BarcaSupporter
Dołączył/a: styczeń 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo fajny artykuł , czekam teraz na 10 najlepszych transferów Barcy w XXI wieku
0
W 2017 roku 222 miliony ze sprzedaży Neymara zostały przeznaczone na Dembele i Coutinho, a w 2020 roku pieniądze ze sprzedaży Cou i Dembele który pewnie odejdzie po tym sezonie, zostaną wydane na Neymara
0
Najlepszym następcą Suareza byłby Jesus. Młody , świetny technicznie a do tego ograny na najwyższym poziomie i chce odejść z City
0
Szkoda chłopa , przed kontuzją był jednym z najlepszych obrońców na świecie. Jeśli do końca sezonu dalej go będą męczyły kontuzje to trzeba się z nim pożegnać i kupić nowego ŚO np. Koulibalego
10
Ten Lahoz jest chyba chory psychicznie. Powinien podawać butelki z wodą a nie sędziowac mecze
5
Jak to mówią do 3 razy sztuka. Brawo Leo !
1
Ale rozwaliliśmy seville , nokaut w 10 minut
24
Najlepszy okres w historii klubu był za Pepa, to co teraz oglądamy to wymieranie stylu barcy oraz upokorzenia w Europie
48
Chcę dzisiaj zobaczyć w pomocy De jonga , Vidala i Arthura. Po meczu z interem miejsce w 1 składzie należy sie Vidalowi jak psu buda
7
Mam nadzieję że z tym Gallardo to tylko taki nie śmieszny żart. Nam potrzeba trenera już obytego w Europie a nie jakieś wynalazki. Dawać Ten Haga
1
Czekam na jego powrót do gry, jako jeden z niewielu daje radość z oglądania Barcy
0
Świetna okładka asa. Idelanie opisuje Courtois
0
Wśród tych wszystkich minusów których jest zdecydowana większość jest jeden plus , Roberto nie zagra w pomocy
77
" Nie przykładam zbyt dużej wagi do przygotowania fizycznego" - Ernesto Valverde
1
Jedyne co może to opisać xDxDxD
1
Celem transferowym na przyszły sezon powienien być PO ,ŚO i Jesus na środek ataku
22
To już wiem dlaczego liverpool nas zmiażdzył pod względem fizycznym
0
Ja nie wiem co to będzie z finansami Barcy jak zapłacą to 300 euro xD
4
Arthur , De jong i Fati dają świeżość , głód gry i radość z oglądania Barcy która od czasu przyjścia Valverde wygasła
2
Nie ma się co podniecać zwycięstwem z villarealem i to w dodatku na camp nou , zobaczymy jak zagrają na wyjeździe z getafe a później z interem
3
Griezmann na skrzydle = coutinho vol 2
5
Chciałbym zobaczyć dzisiaj trio z przodu : Messi - Suarez - Fati
4
W takim razie będę mocno trzymał kciuki za villareal i getafe. Valverde już jest wypalony i nie ma żadnego pomysłu na gre , jeśli zostanie będzie jeszcze gorzej niż teraz
3
No to teraz remis z villarealem , porażka z getafe , porażka z interem i żegnamy Valverde. To co ten człowiek zrobił z tak wielką drużyną jaką jest Barca to przechodzi ludzkie pojęcie
3
Weź chłopie spakuj się , podaj się do dymisji i nigdy nie wracaj do Barcelony
27
Tytuł się powinien nazywać : koszmar Barcy trwa bo Valverde jest nadal jej trenerem
2
Vidal kurwa wejście smoka
3
To co my teraz gramy to woła o pomstę do nieba, zero pomysłu na gre , zero sytuacji bramkowych a do tego nudna jak flaki z olejem gra. Jeżeli Valverde który zrobił parodie Barcelony zostanie na stanowisku to ten sezon może być jeszcze gorszy niż ten za taty Martino
0
@Vxb93 jeśli już to w 16/17
9
Marka dziś odleciała ze składem