1

Bardzo fajny artykuł , czekam teraz na 10 najlepszych transferów Barcy w XXI wieku

0

W 2017 roku 222 miliony ze sprzedaży Neymara zostały przeznaczone na Dembele i Coutinho, a w 2020 roku pieniądze ze sprzedaży Cou i Dembele który pewnie odejdzie po tym sezonie, zostaną wydane na Neymara

0

Najlepszym następcą Suareza byłby Jesus. Młody , świetny technicznie a do tego ograny na najwyższym poziomie i chce odejść z City

0

Szkoda chłopa , przed kontuzją był jednym z najlepszych obrońców na świecie. Jeśli do końca sezonu dalej go będą męczyły kontuzje to trzeba się z nim pożegnać i kupić nowego ŚO np. Koulibalego

10

Ten Lahoz jest chyba chory psychicznie. Powinien podawać butelki z wodą a nie sędziowac mecze

5

Jak to mówią do 3 razy sztuka. Brawo Leo !

1

Ale rozwaliliśmy seville , nokaut w 10 minut

24

Najlepszy okres w historii klubu był za Pepa, to co teraz oglądamy to wymieranie stylu barcy oraz upokorzenia w Europie

48

Chcę dzisiaj zobaczyć w pomocy De jonga , Vidala i Arthura. Po meczu z interem miejsce w 1 składzie należy sie Vidalowi jak psu buda

7

Mam nadzieję że z tym Gallardo to tylko taki nie śmieszny żart. Nam potrzeba trenera już obytego w Europie a nie jakieś wynalazki. Dawać Ten Haga

1

Czekam na jego powrót do gry, jako jeden z niewielu daje radość z oglądania Barcy

0

Świetna okładka asa. Idelanie opisuje Courtois

0

Wśród tych wszystkich minusów których jest zdecydowana większość jest jeden plus , Roberto nie zagra w pomocy

77

" Nie przykładam zbyt dużej wagi do przygotowania fizycznego" - Ernesto Valverde

1

Jedyne co może to opisać xDxDxD

1

Celem transferowym na przyszły sezon powienien być PO ,ŚO i Jesus na środek ataku

22

To już wiem dlaczego liverpool nas zmiażdzył pod względem fizycznym

0

Ja nie wiem co to będzie z finansami Barcy jak zapłacą to 300 euro xD

4

Arthur , De jong i Fati dają świeżość , głód gry i radość z oglądania Barcy która od czasu przyjścia Valverde wygasła

2

Nie ma się co podniecać zwycięstwem z villarealem i to w dodatku na camp nou , zobaczymy jak zagrają na wyjeździe z getafe a później z interem

3

Griezmann na skrzydle = coutinho vol 2

5

Chciałbym zobaczyć dzisiaj trio z przodu : Messi - Suarez - Fati

4

W takim razie będę mocno trzymał kciuki za villareal i getafe. Valverde już jest wypalony i nie ma żadnego pomysłu na gre , jeśli zostanie będzie jeszcze gorzej niż teraz

3

No to teraz remis z villarealem , porażka z getafe , porażka z interem i żegnamy Valverde. To co ten człowiek zrobił z tak wielką drużyną jaką jest Barca to przechodzi ludzkie pojęcie

3

Weź chłopie spakuj się , podaj się do dymisji i nigdy nie wracaj do Barcelony

27

Tytuł się powinien nazywać : koszmar Barcy trwa bo Valverde jest nadal jej trenerem

2

Vidal kurwa wejście smoka

3

To co my teraz gramy to woła o pomstę do nieba, zero pomysłu na gre , zero sytuacji bramkowych a do tego nudna jak flaki z olejem gra. Jeżeli Valverde który zrobił parodie Barcelony zostanie na stanowisku to ten sezon może być jeszcze gorszy niż ten za taty Martino

0

@Vxb93 jeśli już to w 16/17

9

Marka dziś odleciała ze składem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?