BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wchodzi kolejny wirtuoz w obronie żeby nie było za nudno w końcówce
0
Ale ten Araujo gra tragicznie po tej kontuzji
0
@bz1992 Jeśli przejdzie tą operacje to w przyszłości może się to okazać tragiczne w skutkach dla jego kariery. Umtiti też w tym wieku przeszedł operacje usunięcia łąkotki i teraz ma takie problemy z kolanami że praktycznie nie może grać
2
Najlepiej jakby się wykartkowali w meczu z Villarrealem i pauzowali z granadą, bo później gramy z Valencią i Atletico więc muszą być wtedy dostępni
2
Nie no szanujemy się, Messi zagrał świetnie ale to De jong zasłużył na MVP tego meczu
0
Pique powinien zakończyć karierę po tym sezonie. Ma coraz więcej problemów z kolanami i nie powinien rozmieniać się na drobne
1
Powinien czerwoną ten pajac dostać. Niesamowicie irytujący piłkarz
0
Ale ten Juventus jest fatalnie zarządzany. Zamiast sprzedać tych starszych graczy z Ronaldo na czele i kupić młodych perspektywicznych to oni chcą kupić Aguero po 30
0
@BarcaInfo haha jeszcze się sezon 20/21 nie skończył a oni już publikują stroje na sezon 22/23
3
Mnie ciekawi przypadek Herthy Berlin, jakby nie patrzeć klubu ze stolicy Niemiec, w innych krajach kluby ze stolicy są dobre albo bardzo dobre a w Niemczech Hertha słabiutka.
2
Przecież jak do realu trafi Mbappe a do nas nie przyjdzie Haaland to nam odjadą na lata świetlne. Już teraz z nimi nie możemy wygrać a co dopiero jak tam będzie jeszcze Mbappe
1
Ciekaw jestem czy jeśli nie wygramy ligi i przegramy puchar króla to Laporta zostawi Koemana na jeszcze jeden sezon. Niby wyniki by go nie broniły bo przegrałby praktycznie wszystkie ważne mecze w tym sezonie, ale wiadomo jaką kadrę dostał i jednak coś udało mu się zrobić z tym zespołem, więc ja bym mu dał jeszcze jeden sezon ale zobaczymy co Laporta zdecyduje
4
Mam nadzieję że Laporta nie przedłuży kontraktu z Dembele. Gościu zagra raz na jakiś czas w miarę dobry mecz i jaki to nie jest dobry, a w większości meczów w sezonie albo jest niewidoczny albo jest kontuzjowany albo marnuje setki. Sprzedać go w lato póki jeszcze się nie połamał i będzie można na nim chociaż w miarę zarobić
1
Cytując klasyka. Pierd*lne sobie whisky, bo co mi zostało
2
W końcu czerwona kartka dla tego pajaca
26
Jak ten Griezmann 3 razy został ojcem to ja nwm
2
Ale by było zajebiscie jakby Laporta w lato pogonił całą francuską kolonie z Griezmannem, Dembele, Umtitim i Lengletem
0
@ParlesCuyol5 Wejdzie na max 5 minut
0
Najgorsze jest że my nawet nie mamy kogo wpuścić z ławki żeby zrobił różnice w takim meczu bo mamy tak chu*ową kadrę
3
Skład jak najbardziej na plus. Mam nadzieję że dzisiaj w końcu ich pokonamy i pokażemy im miejsce w szeregu
3
Z okazji że dzisiaj el clasico przypomniał mi się taki żart :
Podnosi się kurtyna i widać real madryt z trzema pucharami. Jaki to film?
Mission Impossible
1
De jong dzisiaj do pomocy, Araujo do obrony a Griezmann na ławę i będzie git
0
Mam nadzieję że wyjdziemy jutro właśnie w takim ustawieniu jak zaprezentował sport. De jong do pomocy a Griezmann ma ławe
0
Witam serdecznie wszystkich po tygodniowym zawieszeniu ( oczywiście całkowicie nie zasłużonym) i życzę wszystkim miłego dnia.
No może prawie wszystkim :)
4
@Chwytak Nie ładnie tak siebie obrażać hehe
1
@danio1899 no masz na tiki tace i na rmpl też piszą że na miesiąc
13
Raiola i ojciec Haalanda w Barcelonie, real traci Ramosa na miesiąc. Cóż za wspaniały dzień, a dopiero jest przed 15 :)
3
@Kubsoleon niestety ale dopiero w poniedziałek :)
6
Bardzo mnie to cieszy że nie klęknęli
7
Wiadomo że nic nie wiadomo :)