Barca_GW
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wielkopolski
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisałem tylko by pokazać, że jak można odrobić straty a miej tylko nadzieję, że piłkarze nie będą pamiętali o tych dwóch meczach z Bayernem
0
Pamiętacie mecz Deportivo z Milanem?
1
hormon wzrostu !
0
Legia :)
0
sesseseri
święta racja co do fify
0
dzięki za wszystko:)
0
freestyle200 ogladam wszystkie mecze . Messi tak to co robi z piłką to jest niewiarygodne , ale Messi nie gra juz jak kiedys szybko poruszał się po boisku , robił zwody a teraz rusza się troche jak żółw . Pedałek z kolei cały czas na obrotach i to zostało docenione przy wyborze najlepszego piłkarza Świata
0
freestyle200 Ja pisałem o grze , nie o ilości bramek
0
freestyle200 Messi tylko z Bayernem cos pokazał a tak od kilku meczy nic nie gra ( nie udane dryblingi , straty )
0
to co się dzieje na boisku to jest patologia . Jak dla mnie to Recreativo chce wygrać . stosują presing i to pomaga nasi grają tak jak Baern w środe . Henry i Messi jak narazie słabi . Ps oglądałem mecz ManU i musze stwierdzic ze Ronaldo naprawe dąży do tego żeby byc lepszym natomiast Messi na ten czas niestety jest od niego słabszy
0
jak narazie zero zgrania , traca w głupi sposób piłki . Messi nie istnieje
0
barca prosi się o stracenie gola . Recreativo gra lepiej i presingiem
0
w tym momencie przegralismy mistrzostwo... trener i reszta mówia o zachowaniu spokoju... po co??? niech sobie w spokoju przegrywają takie ich wypowiedzi sa ośmieszające
0
on musi zostac nie mozemy kolejny talent puscic gdzies w pole tak jak Giovaniego