BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Varane jest dzisiaj moim bohaterem :D
8
Ale on sobie zniszczył karierę tym transferem. Grał w topowej lidze, razem z Messim i Suarezem tworzyli zabójcze trio a kiedy odchodził był w szczytowej formie w karierze, niestety skusiły go pieniądze i teraz gra w ogórkowej lidze
11
Mam nadzieję że z Napoli od początku zagra Puig a nie Rakitic. Jego czas już minął a Riqui daje nam bardzo dużo w pomocy
1
Chciałbym być Dembele ponieważ on nie robi za wiele, cały czas odpoczywa a kasa na konto mu spływa :)
10
@Mazi A ja uważam że trzeba znaleźć kandydata do zastąpienia Erica Abidala
27
De Jong, Puig i Pjanic to powinna być pomoc na następny sezon
1
@jakub1906 trener chyba też nie wie bo oboje grają od pierwszej minuty :)
3
Jak dla mnie skład asa najlepszy tylko za Rakitica Puig i będzie git
2
Jeśli nie przyjdzie w tym roku to już w ogóle, za rok wybory które pewnie wygra Font a on mówił że na pewno nie sprowadzi Neymara
0
Jeśli Neymar z psg dojdą do finału to już w ogóle będą jaja, a co do nas to jeśli przejdziemy napoli to marnie nasze szanse widzę w spotkaniu z bayernem
1
Jazda z nimi ku*wa i niech spadają do segunda division
2
Niech zostanie i zetnie w końcu te włosy xd
0
Thiago który zrobiłby mega różnice w środku pola jest do wzięcia za 20-30 mln a oni się interesują Ndombele który tylko grzeje ławę w Tottenhamie
2
Jeśli Setien odejdzie jeszcze przed końcem sezonu to wcale mi nie będzie żal. Jak można wystawić do pomocy Vidala albo drewnianego Roberto kosztem Puiga który zagrał świetny mecz z atletico
1
@Midast Już to widzę jak Messi odchodzi do juve gdzie gra Ronaldo albo do psg grać w tej ogórkowej lidze xD
34
Wpuścił go na boisko dopiero w 90 minucie bo Suarez i Messi muszą spędzać jak najwięcej czasu razem na murawie. Wczoraj i Fati i Griezmann powinni się pojawić na boisku pół godziny wcześniej
2
To są jaja jakieś 70 minuta, remis 2:2 i żadnej ofensywnej zmiany
9
Griezmann 2 mecz z rzędu ława, tego bym się nie spodziewał ale to dobrze bo i tak nic nie wnosił do ofensywy
2
Mam nadzieję że chociaż herbu nie będzie całował po tym jak kiedyś powiedział że jego marzeniem jest gra w realu
0
Mimo wszystko życzę mu powrotu formy i jak najlepszych występów. To że oddaliśmy Arthura to nie jego wina tylko tej kanali Bartomeu
4
BARTOMEU OUT
BARTOMEU OUT
BARTOMEU OUT
4
Niech dziadek Setien dokończy ten sezon a od przyszłego dać szansę Pimiencie poprowadzić pierwszy zespół
9
Najlepsze : jeszcze tylko rok z tym zarządem
Najgorsze : trzeba się będzie męczyć z tym zarządem także w przyszłym sezonie
1
Bardzo się cieszę że Riqui i Ansu od pierwszej minuty, zasłużyli sobie na to
0
Błagam żeby tylko nie postawił dzisiaj na to pseudo trio MSG. Od pierwszej minuty powinien wyjść dzisiaj Ansu
1
Nie no beka no co xD co można więcej napisać, Bartomeu jest popier**lony i można się było spodziewać że zgodzi się na taką transakcję. Wielki Pjanic przychodzi bo Barcy, drżyj Europo
0
I pomyśleć że zarząd chciał go wysłać na wypożyczenie, Riqui obowiązkowo musi dostawać więcej minut bo dzięki niemu nasz środek pola żyje
1
Fati za Suareza od początku drugiej połowy!
0
Griezmann na skrzydle... Czarno to widzę
1
O ile się nie myle to w Dortmundzie padł bez bramkowy remis i tylko dzięki ter Stegenowi nie przegraliśmy :)