0

Niestety znowu gramy 3 obrońców i niestety znowu Fati na prawym skrzydle

2

No i dobrze, dla Cou u nas nie będzie miejsca w ataku w przyszłym sezonie a do tego ma za słabą psychikę żeby grać w Barcy

3

Dzięki Ci panie że wysłuchałeś moich próśb i Rodrigo do nas nie trafi

2

Nie sprowadzać żadnego Rodrigo, on nie będzie żadnym wzmocnieniem dla nas. Mam nadzieję że ten idiotyczny zarząd się w końcu opamięta i nie sprowadzą tego średniaka z Valenci

4

To ustawienie z 3 obrońcami jakoś do mnie nie przemawia, jak Dembele wróci to mam nadzieję że wrócimy do ustawienia z 4 stoperów

2

To musiało sie ku*wa tak skończyć...

3

1 połowa dramat, Setien chyba nie ogarnia że aby wygrać mecz trzeba strzelać na bramkę a nie wykonywać milion podań z których i tak nic nie wynika

0

Szkoda że Ansu znowu na prawym skrzydle

13

Skład super, mam nadzieję że Griezmann na 9 a Fati LS

2

Mam nadzieję że żaden z tych składów się nie sprawdzi i w pomocy zagra Arthur, Fati na LS a Griezmann na 9

1

Na ładną grę z taką pomocą nawet nie licze, chce tylko zobaczyć zaangażowanie do gry i waleczność o piłkę

0

Mam nadzieję że dzisiaj od pierwszej minuty zobaczymy Puiga

4

Powodzenia Qique! Mam nadzieję że przywróci barce która gra ofensywnie, Dominuje rywala na jego połowie i sprawia radość kibicom z jej oglądania

3

Szampan już czeka

2

Dawać Setiena na pół sezonu a później Koemana z Xavim na asystenta żeby nabrał doświadczenia

11

Najlepszą opcją byłby Setien na pół roku a od przyszłego sezonu Koeman i Xavi jako jego asystent

8

To wstyd żeby tak utalentowany gracz jak Puig w ogóle nie dostawał szans na grę w pierwszym zespole. Mam nadzieję że Valverde odjedzie jak najszybciej a nowy trener na stałe przeniesie Puiga do pierwszej drużyny

0

Xavi wracaj do domu i uchroń nas przed kolejnym blamażem w LM

18

Zwolnić Valverde, dać na jego miejsce Pimiente a Xaviego do końca sezonu do Barcy b a od przyszłego sezonu do pierwszej drużyny

4

Większych idiotów w zarządzie to chyba żaden klub nie ma. Tragedia

0

Naszym największym problemem jest oczywiście ten pan na zdjęciu, który już dawno powinien się pożegnać z posadą oraz nasza pomoc. Jeden De jong to o wiele za mało, Arthur jest co chwila kontuzjowany, u Busquetsa wiek już robi swoje a Rakitic i Vidal to nie są pomocnicy na Barcelonę. W lato powinniśmy się rozejrzeć za jakimś kreatywnym pomocnikiem

2

Jeśli do końca sezonu nie złapie poważniejszej kontuzji i utrzyma wysoką forme oraz dołoży ze swojej kieszeni te 20 mln to ja jestem jak najbardziej za

6

Wesołych świąt dla wszystkich cules ! Życzę sobie i wam wszystkiego co najlepsze, zdobytego trypletu oraz nowego trenera :)

10

Neymar jest jaki jest ale to jest wciąż zawodnik mogący samodzielnie rozstrzygać wyniki meczów i chciałbym jego powrotu żeby zobaczyć znów duet Messi - Neymar w akcji

9

Mam nadzieję że dzisiaj naszą pomoc będą tworzyć De jong , Alena i Vidal

24

Najgorsze : Valverde dalej trenerem Barcelony

11

Gwizdy po meczu były jak najbardziej uzasadnione , zamiast napisu Spain sit and talk powinni wywiesić napis Bartomeu open your eyes and fired Valverde

3

Na co ten Valverde czeka, 80 minuta a ten zamiast robić zmiany i wpuścić fatiego do rozruszania ofensywy to czeka ch*j wie na co

4

Ja się cieszę z Napoli, przynajmniej będzie ciekawiej niż z Lyonem lub Atalantą. Mam dododatkowo nadzieję że Pep pokaże białym gdzie ich miejsce

18

Z chęcią przywitałbym Grimaldo z powrotem, dla mnie byłby idealnym następcą Alby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?