0

Chłopie, przecież jego za rok już tu nie będzie xD

0

I bardzo dobrze, tak jak Abidal był świetnym zawodnikiem tak był beznadziejnym dyrektorem sportowym. Ja bym chciał zobaczyć na tym stanowisku Monchiego z Sevilli, ale przy Bartomeu to raczej nie realne

3

szeroko zakrojona restrukturyzacja w pierwszym zespole do której dojdzie na podstawie porozumienia między obecną dyrekcją sportową i nowym trenerem. "obecną dyrekcją sportową" i dalej już można nie czytać

0

Masakra, co za ch*je

0

Mam nadzieję że wybory będą w listopadzie, bo na to żeby Bartomeu teraz podał się do dymisji i od razu ogłosił nowe wybory raczej nie ma co liczyć. Jest za dużą kanalią żeby to zrobić

2

Mam ogromną nadzieję że Koeman nie będzie chciał odejść z reprezentacji i jednak się nie zgodzi. Dla mnie Pochettino byłby o wiele lepszą opcją, w klubie jest potrzebna rewolucja i uważam że nie bał by się odsunąć od 1 składu tych świętych krów w przeciwieństwie do Koemana

0

Po odejściu Busquetsa co jest absolutnym obowiązkiem De jong na pewno by przy nim odżył, co nie zmienia faktu że Koeman i tak raczej nie odjedzie z reprezentacji przed euro

0

Albe, Suareza i Pique bym zostawił jako rezerwowych żeby grali w mniej ważnych meczach. W pierwszej kolejności bym się pożegnał z Busquetsem, Vidalem, Rakiticem, Umtitim i Roberto

1

Nie wiem kto to jest ale dobrze gada

7

O wiele bardziej chciałbym przeczytać że Bartomeu opróżnił już swoje biuro i nie wróci już do klubu

3

@Dari0G Zarząd wybrał Setiena na trenera, zarząd wydał pół miliarda na transfery które nie wnoszą zupełnie nic do zespołu, więc myślę że warto by było się z nimi pożegnać

63

Duży szacun dla Pique za ten wywiad, nie pierdoli jakiś głupot tylko po męsku mówi że dla dobra klubu może odejść oraz że zarząd jest do wyjebania. Ja się natomiast najbardziej boję że Messi już nie wytrzyma takiego upokorzenia i odejdzie

0

Hahaha Cou nam wjebał

2

Setien to i tak twoje ostatnie minuty na ławce, błagam cię wpuść Dembele, Fatiego i Puiga

0

W 2013 przegraliśmy 7:0 w dwumeczu a dzisiaj nie zdziwie się jeśli przegramy 7:1

1

Masakra, ale oni nam wpie*dolom dzisiaj nie miłosiernie

1

Uwaga! Dobry farmer jest do wzięcia, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z klubem Fc Barcelona

44

Abstrachując od tego że to raczej transfer z kategorii science fiction to ja chciałbym zobaczyć Ronaldo i Messiego w jednej drużynie, a ten transfer byłby najgłośniejszym w historii. Legenda realu przeszła by do Barcy. To by była idealna zemsta za Figo i niesamowity płacz białych :D

1

Oddać filmowca do Paryża i brać Neymara. Właśnie takiego zawodnika potrzebujemy, który potrafi być liderem na boisku i weźmie odpowiedzialność na swoje barki, a z Griezmanna i tak nie ma żadnego pożytku

3

Mam ogromną nadzieję że Setien nie zostanie na następny sezon. Po tym jak nie pozwolił Puigowi i Fatiemu pomóc Barcy b żeby następnie opluć ich w meczu z Napoli i cały mecz trzymać ich na ławce całkowicie stracił moją sympatię

0

Coutinho w pomocnikach? Jak to, to jest przecież lewy skrzydłowy

54

Najgorsze to Setien. Jego zmiany wolały o pomstę do nieba, nie pozwolił Puigowi i Fatiemu pomóc Barcy b w awansie tylko po to żeby cały mecz z Napoli przesiedzieli na ławce. Żenada

3

Monchu haha, a on nie wie że mamy na ławce Fatiego albo Puiga? Co za trener...

0

@SzalenstwoBarcy jego zadaniem jest przede wszystkim napędzanie akcji do przodu, strzelanie goli i asystowanie bo to jest napastnik

0

Jezu niech w końcu wejdą Fati i Puig żeby ożywić troche gre bo Griezmanna to tak jakby w ogóle na boisku nie było

2

Mam nadzieję że po przerwie Puig wejdzie a Rakitic to najlepiej niech już idzie na emeryturę do Sevilli

0

Na varze chyba Lahoz siedzi

2

To co zrobił teraz Messi zasługuje tylko na wielkie wow

2

Setien znowu pokazuje że nie ma jaj wystawiając Rakitica kosztem Puiga, a jak jeszcze Griezmann będzie grał na LS to już w ogóle będzie parodia

6

Real odpadł, Cristiano odpadł, cóż za piękny początek weekendu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?