że dzisiaj w końcu ich pokonamy i pokażemy im miejsce w szeregu

3

Z okazji że dzisiaj el clasico przypomniał mi się taki żart :
Podnosi się kurtyna i widać real madryt z trzema pucharami. Jaki to film?
Mission Impossible

1

De jong dzisiaj do pomocy, Araujo do obrony a Griezmann na ławę i będzie git

0

Mam nadzieję że wyjdziemy jutro właśnie w takim ustawieniu jak zaprezentował sport. De jong do pomocy a Griezmann ma ławe

0

Witam serdecznie wszystkich po tygodniowym zawieszeniu ( oczywiście całkowicie nie zasłużonym) i życzę wszystkim miłego dnia.
No może prawie wszystkim :)

4

@Chwytak Nie ładnie tak siebie obrażać hehe

1

@danio1899 no masz na tiki tace i na rmpl też piszą że na miesiąc

13

Raiola i ojciec Haalanda w Barcelonie, real traci Ramosa na miesiąc. Cóż za wspaniały dzień, a dopiero jest przed 15 :)

3

@Kubsoleon niestety ale dopiero w poniedziałek :)

6

Bardzo mnie to cieszy że nie klęknęli

7

Wiadomo że nic nie wiadomo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?