0

Napisałem tylko by pokazać, że jak można odrobić straty a miej tylko nadzieję, że piłkarze nie będą pamiętali o tych dwóch meczach z Bayernem

0

Pamiętacie mecz Deportivo z Milanem?

1

hormon wzrostu !

0

Legia :)

0

sesseseri

święta racja co do fify

0

dzięki za wszystko:)

0

freestyle200 ogladam wszystkie mecze . Messi tak to co robi z piłką to jest niewiarygodne , ale Messi nie gra juz jak kiedys szybko poruszał się po boisku , robił zwody a teraz rusza się troche jak żółw . Pedałek z kolei cały czas na obrotach i to zostało docenione przy wyborze najlepszego piłkarza Świata

0

freestyle200 Ja pisałem o grze , nie o ilości bramek

0

freestyle200 Messi tylko z Bayernem cos pokazał a tak od kilku meczy nic nie gra ( nie udane dryblingi , straty )

0

to co się dzieje na boisku to jest patologia . Jak dla mnie to Recreativo chce wygrać . stosują presing i to pomaga nasi grają tak jak Baern w środe . Henry i Messi jak narazie słabi . Ps oglądałem mecz ManU i musze stwierdzic ze Ronaldo naprawe dąży do tego żeby byc lepszym natomiast Messi na ten czas niestety jest od niego słabszy

0

jak narazie zero zgrania , traca w głupi sposób piłki . Messi nie istnieje

0

barca prosi się o stracenie gola . Recreativo gra lepiej i presingiem

0

w tym momencie przegralismy mistrzostwo... trener i reszta mówia o zachowaniu spokoju... po co??? niech sobie w spokoju przegrywają takie ich wypowiedzi sa ośmieszające

0

on musi zostac nie mozemy kolejny talent puscic gdzies w pole tak jak Giovaniego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?