Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepszego poczatku nie mozna bylo sobie wyobrazic !
0
Czy moglby mi ktos przeslac link do meczu sportslive z meczykow bo cos mi nie dziala ; [
0
GAHAHAH co za mecz
1
Pamietacie ? : D
0
Tam to dopiero musialo sie dziac do ostatniej sekundy ; D
0
Jest dobrym trenem ale nigdy nie zrozumiem stwierdzen "zasługiwaliśmy na więcej" to jest pilka, przegrali trzeba to uszanowac i tyle
0
Stary moze i masz racje ale Alvesa poslal by w kapuste pilke i nie bylo by glupiej bramki, mial miion rozwiazan a wybral najgorsze
0
Jezeli winic to tylko Alvesa pomimo tego "bledu" Masche, kto wybija na 16 metrze pilke pod nogi przeciwnika ?
2
Haha zobacz gdzie byl Mashe przy golu a potem napisz taka glupote
0
Witaj w Hiszpanii tylko tak mozna kolejna "ente" zoltko skomentowac, powtarzalem ze lepiej kogos skopac niz sie odzywac
0
Rakitic < Motoryka
0
Wlasnie na odwrot lepiej kogos kopnac, noge polamac bo tego nie zobacza a jak sie odezwiesz to kara
3
Magia Rakiticia jest nie oceniona
0
0
Nie bede na pewno sie zachwycal jak juz powiedzialem osobiscie jest dla mnie slaby i tyle. Pozdrawiam
0
Hoho teraz to wyskoczyles to rozumiem ze on ma byc dla mnie jakims idolem tak ? Jest slaby i taki bedzie
0
Po prostu nie wierze w niego dla mnie gosc jest totalnym drzewem i tyle.
1
Na szczescie mu to nie grozi
1
W tym momencie tego czlowieka nie powinno byc na boisku : )
1
BOISKOWA FAJTLAPA HAHA
6
Munir to jest boiskowa fajtlapa i tyle w temacie.
1
OO a dla tego co pajacowal nic nie dolega a tak kulal : (
0
Dlatego ze w Celcie jest podstawowym zawodnikiem moze dlatego.
0
Ale ja sie z tym wszystkim zgadzam tylko czy Nolito bedzie to pasowalo o to mi chodzi.
0
Tak masz racje musi odpoczac ale powiedz mi jak Ty widzisz ten odpoczynek ?
0
Ja mysle ze zle sie ten transfer skonczy, Nolito w Celcie jest wielki gra 1 skrzypce a tutaj co ? Bedzie walczyl z Neymarem ? Oczywiscie jestem jego fanem jest bardzo dobrym zawodnikiem ale z Neymarem mysle ze z gory przegra : (
0
Niby rozwiazanie dobre ale kazdy wie jak Leo gra przeciez nie bedzie stal przy ostatnim obroncy tylko bedzie cofal blizej zeby ta pilka dostac ; D
2
Moze pucharow albo pilkarzy w sumie ja tez nie wiem ; o
1
Moim zdaniem taka rotacja byla ze chyba kazdy w szoku by byl
7
HAha 3 : 3 BRAWO !