BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie koszulka całkiem niezła , przynajmniej wrócą pionowe pasy
0
Ja bym w zimie kupił jakiegoś obrońcę z topu bo narazie ta formacja najbardziej zawodzi
17
Ostatnie zdanie powinno brzmieć : Duma katalonii musi zmienić trenera jeśli znów chce odnieść sukces w LM
10
"Widziałem drużynę dążącą do zwycięstwa. " to dlatego pierwszy celny strzał oddaliśmy w 90 minucie ? xD
32
Facet niestety ma kompleks Messiego i musi się troche dowartościować. Leo nie musi już wygrywać żadnych ZP (ten konkurs od paru lat to żart ) bo i tak dla zdecydowanej większości jest najlepszym piłkarzem
5
Każdy kibic Barcy cierpi kiedy ogląda grę pod wodzą Valverde . Mam nadzieję że przed końcem tego sezonu poda się do dymisji i skończą sie te męczarnie
4
Znowu zagraliśmy padake na wyjeździe , zwłaszcza w 2 połowie. Nasza obrona po raz kolejny tragicznie i to że nie przegraliśmy tego meczu to tylko i wyłącznie zasługa Matsa
2
Mats jesteś moim bohaterem
1
Arthur w pierwszej połowie najlepszy na boisku, świetny pomocnik
0
De jong i Arthur w pomocy , Ansu w podstawie i Messi na 2 połowe
2
Ansu ma ogromny talent , ma dopiero 16 lat a gra i drybluje bez żadnych kompleksów. Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądać jego współpraca z Messim na boisku
4
Jest i nasze legendarne trio Busi Rakitic Vidal
5
Czemu schodzi Fati a nie Perez, przecież Ansu grał o wiele lepiej
2
Co tu sie znowu stało , brawo Ansu !
0
Linia pomocy najlepsza z możliwych , do tego Ansu od pierwszej minuty. Jedziemy po 3 pkt
4
"Busquets jest raczej pewniakiem, ale o dwie pozycje walczą de Jong, Rakitić i Roberto." Chyba ktoś zapomniał o Arthurze , ten chłopak musi grać w podstawowym składzie , a jeśli Valverde będzie ustawiał do pomocy Roberto albo Rakitica kosztem Arthura to niech lepiej już teraz poda sie do dymisji
4
Mam nadzieję że żaden z tych składów sie nie sprawdzi
1
Tu nie ma się nad czym zastanawiać, Neymar w wieku 28 lat patrząc na jego styl życia pogra na najwyższym poziomie z 3 sezony. Mbappe ma dopiero 20 lat a już jest top zawodnikiem, problemem będzie jak zwykle samo p$g które pewnie powie za niego z 300 mln albo i więcej
8
Jeśli ktoś dałby mi do wyboru ściągnięcie Neymara czy Mbappe to nie zastanawiał bym się ani sekundy i wziąłbym Kyliana
9
To jest oczywiste że Leo nie odejdzie do żadnego innego klubu w europie , to jest żywa legenda Barcelony i jej najlepszy zawodnik. Mam nadzieję że poprowadzi nas w tym roku do upragnionej ligi mistrzów
0
Jak Leo nie zagra z Dortmundem to już możemy zakładać że wynik będzie w plecy. Ale z drugiej strony to może i dobrze bo dzięki temu może zwolnią w końcu Valverde
3
Barcelona nie przeprowadziła w tym okienku jednego najważniejszego transferu , Ronalda Koemana zamiast Valverde
3
To ostatni sezon Dembele żeby pokazał że jest coś wart , jak sie nie sprawdzi (co dla mnie jest najbardziej prawdopodobne) to trzeba się bedzie z nim pożegnać
3
Do wygrania LM bardziej niż Neymara potrzebujemy nowego trenera, dla mnie idealny byłby Koeman . Obawiam się że z Valverde na ławce znowu czeka nas powtórka z Rzymu i Liverpoolu
22
"Częścią drużyny jest też Ernesto Valverde, o którym przewinęło się już wiele opinii, ale ma jasny pomysł na drużynę." Jego pomysł jest taki żeby gracze nie grali na swoich pozycjach i grali nudną piłke oraz by w każdej akcji szukać na siłe Messiego
2
Za rok musimy kupić Jesusa. Młody, utalentowany z dobrym dryblingiem a do tego już ograny na najwyższym poziomie
0
"Francuzi często kontaktują się ze sobą i gratulują sobie nawzajem sukcesów. " o ile się nie myle to Tuchel jest niemcem a nie francuzem xD
1
Ciekawe czy Dembele i Rakitic nadal będą zadowoleni że zostali jak będą przez pół sezonu siedzieć na ławie . Jeśli wszyscy w ataku będą zdrowi to Dembele nie ma szans na pierwszą 11 , a czas Rakitica już minął
1
To okienko zaliczyłbym do w miare udanych. Za rok musimy solidnie wzmocnić obronę , nowy ŚO i PO muszą być priorytetami
20
Jeżeli Roberto będzie zabierał miejsce w pomocy Arthurowi to będzie jakaś kpina. Podstawowa trójka w pomocy powinna być taka : Busi - de jong - Arthur