0

Lepszego poczatku nie mozna bylo sobie wyobrazic !

0

Czy moglby mi ktos przeslac link do meczu sportslive z meczykow bo cos mi nie dziala ; [

0

GAHAHAH co za mecz

1




Pamietacie ? : D

0

Tam to dopiero musialo sie dziac do ostatniej sekundy ; D

0

Jest dobrym trenem ale nigdy nie zrozumiem stwierdzen "zasługiwaliśmy na więcej" to jest pilka, przegrali trzeba to uszanowac i tyle

0

Stary moze i masz racje ale Alvesa poslal by w kapuste pilke i nie bylo by glupiej bramki, mial miion rozwiazan a wybral najgorsze

0

Jezeli winic to tylko Alvesa pomimo tego "bledu" Masche, kto wybija na 16 metrze pilke pod nogi przeciwnika ?

2

Haha zobacz gdzie byl Mashe przy golu a potem napisz taka glupote

0

Witaj w Hiszpanii tylko tak mozna kolejna "ente" zoltko skomentowac, powtarzalem ze lepiej kogos skopac niz sie odzywac

0

Rakitic < Motoryka

0

Wlasnie na odwrot lepiej kogos kopnac, noge polamac bo tego nie zobacza a jak sie odezwiesz to kara

3

Magia Rakiticia jest nie oceniona

0

0

Nie bede na pewno sie zachwycal jak juz powiedzialem osobiscie jest dla mnie slaby i tyle. Pozdrawiam

0

Hoho teraz to wyskoczyles to rozumiem ze on ma byc dla mnie jakims idolem tak ? Jest slaby i taki bedzie

0

Po prostu nie wierze w niego dla mnie gosc jest totalnym drzewem i tyle.

1

Na szczescie mu to nie grozi

1

W tym momencie tego czlowieka nie powinno byc na boisku : )

1

BOISKOWA FAJTLAPA HAHA

6

Munir to jest boiskowa fajtlapa i tyle w temacie.

1

OO a dla tego co pajacowal nic nie dolega a tak kulal : (

0

Dlatego ze w Celcie jest podstawowym zawodnikiem moze dlatego.

0

Ale ja sie z tym wszystkim zgadzam tylko czy Nolito bedzie to pasowalo o to mi chodzi.

0

Tak masz racje musi odpoczac ale powiedz mi jak Ty widzisz ten odpoczynek ?

0

Ja mysle ze zle sie ten transfer skonczy, Nolito w Celcie jest wielki gra 1 skrzypce a tutaj co ? Bedzie walczyl z Neymarem ? Oczywiscie jestem jego fanem jest bardzo dobrym zawodnikiem ale z Neymarem mysle ze z gory przegra : (

0

Niby rozwiazanie dobre ale kazdy wie jak Leo gra przeciez nie bedzie stal przy ostatnim obroncy tylko bedzie cofal blizej zeby ta pilka dostac ; D

2

Moze pucharow albo pilkarzy w sumie ja tez nie wiem ; o

1

Moim zdaniem taka rotacja byla ze chyba kazdy w szoku by byl

7

HAha 3 : 3 BRAWO !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?