10

Varane jest dzisiaj moim bohaterem :D

8

Ale on sobie zniszczył karierę tym transferem. Grał w topowej lidze, razem z Messim i Suarezem tworzyli zabójcze trio a kiedy odchodził był w szczytowej formie w karierze, niestety skusiły go pieniądze i teraz gra w ogórkowej lidze

11

Mam nadzieję że z Napoli od początku zagra Puig a nie Rakitic. Jego czas już minął a Riqui daje nam bardzo dużo w pomocy

1

Chciałbym być Dembele ponieważ on nie robi za wiele, cały czas odpoczywa a kasa na konto mu spływa :)

10

@Mazi A ja uważam że trzeba znaleźć kandydata do zastąpienia Erica Abidala

27

De Jong, Puig i Pjanic to powinna być pomoc na następny sezon

1

@jakub1906 trener chyba też nie wie bo oboje grają od pierwszej minuty :)

3

Jak dla mnie skład asa najlepszy tylko za Rakitica Puig i będzie git

2

Jeśli nie przyjdzie w tym roku to już w ogóle, za rok wybory które pewnie wygra Font a on mówił że na pewno nie sprowadzi Neymara

0

Jeśli Neymar z psg dojdą do finału to już w ogóle będą jaja, a co do nas to jeśli przejdziemy napoli to marnie nasze szanse widzę w spotkaniu z bayernem

1

Jazda z nimi ku*wa i niech spadają do segunda division

2

Niech zostanie i zetnie w końcu te włosy xd

0

Thiago który zrobiłby mega różnice w środku pola jest do wzięcia za 20-30 mln a oni się interesują Ndombele który tylko grzeje ławę w Tottenhamie

2

Jeśli Setien odejdzie jeszcze przed końcem sezonu to wcale mi nie będzie żal. Jak można wystawić do pomocy Vidala albo drewnianego Roberto kosztem Puiga który zagrał świetny mecz z atletico

1

@Midast Już to widzę jak Messi odchodzi do juve gdzie gra Ronaldo albo do psg grać w tej ogórkowej lidze xD

34

Wpuścił go na boisko dopiero w 90 minucie bo Suarez i Messi muszą spędzać jak najwięcej czasu razem na murawie. Wczoraj i Fati i Griezmann powinni się pojawić na boisku pół godziny wcześniej

2

To są jaja jakieś 70 minuta, remis 2:2 i żadnej ofensywnej zmiany

9

Griezmann 2 mecz z rzędu ława, tego bym się nie spodziewał ale to dobrze bo i tak nic nie wnosił do ofensywy

2

Mam nadzieję że chociaż herbu nie będzie całował po tym jak kiedyś powiedział że jego marzeniem jest gra w realu

0

Mimo wszystko życzę mu powrotu formy i jak najlepszych występów. To że oddaliśmy Arthura to nie jego wina tylko tej kanali Bartomeu

4

BARTOMEU OUT
BARTOMEU OUT
BARTOMEU OUT

4

Niech dziadek Setien dokończy ten sezon a od przyszłego dać szansę Pimiencie poprowadzić pierwszy zespół

9

Najlepsze : jeszcze tylko rok z tym zarządem
Najgorsze : trzeba się będzie męczyć z tym zarządem także w przyszłym sezonie

1

Bardzo się cieszę że Riqui i Ansu od pierwszej minuty, zasłużyli sobie na to

0

Błagam żeby tylko nie postawił dzisiaj na to pseudo trio MSG. Od pierwszej minuty powinien wyjść dzisiaj Ansu

1

Nie no beka no co xD co można więcej napisać, Bartomeu jest popier**lony i można się było spodziewać że zgodzi się na taką transakcję. Wielki Pjanic przychodzi bo Barcy, drżyj Europo

0

I pomyśleć że zarząd chciał go wysłać na wypożyczenie, Riqui obowiązkowo musi dostawać więcej minut bo dzięki niemu nasz środek pola żyje

1

Fati za Suareza od początku drugiej połowy!

0

Griezmann na skrzydle... Czarno to widzę

1

O ile się nie myle to w Dortmundzie padł bez bramkowy remis i tylko dzięki ter Stegenowi nie przegraliśmy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?