45

Logika Setiena: Fati zagrał dobre spotkanie z leganes i strzelił bramkę to w nagrodę nie zagra ani minuty z sevilla bo mnie nie przekonał, Puig dał dobrą zmianę z leganes i nie bał się podejmować ryzyka to w następnym meczu dostanie około 5 minut. Więcej odwagi w podejmowaniu decyzji chłopie

4

Mam nadzieję że w meczu z athletikiem nie będziemy znowu skazani na pomoc Busquets, Rakitic, Vidal

7

Lautaro to na pewno nie jest crack, rozegrał pół sezonu dobrego a inter sobie życzy jeszcze 100 mln za niego haha

2

Wiem że Arthur jest jeszcze młody, ma potencjał ale aktualnie jest w tragicznej formie, nie wnosi nic do Lini pomocy a o prostopadłych zagraniach z jego strony można tylko pomarzyć. Zamiast Lautaro wolałbym 100 razy bardziej De Bruyne ale niestety nas na niego nie stać bo wydaliśmy 400 mln w błoto

8

To był kolejny mecz w którym Setien pokazał że jest trenerem który nie ma planu b i nie radzi sobie z drużynami z wyższej półki, najpierw Bilbao później Valencia, Real i teraz Sevilla. Nie da się wygrać meczu wykonując tylko milion podań bez konkretnych strzałów, a co do zmian to chyba każdy wie że powinien je zrobić szybciej i dać szansę także Fatiemu

0

Później mógł go jeszcze wprowadzić, a Fatiego oczywiście w ogóle nie wpuści bo po co. Zaczyna mnie już drażnić ten Setien

1

Czemu ten Setien nie robi kolejnych zmian, nich żesz on w końcu wpuści Fatiego i Puiga

4

Wobec braku De jonga nasza pomoc na ten mecz powinna się składać z Busquetsa, Vidala i Puiga

12

Po przerwie koniecznie Martin za filmowca

17

Niech Lautaro pogra jeszcze jeden sezon w Interze i udowodni swoją wartość. Powinniśmy się skupić na Neymarze bo na LS mamy największe braki, a na 9 może grać Martin któremu trzeba dawać szanse

1

Trzeba Suareza wpuścić na 2 połowe bo oprócz gola na początku w ogóle nie stwarzamy sobie okazji

0

Brakowało mi strasznie tych meczów, oby po 3 pkt. VeB

3

Real lubi to :)

2

No i dobrze, odpuścić go sobie i ruszyć po tańszego o połowe i bardziej sprawdzonego Wernera

27

Mam ogromną nadzieję że transfer Pjanica nie dojdzie do skutku. Najlepsze lata ma już za sobą i nie jest tu potrzebny

20

Pojedyncze mecze w ćwierćfinale i półfinale to chyba jedyny sposób żebyśmy w tym sezonie wygrali LM

6

Rzygam już tymi plotkami o Pjaniciu, jeśli miałoby dojść do wymiany to tylko za Rakitica + dopłata max 20 mln a jak nie to niech Juve szuka innych frajerów

3

Zdrajcy szczekają a świński łeb leci dalej

14

De jong, De bruyne, Arthur ale to by była kosmiczna pomoc

6

Te pismaki dały by sobie w końcu spokój z tym Arthurem, chłopak wydał oświadczenie że nigdzie się nie rusza a oni cały czas swoje z tą wymianą na dziadka Pjanica

4

Oddajmy Arthura za szrot z Juve i jeszcze może do tego dopłaćmy. Te gazety wypisują takie bzdury że aż oczy bolą

0

@MarioVeB! Chciałbym ci przypomnieć że Pique ma już 33 lata, Umtiti od czasu kontuzji nie gra na odpowiednim poziomie a Aroujo jest zbyt mało doświadczony żeby regularnie grać w 1 zespole, więc myślę że przydałby się jakiś obrońca

15

Jedynego zawodnika z Juve jakiego bym chciał to De Ligt ale na pewno nie za Arthura

4

Wymienić Arthura na Ndombele i sprzedać młodego perspektywicznego PO to tylko ten zje**ny zarząd by potrafił. Mam nadzieję że to tylko wymysły gazet ale po tym zarządzie to już wszystkiego można się spodziewać

0

Ja o wiele bardziej wolałbym Wernera od Lautaro. Werner od kilku sezonów pokazuje że jest klasowym napastnikiem a w dodatku może również dobrze grać na skrzydle i jest o połowę tańszy , ale pewnie przyjdzie Lautaro bo to kolega Messiego z reprezentacji

12

Stanowcze NIE dla sprzedaży Arthura i Emersona. Oboje w przyszłości mogą być naszymi bardzo ważnymi graczami

3

Jak coś temu zarządowi nie pasuje to proponuję żeby podali się do dymisji i wszyscy będą szczęśliwi

16

Gdybyśmy tylko mieli prawdziwego kapitana który dałby przykład tym gwiazdeczkom i sam pierwszy obniżyłby swoje wynagrodzenie. Tak jak Messi jest świetnym zawodnikiem tak jest chu**wym kapitanem, kiedyś mówił że w Barcy mógłby grać za darmo a teraz nawet nie chce zejść że swojej ogromnej pensji. Wstyd

0

@Ramek ale zaczyna przeważnie wszystkie mecze na PS a dopiero z biegiem meczu coraz bardziej schodzi do środka

0

Ustawienie 4-4-2 na przyszły sezon bardzo by mi się podobało, wtedy De jong mógłby grać z Busquetsem jako para defensywnych pomocników, na skrzydłach Neymar i Messi a z przodu Lautaro i Suarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?