8 marca 2017, 11:04
0
Napisałem tylko by pokazać, że jak można odrobić straty a miej tylko nadzieję, że piłkarze nie będą pamiętali o tych dwóch meczach z Bayernem
8 marca 2017, 08:33
Pamiętacie mecz Deportivo z Milanem?
14 lipca 2014, 15:39
1
hormon wzrostu !
28 października 2012, 12:19
Legia :)
30 sierpnia 2011, 10:49
sesseseri święta racja co do fify
1 marca 2009, 21:16
w tym momencie przegralismy mistrzostwo... trener i reszta mówia o zachowaniu spokoju... po co??? niech sobie w spokoju przegrywają takie ich wypowiedzi sa ośmieszające
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Napisałem tylko by pokazać, że jak można odrobić straty a miej tylko nadzieję, że piłkarze nie będą pamiętali o tych dwóch meczach z Bayernem
0
Pamiętacie mecz Deportivo z Milanem?
1
hormon wzrostu !
0
Legia :)
0
sesseseri
święta racja co do fify
1
hormon wzrostu !
0
Legia :)
0
Pamiętacie mecz Deportivo z Milanem?
0
w tym momencie przegralismy mistrzostwo... trener i reszta mówia o zachowaniu spokoju... po co??? niech sobie w spokoju przegrywają takie ich wypowiedzi sa ośmieszające
0
sesseseri
święta racja co do fify