0

Nie będę żałował chłopa któremu odcina prąd w ważnych momentach, sprzedać zapomnieć

0

Trzeba sprzedać w lato i zapomnieć on sie nie zmieni, ile mozna no ile

6

Masakra xD szwagry w formie

0

@ali3gator nie no bez jaj xD

0

Ale to trzeba byc dzbanem juz lepiej puścić taka akcje

1

@Esio ale większość piłkarzy jest zawsze zdziwiona np. Jak sfauluje kogoś milion kamer a udają debili

2

Przelew nie dotarł na czas

1

@Gacu95 i zdziwienie ze czerwo, milion kamer a ten jeszcze tam płakał po faulu i zdziwiony po decyzji masakra

0

Ale partidazo w Londynie

0

@Rupert_Haubica jest taki klub co ogórki nie bily po głowie?

0

@Kinginiesta jego odbiory to w większości faule

0

@Cules69 to niech odejdzie od tego gownianego łapania na spalone, podstawa

0

@Hosh ale chlop na prawdę dobrze broni ogólnie

1

Guardiola jakby kochał Barcelone to w życiu takiego szrotu by do nas nie oddal

2

Myślałem ze tylko De Jong to taka lajza co nic od siebie nie da i poda do najbliższego ale Casado go przewyższa

0

Wchodzi taki Pedri po kontuzji i mimo ze nic nie zrobił, samym prowadzeniem piłki samymi podaniami wyglada z 30 razy lepiej od każdego piłkarza

0

@Rifek Lo matko to jeszcze długo bedziemy czekac

1

Przydałby sie jakis tiktoczek Yamala

1

Casado to niezły mem xD

0

@Gaucho Hajto liczyl

0

@ProMILs za ile lat już przestaną ludzie pisać ze jest jeszcze mlody?

0

@krycha2201 a co jak mozna wiedzieć?

0

@aiven a z Holendrem cos potrafi?

0

Najgorsze jest to ze jakby Chelsea przeszła to ani słowa by nie bylo o oszustwie ;D błędy były i tu i tu lajzy

0

@betonito chłopa juz niema, zostały tylko wspomnienia z gry jak byl u nas ;(

19

@BARCA1899Messi na szczęście nigdy sie nie dowiemy bo Barca nie bedzie miala juz takich pieniędzy

1

@Browaldo I co z tego? Jeszcze nie raz nie dwa ich zgasza, zgasili cala Barcelone i całego Yamalka wiec sobie spiewaja

0

Najgorsze jest to ze zara wyjdzie i powie ze niema sobie nic do zarzucenia, tego człowieka juz dawno powinno nie byc w tym zespole no ale mamy to co mamy...

0

@AmigoBlancos człowieku czy ja coś napisalem o obronie?

0

Więcej tiktokow prosimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?