0

Dla mnie koszulka całkiem niezła , przynajmniej wrócą pionowe pasy

0

Ja bym w zimie kupił jakiegoś obrońcę z topu bo narazie ta formacja najbardziej zawodzi

17

Ostatnie zdanie powinno brzmieć : Duma katalonii musi zmienić trenera jeśli znów chce odnieść sukces w LM

10

"Widziałem drużynę dążącą do zwycięstwa. " to dlatego pierwszy celny strzał oddaliśmy w 90 minucie ? xD

32

Facet niestety ma kompleks Messiego i musi się troche dowartościować. Leo nie musi już wygrywać żadnych ZP (ten konkurs od paru lat to żart ) bo i tak dla zdecydowanej większości jest najlepszym piłkarzem

5

Każdy kibic Barcy cierpi kiedy ogląda grę pod wodzą Valverde . Mam nadzieję że przed końcem tego sezonu poda się do dymisji i skończą sie te męczarnie

4

Znowu zagraliśmy padake na wyjeździe , zwłaszcza w 2 połowie. Nasza obrona po raz kolejny tragicznie i to że nie przegraliśmy tego meczu to tylko i wyłącznie zasługa Matsa

2

Mats jesteś moim bohaterem

1

Arthur w pierwszej połowie najlepszy na boisku, świetny pomocnik

0

De jong i Arthur w pomocy , Ansu w podstawie i Messi na 2 połowe

2

Ansu ma ogromny talent , ma dopiero 16 lat a gra i drybluje bez żadnych kompleksów. Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądać jego współpraca z Messim na boisku

4

Jest i nasze legendarne trio Busi Rakitic Vidal

5

Czemu schodzi Fati a nie Perez, przecież Ansu grał o wiele lepiej

2

Co tu sie znowu stało , brawo Ansu !

0

Linia pomocy najlepsza z możliwych , do tego Ansu od pierwszej minuty. Jedziemy po 3 pkt

4

"Busquets jest raczej pewniakiem, ale o dwie pozycje walczą de Jong, Rakitić i Roberto." Chyba ktoś zapomniał o Arthurze , ten chłopak musi grać w podstawowym składzie , a jeśli Valverde będzie ustawiał do pomocy Roberto albo Rakitica kosztem Arthura to niech lepiej już teraz poda sie do dymisji

4

Mam nadzieję że żaden z tych składów sie nie sprawdzi

1

Tu nie ma się nad czym zastanawiać, Neymar w wieku 28 lat patrząc na jego styl życia pogra na najwyższym poziomie z 3 sezony. Mbappe ma dopiero 20 lat a już jest top zawodnikiem, problemem będzie jak zwykle samo p$g które pewnie powie za niego z 300 mln albo i więcej

8

Jeśli ktoś dałby mi do wyboru ściągnięcie Neymara czy Mbappe to nie zastanawiał bym się ani sekundy i wziąłbym Kyliana

9

To jest oczywiste że Leo nie odejdzie do żadnego innego klubu w europie , to jest żywa legenda Barcelony i jej najlepszy zawodnik. Mam nadzieję że poprowadzi nas w tym roku do upragnionej ligi mistrzów

0

Jak Leo nie zagra z Dortmundem to już możemy zakładać że wynik będzie w plecy. Ale z drugiej strony to może i dobrze bo dzięki temu może zwolnią w końcu Valverde

3

Barcelona nie przeprowadziła w tym okienku jednego najważniejszego transferu , Ronalda Koemana zamiast Valverde

3

To ostatni sezon Dembele żeby pokazał że jest coś wart , jak sie nie sprawdzi (co dla mnie jest najbardziej prawdopodobne) to trzeba się bedzie z nim pożegnać

3

Do wygrania LM bardziej niż Neymara potrzebujemy nowego trenera, dla mnie idealny byłby Koeman . Obawiam się że z Valverde na ławce znowu czeka nas powtórka z Rzymu i Liverpoolu

22

"Częścią drużyny jest też Ernesto Valverde, o którym przewinęło się już wiele opinii, ale ma jasny pomysł na drużynę." Jego pomysł jest taki żeby gracze nie grali na swoich pozycjach i grali nudną piłke oraz by w każdej akcji szukać na siłe Messiego

2

Za rok musimy kupić Jesusa. Młody, utalentowany z dobrym dryblingiem a do tego już ograny na najwyższym poziomie

0

"Francuzi często kontaktują się ze sobą i gratulują sobie nawzajem sukcesów. " o ile się nie myle to Tuchel jest niemcem a nie francuzem xD

1

Ciekawe czy Dembele i Rakitic nadal będą zadowoleni że zostali jak będą przez pół sezonu siedzieć na ławie . Jeśli wszyscy w ataku będą zdrowi to Dembele nie ma szans na pierwszą 11 , a czas Rakitica już minął

1

To okienko zaliczyłbym do w miare udanych. Za rok musimy solidnie wzmocnić obronę , nowy ŚO i PO muszą być priorytetami

20

Jeżeli Roberto będzie zabierał miejsce w pomocy Arthurowi to będzie jakaś kpina. Podstawowa trójka w pomocy powinna być taka : Busi - de jong - Arthur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?